Nejnovější recenze ze sekce Lednice

Toshiba GR-RB449WE-PMJ

Toshiba GR-RB449WE-PMJ

Ověřený zákazník Alza.cz David H

Přidáno: 16. července 2024

(naposledy upraveno 16. července 2024)

• Příznivá cena
  • Solidní design
  • Display s ovládání na předních dveřích
  • Signalizace otevřených dveří
  • Tichý provoz
  • Neintuitivní ovládání - bez návodu jsem tápal, jak nastavit teplotu
  • Jednodušší provedení úložných prostor v lednici
  • Jednodušší a subtilní provedení zásuvek v mrazáku

Lednice vypadá atraktivně, vnitřní prostory dobře ochráněny proti poškození, ale vnější - boční strany jsou lehce zdeformované. Výrobce navíc přístroj polepuje mnoha štítky, které nejdou snadno sundat a zanechávají v povrchové úpravě lednice stopy, takže jí po vybalení musíte asi tak hodinu čistit. Změnit teplotu na display je snadné, ale vyvolat menu je bez návodu očistec. Přihrádky /zásuvky v mrazáku působí poněkud subtilně. Každopádně funguje výborně a je příjemně tichá.

Gorenje RF212EPW4

Gorenje RF212EPW4

Trochu menší objem.

CHiQ CSR94D4EW

CHiQ CSR94D4EW

Ověřený zákazník MALL.CZ Martina

Zakoupeno v MALL.CZ

Promáčknutá horní deska, nemá výparník.

Candy CCE4T618EB

Candy CCE4T618EB

Přidáno: 15. července 2024

(naposledy upraveno 15. července 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Černá barva (manželky požadavek).
  • Tichý chod.
  • Dvířka jdou přehodit i na druhou stranu. Ale chce to trochu umění. Není u toho návod.....takže se do toho pustím, až budu mít náladu..... Na 1. pokus jsem to nedal.
  • Vypadá to, že nepípá při otevřených dveřích (hodí se v domácnosti s dětmi, nebo se zapomětlivým dědou).

Lednice s wi-fi? To jako fakt?:-))) Tuhle blbost jsem opravdu nezkoumal.
Uvidíme, jak dlouho lednice vydrží. Minulá vydržela 10 let (Candy to nebyla).

Gorenje NRS9182VX

Gorenje NRS9182VX

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

• Prostorná lednice i výhoda velkého mrazáku. Jde o první americkou lednici.
  • Potraviny jsou delší dobu čerstvé, jídlo z předešlého dne vydrží více dnů (u staré lednice tomu už dlouho tak nebylo, takže jsme moc rádi)
  • Trochu rány při tvorbě ledu - neznali jsme, ale dá se zvyknout:-)
  • Ani ne tak nevýhoda, jako spíš neznalost - až došel poprvé led, nevíme, jak dostat vodu z nádoby do ledovače. Když se podaří zahájit proces přelévání vody, vše teče hned ven. Budeme muset asi zjistit na servisu postup plnění
Whirlpool W5 921E OX 2

Whirlpool W5 921E OX 2

Zakoupeno v Alza.cz

Je trošku hlučnější, ale jinak jsme spokojeni.

PHILCO PTB 117 D

PHILCO PTB 117 D

• Nízká spotřeba elektřiny
Gorenje NRM8182MX

Gorenje NRM8182MX

Ověřený zákazník PAROLEK-SHOP.cz Lenka

Zakoupeno v PAROLEK-SHOP.cz

S lednicí jsme spokojení ovšem používáme zatím krátce.

LG GBP52PZNCN1

LG GBP52PZNCN1

• Prostorná tichá

Doporučuji výrobek

Philco PT 243 EMW

Philco PT 243 EMW

Ověřený zákazník MALL.CZ Pavla

spokojenost
dobrý poměr kvalita x cena

Guzzanti GZ 49G

Guzzanti GZ 49G

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Pěkná a malá chladnička
  • Světlo stále svítí
  • Spotřeba bude vyšší než je uvedeno

