Whirlpool ART 9811/A++ SF

Kombinovaná vestavná chladnička s mrazákem a velkým objemem pro uložení potravin. Díky unikátním technologiím Freeze Control a Fresh Control uchová potraviny čerstvé dlouhou dobu...
16 433 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Spořílek.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 12 943 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 117 recenzíDalší informace

Kombinovaná vestavná chladnička s mrazákem díky 6. smyslu a technologiím Freeze Control a Fresh Control vytváří příznivé prostředí pro skladování potravin a zachovává jejich čerstvost po co nejdelší dobu. Navíc usnadňuje rozmrazování díky Direct Cool s funkcí Stop Frost a důmyslný systém Fast Cooling rychle ochladí právě vložené potraviny. O osvětlení celého prostoru chladničky se postará LED proužek. Díky velikému objemu v ní místo najdou všechny potřebné potraviny, nabízí uživatelsky příjemné nastavení otvírání dveří dle vašich potřeb a jistě oceníte její nízkou hlučnost a úspornost díky energetické třídě E.

Udrží potraviny déle čerstvé

Technologie 6. SMYSL Control zaručuje nepřetržitou kontrolu teploty v reálném čase, okamžitě reaguje na její výkyvy a rychle ji opět přizpůsobí tak, aby byla zachována čerstvost produktů. Navíc minimalizuje teplotní kolísání v mrazáku, čímž chrání potraviny před poškozením mrazem, ztrátou kvality a barvy.

Způsob umístění
3 ks
Mrazicí kapacita
3.5 kg/24 hod

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Prostorná lednička. Tichý chod.
    • Menší mrazák, mohl by být lépe řešený.
  • , zakoupeno v elektrospecialista

• prostor
    • hluk

Lednice je nepřiměřeně hlučná, vibruje v ní kompresor, který je ale dle servisu v pořádku a je to normální náběh inventorového motoru, který má prý nabíhat 3-4 dny než se namrazí. Už čekáme druhý den, lednice je namrazená tak, že by ji měl člověk za normálních okolností chuť odmrazit, ale stále vrčí. Nedá se s ní vydržet v jedné místnosti, v návodu se nelze dohledat informace o tak dlouhém rozjezdu. Servis mi řekl, že "však v této místnosti nespíte, ne?"

• Žádné
    • SERVER KUPTOTU, ze kterého jsme lednici objednali naprosto katastrofa. Původně jsem objednala jiný typ Whirpool a zaplatila , ale KUPTOTU volalo, že typ mají v nabídce, ale fyzicky nemají, takže mě pán až fanaticky předsvědčoval na jiný model lednice,který mají, souhlasila jsem a čekala 100 procentní servis, ale opak byl pravdou. Pán mi slíbil výnos do patra zdarma jako kompenzaci za potíže. Po více jak týdnu co jsme byli zcela bez lednice každodenního urgování najednou doprava nebyla v ceně vůbec a kde je naše zaplacená lednice prý netuší. Mám si to vyřídit sama s DHL.
    • Po urgenci jsme nechali objednávku stornovat a naštěstí se dočkali peněz nazpátek. Jaké bylo pak překvapení když mě po tomto všem ještě naháněl kurýr DHL, že si jedou pro lednici z KUPTOTU a že tam na ni mají pohledávku. Opravdu drzost nad drzost, když jsme žádnou lednici od KUPTOTU NIKDY NEVIDĚLI.

Naprostá katastrofa, sliby, že vše není problém a nakonec nic není. Nikdy více!!!!!

KupToTu.cz (prodejce)

Dobrý den, toto je asi 10-tý komentář, který jste napsali asi všude, kde Vám to umožnili, ke snůšce lží a nepravd se dá jen těžko vyjadřovat, čili to ani nebudeme dělat. Vámi popisovaná situace je zcela smyšlená. Fanatický konkurenční zákazník jste Vy s jediným cílem poškozovat konkurenci, protože se s ní bohužel neumíte vyrovnat.
    kuptotu.cz

Mrazicí kapacita
3.5 kg/24 hod

Udrží potraviny déle čerstvé

Direct Cool s funkcí Stop Frost

Odmrazování jednou měsíčně za pouhou minutu času

Ve speciálním zásobníku se shromažďuje veškerý led z mrazničky, kterého se poté snadno zbavíte pod vodovodním kohoutkem. Technologie Stop Frost usnadňuje manipulaci se zásuvkami a vyndávání potravin z nich. Odmrazování je jednoduché – stačí jednou měsíčně vyjmout zachytávač ledu nahoře v mrazničce a opláchnout jej na minutu pod vodovodním kohoutkem.

