Romo CR350 A++

• malá spotřeba
    • velký mražák
    • zatím žádná
  • , zakoupeno v Expert.cz

• Dostatečně velký mrazák.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

?
Provedení
kombinované

LFXEV8CV

Prodloužená záruka na 4 roky.

Bližší informace o prodloužené záruce naleznete ZDE.

• Celkový hrubý objem: 327 l

• Spotřeba energie: 0,61 kWh / 24 h
  • Roční spotřeba energie: 223 kWh
  • Rozměry (V / Š / H): 194,5 / 60 / 65 cm

Chladnička: 3 skleněné police 2 přihrádky ve dvířkách

Přihrádka na lahve ve dvířkách

Chromový držák na lahve

• malá spotřeba
    • velký mražák
    • zatím žádná
  • , zakoupeno v Expert.cz

• Dostatečně velký mrazák.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

zboží v obchodě neni na vebových stránkách

• NEKUPOVAT - PO 2,5 ROKU PŘESTALA FUNGOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • NEJDE OPRAVIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po uplynutí záruční doby přestala chladit i mrazit!

• Rozměry
    • Záruka 4 roky
    • Nízká spotřeba
    • Kvalitní zpracování plastů
    • Samostatná přihrádka na led
    • Místo zadních nožiček jsou kolečka
    • Možnost přehození otvírání dveří L / P
    • Žádný zápach z prostoru lednice (antibakteriální povrch)
    • Držák pouze na 6 vajec
    • Nádoby v mrazáku by mohli být pevnější

Kombinovaná chladnička nám padla do oka hlavně proto,že má v této třídě snad jako jediná takový objem a 4 šuplíky v mrazáku + navíc nízkou přihrádku na led. Proto jsme se vůbec nerozmýšleli. Lednici máme měsíc a zatím jsme velice spokojeni. Na hlučnost si nemůžeme stěžovat. Celé provedení výrobku je kvalitně zpracované. Naše zkušenost je velmi dobrá a proto tento produkt všem můžeme jen doporučit.

• prostorná
    • 4 šuplíky v mrazáku
    • není hlučná

Vybírala jsem narychlo,moje stará lednice mě opustila a ta měla také 4 šuplíky v mrazáku.Proto jsem hledala něco podobného.A věřte,že to byl docela problém.Až, když jsem v obchodě viděla tuto,hned jsem věděla,že je to ona.Jasně,že jsem koukala i na spotřebu.Lednici mám měsíc a zatím jsem velice spokojená.NENI HLUČNÁ.Tedy moje zkušenost je dobrá a proto tento produkt všem doporučuji.

• velký 4 šuplíkatý mrazák
    • velká chladnička

Tento výrobek jsem koupila kvůli velkému mrazáku,
    ze začátku mne překvapila hlučnost, kdy se ozývali zevnitř zvuky hodny stádu krav,
    ovšem pracuje doma už skoro tři měsíce a hluk se eliminoval na minimum.
    Jsem spokojena a vřele doporučuji.

• cena a velikost
    • Koupil jsem RomoCR350++, asi to bude u této lednice podobné- varuji: Romo CR350++ je hrozně hlučná. Kompresor běží přiměřeně tiše, ale po chvíli, když natlakuje systém, se uvnitř ozývá chrčení či zurčení, jak zřejmě chladivo někde prochází skrz nějakou hladinku. Toto chrčení či zurčení připomíná potůček mezi kameny. Když kompresor vypne, dobíhá ještě asi 1/2 minuty.
    • Mám ji 5 dnů a budu volat opraváře...

Nedoporučuji, ledaže byste ji měli někde mimo byt.

• cena a velikost
    • Hrozně hlučná. Kompresor běží přiměřeně tiše, ale po chvíli, když natlakuje systém, se uvnitř ozývá chrčení či zurčení, jak zřejmě chladivo někde prochází skrz nějakou hladinku. Toto chrčení či zurčení připomíná potůček mezi kameny. Když kompresor vypne, dobíhá ještě asi 1/2 minuty.
    • Lednice je již zapnutá 5 dnů a jediný rozdíl proti prvému dni je, že už nechrčí neustále jako po zapnutí, ale vždy asi 10 vteřin ano a pak 2-3 vteřiny ne. A pak znovu. Tím hůře, hluk se svou měnlivostí zvýrazňuje. A co navíc, začala k tomu občas hvízdat. To už je moc a budu ji vracet, což u lednice je docela akce, zabalit, poslat, dopravu asi budu platit...
    • Takový hluk jsem u moderní lednice nečekal, mám v práci lednici Gorenje rok starou ( menši), a téměř ji neslyším, jsem z toho v šoku, co se může prodávat.

Nedoporučuji, ledaže byste ji měli někde mimo byt.

• Velmi solidní provedení
    • Prostorné šuplíky
    • Celkově velmi prostorná
    • Nízká hlučnost
    • 4 roky záruka
    • Regulace termostatu nahoře, pro nás menší občas problém :-) naštěstí stačí nastavit jednou a je vystaráno.

Jsme spokojeni, chladnička je velmi prostorná, vše je pevné a bytelné. Vypadá to, že na ni hned tak něco nezničíme.