Samsung RB-F310G RB31FSRNDWW

SN-ST
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v OKAY.cz

• tichý chod, dobře uspořádaný vnitřní prostor.
    • Z počátku namrazování horké bočnice i guma u dvířek a později zůstává mírně teplé na bocích výrobku. Přiloženo jen v maďarštině, chyběl český překlad. Není specifikováno na konkrétní výrobek, jen všeobecně na značku s jinými parametry Příliš krátký kabel napájení.

Oslovila mě cena, celkem přijatelná s určitými parametry No Frost a beznámrazový systém. Antibakteriální zabezpečení.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Doporučuji ostatním
    ---
    ----

• , zakoupeno v TEshop

• Pěkné designové provedení.
    • Skvělé vnitřní uspořádání.
    • Vyhovující objem chladničky i mrazáku pro 4 člennou rodinu.
    • Téměř bezhlučná.
    • Dobrá cena.

Tento typ chladničky jsem si vybrala podle objemu, ceny a požadavku, by madla netrčely do prostoru. S výběrem jsem velice spokojena. Chladnička mi vyhovuje ve všech směrech a rozhodně tento typ doporučuji.

Způsob umístění
Klimatická třída
SN-ST
Provedení
kombinované

Kombinovaná chladnička RB 31FSRNDWW s mrazákem dole v bílém provedení a s velkovým objemem 310l, z čehož 212l a tvoří chladící část a 98l mrazák. Pochlubit se může A+ hodnocením spotřeby a za 24 hodin je schopna zmrazit až 38 kilogramů potravin. Roční spotřeba energie se pohybuje kolem 299 kWh.

Technické parametry

Kombinovaná chladnička

Objem netto 310 L (chladící prostor/mrazák) 212/98 L

Energetická třída A+

Systém NoFrost s cirkulací vzduchu v mnoha směrech

Digitální regulace teploty

EZ Slide out - praktická vysouvací polička

Vnitřní LED displej s modrým podsvícením

Antibakteriální povrch

Zásuvka pro ovoce a zeleninu

Zvuková signalizace otevřených dveří

Hlučnost 41 dB

Barva bílá

Rozměry ( š x v x h v mm ): 595 x 1850 x 647 mm

• , zakoupeno v OKAY.cz

• tichý chod, dobře uspořádaný vnitřní prostor.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Doporučuji ostatním
    ---
    ----

• tichá, stabilní

Lednice je skvěla a mohu doporučit.

• -velký vnitřní prostor
    • -kompresor neustále běží a dle mě je docela hlučný (předchozí lednici jsem neslyšel)

Téměř neustále běží kompresor chlazení. Zatím nevím zda je to vlastnost lednice a nebo mám špatný kus. Spotřebu elektřiny sleduji, ale zatím nejsem schopen vyhodnotit. Jinak hezká a kompaktní lednice s velkým vnitřním prostorem. Trochu pracnější záměna otevírání dveří.

• , zakoupeno v TEshop

• Pěkné designové provedení.
    • Skvělé vnitřní uspořádání.
    • Vyhovující objem chladničky i mrazáku pro 4 člennou rodinu.
    • Téměř bezhlučná.
    • Dobrá cena.