Snaige FR 240 1501 AA

kombinované

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

příznivá cena

• , zakoupeno v Chladservis

• Ledničku Perfekt jsme nekoupili 3.9.2015 ale někdy v roce 2004 do obchodu a byly dvě. Po letech jsme jednu prodali do Zlína a druhá nám velmi dobře slouží doma jako druhá lednice dodnes.

Potřebovali jsme slušné lednice se skleněnou čelní stěnou do obchodu. Tyhle byly pěkné, trochu levnější a přesně tak veliké, jak jsme potřebovali.
    Pořád bezvadně fungovaly.
    Jedna, co nám zbyla, funguje bezchybně dál, jenom rezne uzamykací plíšek mezi horními a dolními dveřmi.
    Je to mnohdy lepší pohled do ledničky přes sklo než na televizi.

• výborná
    • zatím nic

lednici máme na chatě a úplně splnila naše očekávání... nemáme s ní žádný problém...

Způsob umístění

• hluk 39 dB
  • mrazicí kapacita 2 kg/den
  • doba skladování při vypnutí 17 hodin
  • automatické odmrazování chladničky
  • poličky z tvrzeného skla, přestavitelné
  • nastavitelné nožičky

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

příznivá cena

• , zakoupeno v Chladservis

Pořád bezvadně fungovaly.
      Je to mnohdy lepší pohled do ledničky přes sklo než na televizi.

• výborná
      • zatím nic

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• tradice, cena, tichost, spotřeba, žádné zbytečné funkce

vše ok

• Tichá, úsporná.
      • Madla jsou vystouplá - osobně preferuji integrovaná.
      • Poměrně ztuha se zavírá - zatím se mi nedaří zavření sťouchnutím.

Chladídí trubice poměrně hlasitě rezonovala. Technik instaloval dva tlumiče a tím problém odstranil.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Tichá a kvalitní chladnička.

Už vlastním jednu chladničku této značky a jsem s ní spokojen.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Pro dvě osoby naprosto vyhovující lednice,tichý provoz,příznivá cena
      • Zatím nic

• solidní velikost,
      • výborná cena
      • kvalitní provedení

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Prostorná,velmi tichá,kolečko na regulaci teploty je od 1 do 7,už při 4 skoro mrazí:-)
      • Chybí mi přihrádka na vajíčka

Celkově jsem spokojená,design solidní,dost místa,dobře odmrazuje (zatím,mám ji 14 dní,tak uvidíme)

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• je přehledná, vzhledově zapadá.
      • Po zkušenosti - hodil b\y se větší mrazák.

Doporučuji pro dvoučlenou domácnost.