Samsung RR35H6165SS

monoklimatické
76.8 kg
Výrobník ledu

• , zakoupeno v Electro World

• Velká, tichá lednice s funkcí De Frost, která již bohužel není k sehnání.
    • Nerezová, tedy plast, který vypadá jako nerez.
    • Monoklimatická
    • Zřejmě ji přestali vyrábět
    • Vnitřek není moc variabilní.

Jedna z mála monoklimatických lednic s funkcí De Frost. Je prostorná a tichá.

• , zakoupeno v Electro World

Jeste jsem ho nevybalila.

• tichá, prostorná, skvělé uspořádání polic

Potřebovali jsme zakoupit prostornou lednici, tak jsme se rozhodly pro tento produkt. Výrobkem jsme spokojeni. Lednice jak už jsem uvedl je tichá, prostorná
    Tuto chladničku bych doporučil svým známým.

Mrazák
Provedení
monoklimatické
76.8 kg
Výrobník ledu

LEDNICE SAMSUNG RR35H6165SS/EO

Monoklimatická lednice Samsung RR35H6165SS/EO - 350 L je vybavena řadou technických doplňků a vychytávek.

Tato lednice nabízí bezúdržbový chod, díky funkcím No-Frost a Multi-flow. Další funkce EasyOpen řeší problém s pod tlakem v lednici a umožňuje lednici otvírat lehce.

Vnitřní užitný objem lednice je 350 l, takže hravě stačí i pro početnou rodinu. Prostor rozdělují 4 skleněné poličky s lištou, 2 objemné zásuvky na ovoce a zeleninu a držáky na láhve. Ve dveřích lednice najdete dalších 5 přihrádek na Vaše oblíbené nápoje a drobné potraviny.

Lednice Samsung RR35H6165SS/EO - 350 L disponuje vnitřní povrchovou úpravou Silver Nano, která zabraňuje množení mikroorganismů a uchovává Vaše potraviny déle čerstvé.

Nerezový design lednice Samsung RR35H6165SS/EO - 350 L působí moderním dojmem. Lednice je navíc vybavena LED displejem a LED osvětlením.

Lednice Samsung RR35H6165SS/EO - 350 L se díky své nízké roční spotřebě 112 kWh řadí do úsporné energetické třídy A++, čímž šetří Vaše peníze i životní prostředí.

Technické parametry

• Hloubka: 64,3 cm

Barva: nerez

Funkce

No-Frost

Užitečná funkce, která brání vzniku ledu uvnitř lednice. Pravidelná a rovnoměrná cirkulace vzduchu dává sbohem odmrazování lednice.

Dalším efektem této funkce je delší trvanlivost uchovávaných potravin uvnitř lednice.

MultiFlow

Tato funkce zajišťuje rovnoměrné proudění vzduch v lednici. Díky dynamickému ventilátoru je teplota v lednici všude stejná, takže se nestává, že by na jedné polici bylo chladněji a na jiné tepleji.

Tato funkce odstraňuje teplotní zóny v lednici a Vy tak můžete své potraviny skladovat, aniž byste řešili, kde je pro ně v lednici nejvhodnější místo.

DynamiCooling

Tato funkce zajišťuje rovnoměrné proudění vzduch v lednici. Díky dynamickému ventilátoru jeteplota v lednici všude stejná, takže se nestává, že by na jedné polici bylo chladněji a na jiné tepleji.

Tato funkce odstraňuje teplotní zóny v lednici a Vy tak můžete své potraviny skladovat, aniž byste řešili, kde je pro ně v lednici nejvhodnější místo.

Automatické odmrazování

Funkce, kdy je v ledničče je automaticky regulována teplota tak, aby nedocházelo ke vzniku námrazy. Tato funkce Vám ušetří čas, protože si už nemusíte dělat starosti s nepříjemným odmrazováním.

Antibakteriální ochrana - Silver Nano

Speciální povrchová úprava uvnitř chladničky, kdy stěny chladničky jsou potaženy vrstvou sloučenin na bázi stříbra, které zabraňují rozšíření a růstu bakterií, mikrobů a plísní, čímž udržují potraviny déle čerstvé a zamezují tak šíření nepříjemného zápachu.

Easy Open

Tato funkce zajišťuje lehké otvírání lednice, protože řeší problém s podtlakem v lednici, který je díky této funkci maximálně eliminován.

• , zakoupeno v Electro World

• Velká, tichá lednice s funkcí De Frost, která již bohužel není k sehnání.
    • Nerezová, tedy plast, který vypadá jako nerez.
    • Monoklimatická
    • Zřejmě ji přestali vyrábět
    • Vnitřek není moc variabilní.

Jedna z mála monoklimatických lednic s funkcí De Frost. Je prostorná a tichá.

• , zakoupeno v Electro World

Jeste jsem ho nevybalila.

• - dobrá lednice
    • - uvítala bych variantu bez vystouplých madel a lepší vnitřní uspořádání

splnila očekávání

• Lednice je krásná a velká . Jako samostatný kus určitě super !
    • je křivá 4 !!!!!!

do této lednice jsem se zamilovala přes internet, byla pro mne ideální řešení , protože Samsung vyrábí i stejně vysoký mrazák s možností spojení těchto dvou kusu středovou lištou. Tím se má z dvou kusá stát jeden velký . Přesně to jsem chtěla, velký mrazák, velká lednice. Jenže spojit nelze !!!!!! Když nám byly tyto výrobky doručené poprvé tak jsme zjistili ,že lednice i mrzák jsou křivé tzn. nelze spojit středovou lištou . Volali jsme dle rad prodejny rovnou na servis SAMSUNG .... Servisní technik dorazil hned druhý den, hodinu a půl se snažil sestavit a nepodařilo se mu. Musel sám uznat , že jsou oba kusy křivé. Nahoře i dole měří 59 cm a ve středu 59,4 až 59,6 . Z toho důvodu nelze spojit lištou. Tudíž se musíte smířit s tím že budou stát vedle sebe a to je asi tak vše. Lednice byla i na pohled křivá . Police v ní jsou do klínu , nevím jak líp to popsat, ale v u zadní stěny doléhají police krásně ke bočním stěnám, zato v přední části už máte viditelné mezery ! Mysleli jsme si , že jen máme smůlu a jde o vadný kus. Bohužel , i další 4 kusy jsou křivé . Jsem velmi zklamaná, za tuto cenu bych si představovala kvalitu !!!! Tohle kvalita dle mého názoru není. Jestliže chcete pouze lednici či mrazák tak asi OK , ale jako set nemůžu doporučit. Bohužel :(

• tichá, prostorná, skvělé uspořádání polic

Tuto chladničku bych doporučil svým známým.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

s lednicí jsem spokojený ,zpracování je kvalitní a splnila moje očekávání.