Philco PC 2272

N
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v Elektrodopatra.cz

Potřebovali jsme chladničku vysokou do 152 cm. Našli jsme pouze Philco PC 2272. Osobně bych preferoval o něco větší chladicí prostor na úkor mrazáku, tak jako to bylo u minulého typu i když tam byl mrazák nahoře. Nyní je dole, což je vhodnější. Kovová madla na obou dveřích nepovažuji za žádnou přednost. Více vyhovovaly úchyty vytvarované přímo v okrajích dveří.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

N
Provedení
kombinované

PC 2272

Kombinovaná chladnička PC 2272 v bílém provedení od značky Philco s celkovým objemem 227 l, který se dělí na 173 l chladící číst a 54 l mrazící část.Lednice PC 2272 spadá do energetické úsporné třídy A++, s klimatickou třídou N/ST.

Technické paremetry:

• Barevné provedení: Bílá
  • Rozměry (VxŠxH): 150x60x65

Vybavení

Chladnička výbava: 2 zásuvky na zeleninu v chladícím prostoru

Skleněné police s nastavitelnou výškou

Dveřní poličky

Zásobník na vejce

Nádoba na knedlíky

Možnost otočení dveří

Mraznička výbava: Zmrazovací tác 2 šuplíky v mrazícím prostoru 2 plastová tvořítka ledu

Další vlastnosti

Funkce a ovládání: Jednokompresorová

Automatické odtávání chladničky

Led osvětlení

Antibaketriální ochrana

Zmrazovací tác

Kovová madla

Typ polic: Sklo *Prodlouženou záruku PHILCO zaregistrujte zde (Záruku je třeba registrovat do 30ti dnů od zakoupení)

Dokumenty

1zákazník doporučuje produkt

• malá ,spotřeba má být dobrá ,nemohu posoudit.
    • veliká hlučnost,nepraktické úchyty

mrzí mne že jsem rozhodla pro tuto značku,dala jsem na rezenci z Heureky ale tentokrát jsem šlápla vedle..........
    Rozhodovala jsem se mezi malou Libherkou ,AEG a Philco.tato zunačka mne vyhovovala výškou ale kdybych věděla jak je hlučná...........

• , zakoupeno v Elektrodopatra.cz

• , zakoupeno v KupToTu.cz