Professor L 130 B A++

2 kg/24 hod

• rozměry

Zatím super.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Po dlouhé době shánění jsme sehnali ledničku těchto rozměrů.Tím pádem jsme nemuseli upravovat kuch.linku, jelikož v minulosti byl tento rozměr standardem.

Krátká doba na recenzi, jinak ale spokojenost.

Způsob umístění
Umístění mrazáku
nahoře
Mrazicí kapacita
2 kg/24 hod

Jednodvéřová chladnička 130 l, včetně 4* mrazničky 18 l. Energetická třída A++, spotřeba 0,380 kWh/24h. Celkový užitný objem 128 litrů, užitný objem chladničky 110 litrů, užitný objem mrazničky 18 litrů. 2 skleněné poličky, 3 poličky ve dvířkách, nádoba na ovoce a zeleninu. Možnost změny směru otevírání dvířek. Rozměry (šxvxh) 600x850x605 mm. Barva bílá, hlučnost

• rozměry

Zatím super.

• , zakoupeno v EVA.cz

Krátká doba na recenzi, jinak ale spokojenost.