Whirlpool BLF 5121 W

kombinované

• , zakoupeno v www.virena.cz

• funguje dle našeho přání
  • , zakoupeno v VEDE.cz

Výhodou je bezhlučnost, pro lepší využití prostoru ledničky bylo zapotřebí vyndat některé šuplíky a poličky. Trošku hranatější vzhled, vzhledem k příznivé ceně se ale pro nenáročného uživatele jedná o velmi dobrou volbu.

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

Mám ji krátce, ale jsem velmi spokojená. Pro malou rodinu akorát 1-2 lidi, ale pokud potřebujete prostorněší, tak by asi nestačila. Odpovídá popisu a i fotografiim, které jsem viděla na internetu. Trochu nepraktické dveře - uložný prostor, musela jsem jednu přihrádku vyndat, abych tam mohla dávat do dveří lahve s vodou, ale nevadí mi to. Chladnička má dostatečny prostor a je pro mě praktická. Mrazák mi vyhovuje, akorát jak jsem již psala pro menší rodinu. Hlučnost lednice se dá říci skoro žádný, poněvadž ji neslyším :-).

Produkt doporučuji pro menší počet lidí v domácnosti.

Způsob umístění
Zaměnitelné otevírání dvířek
N-Sn-St
Provedení
kombinované

Whirlpool BLF 5121 W.Volně stojící kombinovaná chladnička BLF 5121 W v bílé barvě s přímým chlazením v energetické třídě A+. Celkový využitelný objem 271 l je rozdělen na 196 l pro chladicí a 75 l pro mrazicí část. Nabízí tak dostatečný prostor pro bezpečné uložení Vašich oblíbených pokrmů a nápojů.

Benefity chladničky:   5 let záruka na kompresor

LED osvětlení

Zaměnitelné otevírání dveří   6.smysl ™ zaznamenává každou teplotní změnu v chladničce a dané situaci přizpůsobuje činnost kompresoru. Lednice s technologií 6.smysl ™ jsou mimořádně efektivní, činnost kompresoru a chlazení provádějí podle aktuálního stavu teploty v chladničce.

Technické parametry:

Hlučnost 38 dB

Počet kompresorů 1

Počet termostatů 2

Madlo integrované

Typ dveří ploché s hranami

Barva dveří bílá

Počet nastavitelných poliček 3

Počet zásuvek na ovoce a zeleninu 1

Počet přihrádek ve dveřích 3

Počet držáků na vajíčka 1x6

Polička na lahve ve dveřích ano

Mraznička

Termostat mrazničky ne

Odmrazování ruční

Třída mrazení 4*

Mrazící výkon 4 kg/24 h

Odolnost při výpadku proudu 24 hod.

Zásobník na ledové kostky

Rozměry s obalem (vxšxh) 1615x640x730 mm

Hmotnost 50,0 kg

Hmotnost s obalem 52,0 kg

Délka přívodního kabelu 245 cm

Recenze Whirlpool BLF 5121 W (10)

Dokumenty

• , zakoupeno v www.virena.cz

• funguje dle našeho přání
  • , zakoupeno v VEDE.cz

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je to pěkné, splňuje to svůj účel.
    • Nelogické umístění polic a úchytů, poměrně hlučné. Na obrázcích, které jsem viděla při objednávce, není správný počet polic ani jejich umístění.

Je trochu hlasitý , svou práci odvede, ale od výrobku Whirpool byste očekávali, že bude tišší. Vypadá úplně jinak než na obrázku... Abych otevřela dveře lednice, musím se pokaždé sehnout, protože madlo je tak nízko. (měřím 167 cm, nejsem žádný vzpěrač)

• , zakoupeno v APspotrebice.cz

Produkt doporučuji pro menší počet lidí v domácnosti.

hlučnost více než zadaná

• , zakoupeno v MALL.CZ

nevyhoda- doprava

• , zakoupeno v MNOHO

• Je velmi tichy.

Lednice je prostorna. Hlavne neni hlucna. Vubec nejde slyset,jak pracuje. To je velmi vyhodne, kdyz mate doma male deti.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Tichý provoz. Snadno viditelné.
    • Rukojeť chybí. Úvodní řešení není příliš dobré.

Ten starý je zničený.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Na zařízení se vztahuje pětiletá záruka.
    • Spotřebič je hlučný, otevírací madla chladničky jsou velmi špatně navržena.

Dobrá hodnota za peníze, dobré recenze od zákazníků, kteří již výrobek použili.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Vyměnili jsme starou lednici, protože nebyla energeticky účinná.