Zanussi ZRG15807WA

Super mrazení
Mrazicí kapacita
2 kg/24 hod

• velmi krátká přívodní šňůra

Hledali jsme lednici, která by se rozměry a typem co nejvíce podobala lednici CALEX, která nám sloužila dlouhá léta a byli jsme s ní maximálně spokojení. Když srovnám tyto 2 lednice, tak rozměry a objem vyhovují, mrazák je o něco lepší u nové zanussky, police, zejména na dveřích, nám lépe vyhovovaly u staré calexky a zatím jsme si ještě zcela nezvykli. U calexky byly členitější a přesto se tam dalo uložit více věcí. I když je lednice ustavená u stěny se zásuvkou, museli jsme použít prodlužovací šňůru, protože přívod je velice krátký. Ale chladí a mrazí, takže spokojenost.

• Dobrá cena
    • Dobrá předchozí zkušenost s touto značkou
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Pokud nestojí vodorovně, kolísavý zvuk od kompresoru. Jinak vše v pořádku.

Způsob umístění
nahoře
Super mrazení
Mrazicí kapacita
2 kg/24 hod

Málá jednodvéřová chladnička ZRG15807WA s vestavěným mrazákem, od značky Zanussi.Chladnička ZRG15807WA je energeticky úsporná, a patří do energetické třídy A++ a klimatické třídy SN/ST/N.Chladnička ZRG15807WA kompaktních rozměrů je v bílé barvě.

Technické parametry:

Energetická třída A++

Výška 85 cm

Šířka 55 cm

Hloubka 61.2 cm

Nenámrazový systém ne

Objem 136 l

Spotřeba el. energie 0.402 Kilowatth.

Barva bílá

Úprava proti otiskům prstů ne

Objem lednice 118 l

• velmi krátká přívodní šňůra

• Dobrá cena
    • Dobrá předchozí zkušenost s touto značkou
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Pokud nestojí vodorovně, kolísavý zvuk od kompresoru. Jinak vše v pořádku.

• Tichá
    • Velikost na chatu
    • mrazí dobře
  • , zakoupeno v MALL.CZ

kvalita za nízkou cenu,malá spotřeba

• Výměna za stejný typ ledničky po 26 letech
  • , zakoupeno v Expert.cz

• dobrá cena

Tichost lednice

• Tichá
    • Spotřeba
    • Kompatibilita s vybavením předchozího typu

Zatím jsme neodmrazovali, takže těžko soudit.

• , zakoupeno v Expert.cz

• objem, cena