Whirlpool BSF 8353 OX

Provedení
kombinované
Ikea Metod

• Prozatím vše v pořádku
    • Nelíbí se mi, že boční strany lednice nejsou nerezové jako dveře. Prý je to běžné a je moje chyba, že jsem se na to nezaměřila před nákupem. Lednici mám umístěnou tak, že levá boční strana je nejvíc vidět a opravdu je ten barevný rozdíl znát a nelíbí se mi to.
    • Nevím, proč se k lednici automaticky nedodávají jako příslušenství držáky na vejce. U lednice byl jen jeden držák na 6 vajec, což mi přijde málo.
  • , zakoupeno v Electro World

• Prostorná chladnička
    • Velký mrazák
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Výborná manipulace se zásuvkami v lednici i mrazáku.
    • Krátký kabel. na každý má zásuvku hned za lednicí.

Způsob umístění
Barva
stříbrné
Zaměnitelné otevírání dvířek
Mrazák
Provedení
kombinované
Ikea Metod

Whirlpool BSF 8353 OX.Volně stojící kombinovaná chladnička BSF 8353 OX v barvě nerezu je vybavena patentovanou technologií 6. smysl StopFrost, která kumuluje námrazu na speciální desce a velmi snadno se odmrazí. Využitelný objem chladničky v energetické třídě A+++  je rozdělen na 228 l pro chladící a 109 l pro mrazící část.

Benefity chladničky:

• 5 let záruka na kompresor
• StopFrost™ - velmi rychlé a efektivní odmrazování omytím speciální desky
• Elektroventil – 2 nezávislé chladící okruhy
• Intuitivní dotykové ovládání + displej pro nastavení teplot a funkcí

Technické parametry:

Počet poliček

Počet nastavitelných poliček

Drátěná police na láhve

Zásuvka na lahůdky

Počet zásuvek na ovoce a zeleninu

Nádoba na syry s víkem

Počet přihrádek ve dveřích
3+1/2

Počet držáků na vajíčka
1x6

Polička na lahve ve dveřích

Mraznička

14 kg/24 h

Tlačítko rychlého zmrazování

Odolnost při výpadku proudu
35 hod.

Teplotní alarm alarm při výpadku proudu

Výrobník ledu

• , zakoupeno v Electro World

• Prostorná chladnička
    • Velký mrazák
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Výborná manipulace se zásuvkami v lednici i mrazáku.
    • Krátký kabel. na každý má zásuvku hned za lednicí.
  • , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• jsou vidět otisky dlaně a prstů na lednici

Sice jsem hlučnost zaškrtnul tichá, ale první den, když lednice běžela cca 8h, tak dost nepříjemně hučela. Ale při běžném užívání už vše bylo v pořádku a je tichá.

Uvidíme jak funguje námrazová deska.

• Prakticke veci - udavana spotreba, velikost mrazaku, led, party mode.
    • Narazova hlucnost. Bud se nekdy sama odmrazuje, ale v lete to delala podezrele casto a tiche to nebylo. V normalnim rezimu je ticha. Nema pojezdove kolecka.

Nic lepsiho s ohledem na parametry jsme nenasli.

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

• A+++
    • Špatně slícované plechy u pantu dveří.
    • Boky lednice zprohýbané jak je na sílu montovali - pokud bych jí chtěl do prostoru tak bych ji vracel.
    • Police a vůbec vnitřek je řešený "jinak" než jsem byl ze stejně velkého předchozího modelu zvyklý ale asi jen první dojem. Vidět ji naživo v obchodě tak bych ji asi nechtěl...
    • Minulá whirlpoolka ARC 6708 co jsem měl se ovládala přehledným displejem na dveřích. Tato je šok. Samolepka s nakreslenými symboly která se prohýbá a odlepuje. Po stlačení se samolepka(tlačítko) těžko vrací.
    • Chybí kolečka pro snažší přepravu. U předchozí byla.

Působí hodně lacině a levně a odflákle.Papírově hodně funkcí ale příště už asi jinou značku.

• , zakoupeno v TEshop

• cena /výkon