Klarstein PopArt Cream retro A ++, 108 l / 13 l

jednodvéřové
Ikea Metod
Retro

• , zakoupeno v Klarstein

Po záruční lhůtě se nám rozbila polička, napsal jsem firmě, jestli mají náhradní, že bychom koupili, neodpověděli, tak jsem po pár týdnech volal a dozvěděl jsem se, že náhradní poličku mi nemohou dodat (nevím, jestli obecně neprodávají náhradní díly či co). To považuji za neseriózní a neeklogické chování.

• Kvalitní design, kvalitní vnitřní provedení, tichý chod

Kvalitní německý proudukt. Kvalitní design a použité mateteriály. Vnitřní struktura a velikost a celkový dojem odpovídají ceně. Doporučuji.

• pěkný retro design

Provedení
jednodvéřové
Ikea Metod
Retro

Hluboce zamrazené pamlsky chutnají ze stylové Klarstein PopArt chladničky ve vintage designu 50. let obzvláště lahodně! Díky energetické třídě A ++ je tato chladnička šetrná k životnímu prostředí - a to nejen během horkých dnů.

S nákupy přicházíte domů do kuchyně. Otevřete chladničku Klarstein PopArt v okouzlujícím designu 50. let, nápoje uložíte na poličky, občerstvení rozdělíte na patra s celkovým objemem 108 litrů. I vajíčka či láhve si najdou své místo.

• Pro hluboce zamražené potraviny - jako pizza, hranolky či lahodná zmrzlina - máte k dispozici prostor v mrazicím boxu o objemu 13 litrů. Dopřejte si čerstvé pamlsky a ledově vychlazené nápoje, nezáleží na tom, zda už sami, ve dvojici nebo s nečekanou návštěvou: stylová, kompaktní Klarstein PopArt chladnička má vždy připravenou nějakou maličkost. Vychutnávat dobroty si můžete s čistým svědomím, protože chladnička s energetickou třídou A ++ pracuje šetrně k životnímu prostředí. Logo na dveřích, šmrncovní barva a kovové nožičky dodávají chladničce nadčasový retro šarm a dělají z ní dekorativní bytový doplněk.
  • Takže: vybrat si oblíbené občerstvení, zavřít dveře a pokračovat ve vychutnávání - s retro chladničkou Klarstein PopArt.

Dokumenty

• Kvalitní design, kvalitní vnitřní provedení, tichý chod