Whirlpool SW8 AM2C XR

vhodná pro kombinaci s mrazničkou UW8 F2C XBI N elektronická, technologie 6.smysl Freshcontrol Multiflow systém, vnitřní ventilátor...
17 790 Kč
Doprava zdarma, Více než měsíc
Doporučená nabídka DobréElektro.cz

Více než měsíc • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 176 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta449 Kč92 % • 2 246 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 117 recenzíDalší informace

Způsob umístění
0 l
Umístění mrazáku
bez mrazáku

• , zakoupeno v elektro Urbánek

Sháněli jsme velkou ledničku bez mražáku, protože ten máme samostatně v podobné velikosti. Lednička funguje jak má, přehození dvířek pomocí návodu se zdařilo.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Prostorná
    • Designová

• vše v naprostém pořádku
    • hezký design
    • brala bych větší police
    • nebaví mě zámek dveří - když lednici zavřete a chcete jí hned otevřít, tak to jde pěkně ztuha

Způsob umístění
Umístění mrazáku
bez mrazáku

• vhodná pro kombinaci s mrazničkou UW8 F2C XBI N
  • elektronická, technologie 6.smysl Freshcontrol
  • Multiflow systém, vnitřní ventilátor, antibakteriální filtr
  • speciální funkce: superchlazení, prázdninový režim
  • přestavitelné skleněné poličky, drátěná polička na lahve, zaměnitelné otevírání dveří

6.Smysl Fresh Control • aktivně kontroluje vlhkost s cílem zachovat ideální úroveň 70 až 85%, která je základem dlouhodobé svěžesti; • 5x rychleji obnovuje správnou teplotu po každé změně; • vytváří dokonalé prostředí pro svěžest v celém vnitřním prostoru chladničky; • 4x prodlužuje dobu skladování oproti běžným chladničkám.

Dokumenty

• vše v naprostém pořádku
    • hezký design
    • brala bych větší police
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Dostatek místa,velmi tichá.Jsem velmi spokojená

Měnili jsme otevírání dveří a méně zruční lidé by to asi nezvládli.Špatně navrtané díry,ze spoda plech odtažený.
    Na co v popisu eshopy neupozorňují, jsou kolečka ze spodu lednice.Tam mi chybí aretace koleček,protože při otevírání lednice,což jde docela ztuha se lednice malinko posune.

• , zakoupeno v DNO elektro

• kvalitní provedení za rozumnou cenu
    • nízká spotřeba
    • do poličky se vejde pekáč na husu, co víc si přát
    • variabilita umístění vnitřního vybavení
    • možnost přehodit dvířka
    • krásný vzhled - boky tmavě šedá, dveře "nerez", madlo solidní, pevné kovové, také nerez, ale světlejší než dveře (působí spíše stříbrně), celkově působí luxusně i v detailu (logo - okraj stříbrný, vlastní nápis černý a oválek ve zlaté barvě, drobnost, co dodá šmrnc)
    • snadná údržba, stačí přejet vlhkou houbičkou a suchou utěrkou, není třeba speciálních čistitel, otisky prstů nejsou skoro vidět, protože povrch má něco jako "kartáčovanou" úpravu, není hladký a lesklý, ale spíše zdrsněný a mírně lesklý, vypadá to ale luxusně
    • dveřní alarm sice funguje (pípá, když delší dobu vkládám nákup, což je iritující), ale pouze do polohy, pokud svítí žárovka. Při pootevření lednice do cca 5cm ani nepípne, takže za mně je k ničemu a zkusím ho vypnout, jestli to jde. Nevím, jak kdo, ale my nezapomínáme otevřenou lednici, ale občas se právě stane, že se nedovře, a když to nepípá, tak co s tím...

Prostorná lednice s vychytaným vnitřním uspořádáním (v tom jsem náročná), kvalitní skleněné police (žádný šunt plast), jedna police kovová, zřejmě určená na lahve, ale já jásám kvůli velkým těžkým hrncům, u kterých si teď nemusím tak moc hlídat teplotu, když je tam nedávám úplně studené, aby nepraskla skleněná police. (Já vím, nemá se to, ale někdy není zbytí, že?). I přes A++ a tím pádem ztluštěné stěny se vejde ten pekáč na husu nebo velký tác s chlebíčky. Velký plech z novějších typů troub se tam ale asi nevměstná, jen ty starší typy od Mory ano.
    Poličky jsou ale méně hluboké, než jsem zvyklá, protože "uhýbají" policím ve dveřích, ale vše se dá přenastavit a přesunout, tak to nevadí a pro všechno se najde místo. Jen je tam stojánek jen na 6 vajec. Vychytávkové funkce jsem zatím nezkoušela, jsem spokojená, tak jak to je. Šuplíky na ovoce a zeleninu jsou prostorné, dobře se vytahují i v mém případě, kdy je lednice až u zdi a dveře mohu otevřít jen na 90stp. a ne více. Je tichá. Dveřní alarm je mi na nic, viz. výše, ale jinak jsem 100% spokojená a lednici vřele doporučuji. Udělala jsem si důkladný průzkum trhu a tahle je určitě nejlepší!!! Velký objem, nízká spotřeba, přijatelná cena a skvělý vzhled, co víc si přát?

• , zakoupeno v MALL.CZ

velký prostor na ukládání potravin

• , zakoupeno v OKAY.cz

• velice spokojená

kupuji pouze značku Whirlpool jsem velice spokojená doma mám všechny spotřebiče této značky