Koupil jsme pro chlazení piva do garáže a není to úplně to pravé. Jinou podobnou s prosklenými dvířky jsem však nenašel.
Ikdyž je všude uváděno jako lednice vhodná do kanceláří, hotelových pokojů atd. v manuálu je uvedeno že je to na uskladnění vína při teplotě 17 stupňů Celsia (k takové teplotě asi ani nepotřebuji chlazení, no nevim)... Uvedeným 17 stupňům uvnitř a okolní teplotě 25 stupňů odpovídá i uvedená spotřeba energie, pokud tedy budete chtít chladit na cca 5-8 stupňů Celsia tak jako já pak se lednice bude často zapínat a chladit a spotřeba energie výrazně naroste. Je to tedy spíše vitrína někam do krámu než lednice do pokoje, nebo kanceláře už proto, že světlo uvnitř pořád svítí. Myslím, že Guzzanti mohlo udělat nějaký přepínač abych si sám zvolil jestli chci uvnitř stálé světlo, nebo aby se rozsvítila jen při otevření dveří. Já bych volil světlo jen při otevření tak jako u jiných podobných přístrojů. Světlo sice není tak výrazné a bere si jen 0,3W ale za to stále... chlazení se pak pohybuje okolo 50W při náběhu a pomalu klesá až k 37W při kterých lednice chladí. Teplotu udržuje dobře jen zapíná cca 3-4x za hodinu ikdyž neotevíráte dveře. Hlučnost je normální. Zapnutí a vypnutí chlazení je trochu více slyšitelné, ale jinak je hluk jako u každé jiné lednice. Ovládání pomocí otočného ovladače se stupnicí umístěné u kompresoru také nic neříkající a v manuálu není uvedeno kolika stupňům odpovídá jaká číslice. Musel jsem vložit do lednice teploměr a nastavit podle naměřené hodnoty. Koupil jsem i jednu stejnou jen větší lednici GZ 70G a stejné hodnoty i problémy...
Rosení dvířek jak je tu napsáno u jedné recenze tak já nic takového nepozoruji

Guzzanti GZ 70G

Guzzanti GZ 70G

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Pěkná
  • Prostorná
  • Ne až tak hlučná
  • Dokáže nachladit na 3 stupně Celsia
  • Světlo uvnitř stále svítí
  • Na chlazení vína na 17 stupňů Celsia ?!
  • Uvedená spotřeba je při chlazení na 17 stupňů při nastavení nižší teploty bude podstatně vyšší a lednice bude často zapínat
  • Nutno koupit teploměr a podle něho nastavit teplotu uvnitř

Koupil jsme pro chlazení nápojů a není to úplně to pravé. Jinou podobnou s prosklenými dvířky jsem však nenašel.
Ikdyž je všude uváděno jako lednice vhodná do kanceláří, hotelových pokojů atd. v manuálu je uvedeno že je to na uskladění vína při teplotě 17 stupňů Celsia (k takové teplotě asi ani nepotřebuji chlazení, no nevim)... Uvedeným 17 stupňům uvnitř a okolní teplotě 25 stupňů odpovídá i uvedená spotřeba energie, pokud tedy budete chtít chladit na cca 5-8 stupňů Celsia tak jako já pak se lednice bude často zapínat a chladit a spotřeba energie výrazně naroste. Je to tedy spíše vitrína někam do krámu než lednice do pokoje, nebo kanceláře už proto, že světlo uvnitř pořád svítí. Myslím, že Guzzanti mohlo udělat nějaký přepínač abych si sám zvolil jestli chci uvnitř stálé světlo, nebo aby se rozsvítila jen při otevření dveří. Já bych volil světlo jen při otevření tak jako u jiných podobných přístrojů. Světlo sice bere jen 1W ale za to stále... chlazení se pak pohybuje okolo 50W při náběhu a pomalu klesá až k 37W při kterých lednice chladí. Teplotu udržuje dobře jen zapíná cca 3-4x za hodinu. Hlučnost je normální. Zapnutí a vypnutí chlazení je trochu více slyšitelné, ale jinak je hluk jako u každé jiné lednice. Ovládání pomocí otočného ovladače stupnicí také nic neříkající a v manuálu není uvedeno kolika stupňům odpovídá jaká číslice. Musel jsem vložit do lednice teploměr a nastavit podle naměřené hodnoty.

Gorenje NRC6204SXL5M

Beko B5RCNA406HXB1

Beko B5RCNA406HXB1

Ověřený zákazník DobréElektro.cz Evik

Přidáno: 12. července 2024

(naposledy upraveno 13. července 2024)

Zakoupeno v DobréElektro.cz

Chtěla jsem takto vysokou lednici a se značkou Beko jsem spokojena

Beko B5RCNA365HXB

Beko B5RCNA365HXB

Ověřený zákazník Alza.cz Adam

Přidáno: 12. července 2024

(naposledy upraveno 12. července 2024)

• Velká a Tycha
Philco PCD 3132 ENFX

Philco PCD 3132 ENFX

Ověřený zákazník PHILCO Dana Plzeň

Přidáno: 11. července 2024

Zakoupeno v PHILCO

• Lednice s mrazákem dole = 4 šuplíky. Je tichá, chladí i mrazí dobře. Doporučuji.
  • Zatím se žádné nedostatky neprojevily.
PHILCO PTL 2352

PHILCO PTL 2352