Whirlpool BLF 5121 W

kombinované

• , zakoupeno v www.virena.cz

• funguje dle našeho přání
  • , zakoupeno v VEDE.cz

Výhodou je bezhlučnost, pro lepší využití prostoru ledničky bylo zapotřebí vyndat některé šuplíky a poličky. Trošku hranatější vzhled, vzhledem k příznivé ceně se ale pro nenáročného uživatele jedná o velmi dobrou volbu.

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

Mám ji krátce, ale jsem velmi spokojená. Pro malou rodinu akorát 1-2 lidi, ale pokud potřebujete prostorněší, tak by asi nestačila. Odpovídá popisu a i fotografiim, které jsem viděla na internetu. Trochu nepraktické dveře - uložný prostor, musela jsem jednu přihrádku vyndat, abych tam mohla dávat do dveří lahve s vodou, ale nevadí mi to. Chladnička má dostatečny prostor a je pro mě praktická. Mrazák mi vyhovuje, akorát jak jsem již psala pro menší rodinu. Hlučnost lednice se dá říci skoro žádný, poněvadž ji neslyším :-).

Produkt doporučuji pro menší počet lidí v domácnosti.

Způsob umístění
Zaměnitelné otevírání dvířek
N-Sn-St
Provedení
kombinované

Whirlpool BLF 5121 W.Volně stojící kombinovaná chladnička BLF 5121 W v bílé barvě s přímým chlazením v energetické třídě A+. Celkový využitelný objem 271 l je rozdělen na 196 l pro chladicí a 75 l pro mrazicí část. Nabízí tak dostatečný prostor pro bezpečné uložení Vašich oblíbených pokrmů a nápojů.

Benefity chladničky:   5 let záruka na kompresor

LED osvětlení

Zaměnitelné otevírání dveří   6.smysl ™ zaznamenává každou teplotní změnu v chladničce a dané situaci přizpůsobuje činnost kompresoru. Lednice s technologií 6.smysl ™ jsou mimořádně efektivní, činnost kompresoru a chlazení provádějí podle aktuálního stavu teploty v chladničce.

Technické parametry:

Hlučnost 38 dB

Počet kompresorů 1

Počet termostatů 2

Madlo integrované

Typ dveří ploché s hranami

Barva dveří bílá

Počet nastavitelných poliček 3

Počet zásuvek na ovoce a zeleninu 1

Počet přihrádek ve dveřích 3

Počet držáků na vajíčka 1x6

Polička na lahve ve dveřích ano

Mraznička

Termostat mrazničky ne

Odmrazování ruční

Třída mrazení 4*

Mrazící výkon 4 kg/24 h

Odolnost při výpadku proudu 24 hod.

Zásobník na ledové kostky

Rozměry s obalem (vxšxh) 1615x640x730 mm

Hmotnost 50,0 kg

Hmotnost s obalem 52,0 kg

Délka přívodního kabelu 245 cm

Recenze Whirlpool BLF 5121 W (10)

Dokumenty

• , zakoupeno v www.virena.cz

• funguje dle našeho přání
  • , zakoupeno v VEDE.cz

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

Produkt doporučuji pro menší počet lidí v domácnosti.

hlučnost více než zadaná

• , zakoupeno v MALL.CZ

nevyhoda- doprava

• , zakoupeno v MNOHO

• Je velmi tichy.

Lednice je prostorna. Hlavne neni hlucna. Vubec nejde slyset,jak pracuje. To je velmi vyhodne, kdyz mate doma male deti.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vyhovuje mi, že mrazící prostor je umístěn ve spodní části lednice
  • , zakoupeno v K24.cz

• tichá, hezká

Trochu mi vadil fakt, že lahve nešly umístit do dveří ledničky, až po vyndání 1 poličky. Dveře od ledničky a mrazničky jdou těžko otevírat a madlo je umístěné dost nízko. Lednička je vycentrovaná a tak se snad časem bude lépe otvírat. Jinak vše o.k.

• , zakoupeno v Elektrochram

• za tu cenu dobré
    • špatně umístěná madel,nemožnost upravit rpzestupy polic

průměrný výrobek od této značky bych čekal víc

• Pekný vzhled, mrazí dobře, je nižší, hodí se do menších kuchyní.
    • Nedoporučuji rozhodně do malych bytů, vůbec ne do garsonky. Lednička je hlučná (tupý zvuk permanentně, jakoby se v ní přelévá tekutina, občas se třese). Když přestane, je to doslova úleva. Musím spát se špunty v uších.
    • Do přihrádek ve dveřích se nevejdou lahve (ani od mléka).

Nedoporučuji.