Direct Cool s funkcí Stop Frost

Extra space

Až o 30 % místa pro potraviny navíc!

Inovativní řešení vnitřního prostoru přináší dost místa a potřebné flexibility pro pohodlné a snadné ukládání potravin i nápojů. Současně si můžete prostor upravit podle vlastních potřeb a zvyklostí, neboť uživatelské pohodlí má tu nejvyšší prioritu.

Extra space

MAXI zásuvka na ovoce

Exkluzivní maxi zásuvka

Ideální místo k ukládání potravin při teplotě cca. 5 °C, k rozšíření místa poskytovaného standardními zásuvkami na ovoce.

MAXI zásuvka na ovoce

Technologie Fresh Control

Optimální skladování čerstvých potravin v prostoru chladničky

Technologie Fresh Control uchovává potraviny čerstvé po delší dobu tím, že rychleji obnovuje teplotu a aktivně reguluje vlhkost ve vnitřním prostoru chladničky.

Technologie Fresh Control

Technologie Freeze Control

Omezuje pravděpodobnost poškození mrazem až o 50 %

Díky senzoru Freeze Control si mražené potraviny uchovávají svoji původní čerstvost po mnohem delší dobu, a to i po rozmrazení.

Technologie Freeze Control

Centauro

Ovládací panel

Nastavení chladničky/mrazničky můžete upravovat přímo na uživatelském ovladači:

• Ukazatel teploty. Slouží k nastavování teploty v chladničce (v rozsahu 2 °C až 8 °C) nebo v prostoru mrazničky (v rozsahu -16 °C až -24 °C).
  • Vypínání zvukové výstrahy.
  • On/stand-by. V režimu Stand-by se světlo v prostoru chladničky nezapíná. Spotřebič opět aktivujete dalším krátkým stiskem tlačítka. (Poznámka: spotřebič se tímto neodpojí od zdroje napájení.)
  • Prázdniny (prázdninový režim).
  • Fast Cool (rychlé chlazení).
Centauro

Funkce Fast Cooling

Rychlé zchlazení potravin jedním tlačítkem

Poté, co do chladničky vložíte nové potraviny, teplota uvnitř chladničky se okamžitě sníží. Vestavěné senzory automaticky upravují teplotu chlazení tak, aby byla zaručena nízká spotřeba energie a dlouhodobá čerstvost potravin.

Funkce Fast Cooling

Přihrádka na lahve 2 v 1

Určeno k pevnému a bezpečnému uložení lahví

Chytrá řešení pro využití prostoru znamenají snadný přístup k uloženým potravinám a jejich uspořádání v chladničce i mrazničce při optimálním využití dostupného místa.

Přihrádka na lahve 2 v 1

Proužek LED

Dokonalé osvětlení

Úsporný LED proužek zajišťuje rovnoměrné osvícení celého vnitřního prostoru chladničky, abyste vždy snadno našli vše, co hledáte.

Proužek LED

XlemtFit

Flexibilita při montáži spotřebiče ve vaší kuchyni

Díky tenké konstrukci a speciálnímu zavěšení nevybočují dvířka při otevírání z profilu chladničky, a nenarážejí tak na jiné kusy nábytku nebo stěnu kuchyně ani v případě, že spotřebič stojí hned vedle nich.

XlemtFit

Vestavná kombinovaná chladnička

Unikátní technologie 6. smysl FreshControl pomáhá udržet potraviny déle čerstvé, a to ve srovnání s klasickou chladničkou až 4x déle. Vzduch uvnitř chladničky je rovnoměrně distribuován pomocí ventilátoru. Díky senzorům ve vnitřním prostoru chladničky je neustále udržována ideální teplota a vlhkost.

Hlavní výhody:

• technologie 6.smysl FreshControl
  • energetická třída A++
  • využitelný objem 308 l
  • StopFrost - beznámrazové řešení prostoru mrazničky

Anti-Bacterial technologie používající speciální filtr, kterým prochází veškerý vzduch obsažený ve vnitřním prostoru chladničky. Filtr zachytí bakterie i chemické či mechanické nečistoty obsažené ve vzduchua zamezí zkažení potravin, vzniku pachů a různých onemocnění.

Významnou výhodou je například také velmi nízká hlučnost 35 dB.

