ROMO CR365A++

Provedení
kombinované
Retro

• , zakoupeno v EBshop.cz

Za slušnou cenu maximální mrazák.

Okay vam jej ani za 14 dni nedodá

Provedení
kombinované
Retro

Chladnička Romo CR365A++

Spotřeba energie je u chladniček nejdůležitějším parametrem. Chladnička spotřebovává nejvíce elektřiny v domácnosti, protože je neustále v chodu. Značka Romo klade velký důraz na snížení spotřeby chladniček a mrazáků při zachování vynikajícího výkonu. Lednička Romo CR365A++ je zařazena v energetické třídě A++ což znamená, že spotřebuje o 36% méně energie než chladničky zařazené do energetické třídy A. Pro představu tato úsporná chladnička spotřebuje tolik energie jako klasická 25 W žárovka.

Dveře chladničky jsou vybaveny elegantními a praktickými zapuštěnými madly. Velmi snadné otevírání dveří.

Funkce Fresh Protect = Ochrana proti množení mikroorganizmů

Díky speciálním technickým řešením a použitým materiálům, pracují chladničky Romo velmi tiše a splňují nejpřísnější evropské požadavky.   0 °C Fresh zóna: Elegantní, výsuvný a prostorný SUPER FRESH BOX v chladničce umožňuje déle skladovat čerstvé maso, ryby apod. Přídavný výparník umístěný za touto zónou zajišťuje teplotu mezi 0 °C až +3 °C. Zásuvka 0 °C Fresh zóny se pohodlně vysouvá díky teleskopickým pojezdům a navíc lze zásuvku otevřít nebo i vyjmout už při otevření dveří v úhlu 90°. Zakřivené dno zásuvky umožňuje lepší cirkulaci vzduchu a tím rovnoměrné chlazení potravin.

PARAMETRY

• Rozměry balení (cm): 66 x 206 x 68 (š x v x h), Hmotnost: 76 kg

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v EBshop.cz

Za slušnou cenu maximální mrazák.

Okay vam jej ani za 14 dni nedodá
    vyrobek jsem objednala a zaplatila 20. 5. 2020 a doručí možná 7. 6. 2020
    Mikešová

• pozdní dodání společností Toptrans

• velký mrazák,
    • variabilní police v lednici i pro větší nádoby

mám to teprve 3 dny

• Celý vnitřek chladničky je dělaný jako od sekery.

Nevím co mě to napadlo , koupit takový šunt za takové peníze. Udělal jsem to proto, že jsem chtěl čtyři šublata v mrazáku.
    Rozhodně bych tento produkt nikomu nedoporučil. Měl jsem před touto , Gorenii a ta vydržely 18 let. Popraskali ale šublata a tak jsem ji odstavil. Udělal jsem chybu.
    Spodní šuble nejde vytáhnout , protože spodní schránka ve dveřích tomu brání. Dveře nejdou více otevřít.
    Šuble na pojezdových ližinách vypadává protože korpus šublete je malý.
    V chladničce nebyl držák na láhve. Roh jedné schránky byl odštípnutý.
    Při reklamaci na prodejně mi řekli , že se mám obrátit na servis , ale neřekli kam. Když jsem pracně zjisti na netu, firmu a napsal jsem dotaz , tak mi neodpověděli. .

• velikost mrazaku
    • deklarovana spotreba
    • celkova kvalita
    • prodlouzena zaruka

snad dlouho vydrzi

• , zakoupeno v HQelektro.cz

• Čtyři šuplíky u mrazáku a velikost.
    • Nepraktické uspořádání poliček v chladničce ale každý má asi jiné požadavky.

Příznivá cena a asi jediný zástupce v kombinovaných chladničkách se čtyřmi šuplíky v mrazícím prostoru. Je to samozřejmě otázka ceny ale přivítal bych drátěné koše šuplat v mrazáku než jednolité plastové šuplíky které na mne při plném naplnění působí křehce.

• Hlavní důvod koupě, je velký mrazák. Jinak lednice je
    • velmi tichá, chladí a mrazí opravdu dobře. Co se týče velikosti a rozvržení polic v mrazáku super!!!
    • Poličky v lednici navrhoval zřejmě nějaký amatér. Mezi poličkami je poměrně malá vzdálenost a nad nejhořejší poličkou je zase místa moc. Bohužel tyto poličky nejdou přestavět k obrazu svému. Lze však, jak už tady někdo psal na horní polici vložit samostatnou skleněnou poličku která bude mít i skleněné boky slepené lepidlem na akvárka.

Až na rozvržení poliček lednice splňuje to, co se od ní očekává a určitě bych ji doporučil, i když patří mezi ty dražší (11999.-)ale zase na druhou stranu má velice nízkou spotřebu

• , zakoupeno v Elektro Kamik

nelze hodnotit,u nás je pouhých 10 dní.Ovšem moje představy splňuje