Samsung RB36J8799S4

T
    Provedení
    kombinované
    Retro

Přesné chlazení pro mimořádnou čerstvost. Šéfkuchaři říkaji, že přesné a stabilní řízení je klíčem k udržení potravin v co možná nejčerstvějším stavu. Technologie Precise Chef Cooling minimalizuje kolísání teploty a tím udržuje ingredience stále v té nejlepší formě.

Připravte a pečte maso jako šéfkuchař pomoci pekáče Chef Pan. Tento hygienický pekáč z nerezové oceli můžete používat k přípravě, uskladnění a pečení potravin a potom jej můžete vložit přímo do myčky.

Díky technologii SpaceMax Technology, která zvyšuje vnitřní kapacitu bez zvětšení vnějších rozměrů, chladnička Chef Collection nabízí až o 30% více úložného prostoru.

Čtyři nastavitelné dveřní přihrádky si můžete snadno uspořádat a flexibilně uskladnit potraviny různé velikosti.

Technologie Twin Cooling Plus chladí oddělení chladničky a mrazáku zvlášť. Nezávislé výparníky a chladící systémy zajišťují optimální chlazení a úroveň vlhkosti, takže potraviny zůstanou déle čerstvé a nedochází k mísení vůní.

Kovový plát Metal Cooling Guard na vnitřním zadním panelu podtrhuje krásu a zvyšuje funkčnost chladničky. Udržuje potraviny a nápoje dokonale vychlazené a zároveň vypadá elegantně a atraktivně.

Co se designu týče, Design Kitchen Fit umožňuje přesné zapuštění do kuchyňské linky, diky čemuž dokonale doplňuje váš kulinářský prostor.

VÝHODY CHLADNIČKY SAMSUNG

1. NoFrost technologie - nevytváří námrazu a šetří energii
    2. Twin Cooling - oddělené proudění vzduchu pro chladničku a mrazák
    3. Chef Zone - šuplík s precizní kontrolou teploty

Dokumenty

• energetický štítek A+++ tzn. úsporná
      • design a celkové zpracování
      • pro nás dostačující objem
      • možnost vestavby díky hloubce ledničky při zachování objemu.
      • pojezdy u dolních zásuvek
      • zásuvka na marinování masa s víkem
      • osvětlení dveří
      • dveře a boky kovové (drží magnety)
      • tichá
      • 10 let motor záruka
      • držák na vejce tragédie (kam dát?)
      • horní zaviratelná polička ve dveřích lednice příliš nízká (vejce se nevejdou do toho držáku)
      • změna otevírání dveří lednice a mrazničky velmi složitá!
      • kabel má vyústění navrchu ledničky (zřejmě kvuli vestavbě) my máme zásuvku dole ,tak trochu komplikované

pořídili jsme proto, že mají A+++ ,velký objem lednice a mrazničky a perfektní design. Navíc jsem zakoupili na vše4dum o 20tisKč levněji než je doporučená cena. Tedy 28tisKč což je dle mne odpovídající cena a pak stojí za to neváhat. Původně jsme uvažovali o vestavbě ,ale je tak pěkná ,že jsme nechali stat samostatně.
      Komu by nestačil objem tak verze 7000 jsou ještě o 10cm hlubší.
      Přesto, že jsem šikovný kutil , měl jsem opravdu co dělat abych dokázal přehodit otevírání dveří. bylo nutno lednici položit na záda i vrták přišel ke slovu. Návod na výměnu (ČESKÝ) naprosto katastrofální. Měl jsem obavy ,abych nepoškodil lednici , ale nakonec to dobře dopadlo Ovšem zdá se mi moc komplikované.

• supr nizka hloubka!
      • nizka spotreba
      • design
      • dverni alarm k nicemu - je tichy a nejde zesilit
      • dvere mrazaku se zavrou samy az po zvyseni naklonu, ale to pak uz dvere lednice moc bouchaji
      • u stare lednice bylo vic moznosti vyskoveho nastaveni pater

Koupil jsem ji, protoze to byla momentalne jedina lednice na trhu s timto objemem, o takto male hloubce - to je pro me jeji hlavni prednost, ale take si to nechaji pekne zaplatit. Dale nizka spotreba a design, hezke modre led svetlo. Nevyhoda je vysoka cena, dale me zklamal dverni alarm - je tak potichy, ze je tim padem k nicemu, hlasitost nejde zvysit. Nastavenim naklonu, zajistite, ze se dvere lednice zavrou samy, ale nezavrou se samy dvere mrazaku…to lze mozna zajistit nastavenim jeste vyssiho naklonu, jenze potom uz do me dvere lednice neprijemne drkaji a take pri zavreni dost bouchnou. Lednice ma mit hlucnost 38db, nemam na to merak...po instalaci lednice jsem zaregistroval subjektivne celkem prijemne nizkou hlucnost, ale obcas se objevilo i nejake jakoby drnceni nebo rezonance, zda se, ze se objevila pouze pri zvysenem vykonu kompresoru, ale ne vzdy, kdyz lednice zvysi jeho chod…tak uvidim, jak moc se bude drnceni objevovat do budoucna. Nevim, kolik db mela moje predchozi 20let stara lednice, nebyla hlucna, ale pri obcasnem vyskytu tohoto drnceni u teto nove lednice mi pak pripada jeji hlucnost asi stejna, jako u te stare. Tyto nedostatky mi neprijdou zas az tak vazne, az ne ten dverni alarm, ten me fakt zklamal. Vyrobce dava 10 let zaruku na kompresor, ja doufam, ze mi lednice vydrzi 20 a vice let, jinak budu nastvany…kdyz to zvladla stara lednice, tak tato musi tuplem, za tyto penize…aby se vratily v podobe usetrenych nakladu na spotrebu. A taky u stare lednice jsem mel vic moznosti vyskoveho nastaveni pater z tvrzeneho skla.