Vlastnosti

Využitelný objem chladničky 228 l
Využitelný objem mrazničky 80 l
Hlučnost 35 dB
Počet kompresorů 1
Typ dveří ploché s hranami
Barva dveří bílá

Typ poliček skleněné
Počet poliček 5
Počet nastavitelných poliček 4
Polička na lahve 2 v 1 ano
Polička na lahve ve dveřích ano
Pojistka lahví ano
Počet zásuvek na ovoce a zeleninu 1
Počet přihrádek ve dveřích 4
Mraznička

Odmrazování StopFrost systém
Třída mrazení 4*
Mrazící výkon 3,5 kg/24 h
Odolnost při výpadku proudu 19 hod.
Počet zásuvek mrazničky 3

• rozměry (3)

• Velikost
      • Hlučnost , vibrace
      • STOPfrost nefunguje
      • Extrémní množství námrazy v mrazáku (i když dvířka těsní)
      • V lednici se tvoří spousta vody - ovoce/zelenina v šuplíku vám shnije za týden
      • Strašná komunikace se zákaznickou linkou, nechtějí nic řešit a vše dlouho trvá , na telefon se ani nedá dovolat.

Katastrofální lednice , systém STOPfrost v mrazáku vůbec nefunguje , na ocelové desce se žádná námraza nedrží ,ale zato se drží po stěnách mrazáku a to opravdu hodně. Za 14dnů po odmrazení je ledu tolik že nelze šuplík mrazáku otevřít , také proto že je naprosto amatérsky konstruován (ma v sobě kapsu kde se utvoří námraza). Musím každý měsíc odmrazovat mrazák !!!
      Lednice dělá neskutečný kravál a žádným náběhem kompresoru to není , v noci se kompresor rozjede do nějakých rezonančních otáček kdy mi vibruje celá lednice i kuchyňská linka (například na vedle stojícím kávovaru se klepe hrníček). Také ventilátor v lednici strašně vibroval ,ale ten mi už vyměnili.
      Servis Whirlpool naprosto katastrofální , dovolat se na jejich linku nelze, jakákoli reakce z jejich strany je na týdny. Mám i Whirlpool troubu a to zkušenostech s těmito spotřebiči bych si již nikdy nic od této značky nekoupil.

• Videoukázka lednice

Zobrazit video recenzi

• Ukázka lednice

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Prostorná lednička. Tichý chod.
      • Menší mrazák, mohl by být lépe řešený.
    • , zakoupeno v elektrospecialista

• prostor
      • hluk

• Žádné

KupToTu.cz (prodejce)

kuptotu.cz

• , zakoupeno v Electro World

Nevím - dosud jsem nenamontoval.

• , zakoupeno v TEshop

• chladí výborně, kolikrát nutno zeslabit i na 1/6
      • na vestavěnou, opravdu velká, tichá
      • skěle nastavitelné police i výškově, klidně dáte velký hrnec- to třeba u SAMSUNGU, který dělá sice skvělé lednice s nulovnou zonou nejde
      • vypadá pěkně i uvnitř
      • ventilátor pro 6th Sense slyším jen velmi tiše někdy pozdě večer, když jdu do kuchyně
      • zatím žádné
    • , zakoupeno v DNO elektro

• Když zavřete dveře, zhasne osvětlení. Ověřeno pokusem. Je tedy A+++
    • , zakoupeno v Electro World

• velikost - vestavné lednice jsou obecně malé, tato je alespoň vyšší, takže objem je celkem slušný
      • nízká hlučnost - v některých recenzích se hlučnost kritizovala, v reálu je slyšet jen za absolutního ticha a nijak neruší
      • hezké LED osvětlení - proti dříve obvyklé žárovce výrazná změna k lepšímu

Předtím jsme měli o něco nižší vestavnou lednici stejné značky, která odešla po 8 letech. Celou dobu jsme se potýkali s nedostatkem místa, tak jsme novou chtěli větší. Ukázalo se, že kromě Whirlpoolu tuto velikost skoro nikdo nenabízí, tak doufám, že nová whirlpoolka vydrží déle... Zatím tedy naprostá spokojenost, byť po měsíci ještě nemohu posoudit systém odmrazování apod. Prostornost je ale zřetelně lepší, otevřená láhev vína se do dveří v pohodě vejde a příjemná je i možnost bezproblémového vysunutí objemného šuplíku na zeleninu (u minulé lednice narážel na police ve dveřích).