Indesit TFAA 5

jednodvéřové

+ velice lehká ledeni
    + zatím vše ok

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Koupila jsem si ji do kanceláře a velikostí úplně vyhovuje, mrazák dostatečně velký, lahev 1,5,l se vejde do dveří i položit. Dobrá cena.
    • Ledničku mám pouze týden, proti zatím nic a věřím, že ani nic nebude.

Za dobrou cenu pěkná lednička. Do kanceláře, chaty, chalupy úplně vyhovující. vřele doporučuji :)

• - nízká cena
    • - lednice často spíná chlazení (odhadem min každých 20 min), což vytváří rušivý hluk
    • - spodní šuplík na zeleninu je poměrně malý

Lednici jsem koupila za 3599 Kč - za tuto cenu asi nelze očekávat zázraky. Lednice často spíná chlazení, a to i když ji neotvírám. Používám ji v garsonce v hlavním obývacím prostoru, kde mě její chlazení (hluk) rušilo. Dříve jsem žila v domě s oddělenou kuchyní, s dražší velkou vestavěnou lednicí - o provozu lednice jsem vůbec nevěděla. Situaci jsem vyřešila přemístěním lednice do kumbálu.

Za danou cenu považuji lednici za vyhovující.

Způsob umístění
Klimatická třída
N
Provedení
jednodvéřové

Volně stojící chladnička TFAA 5 kompaktních rozměrů, od značky Indesit.Chladnička TFAA 5 v bílé barvě má osvětlený vnitřní prostor a praktický šuplík.Objem chladničky TFAA 5 je 101 litrů, mrazící část tvoří 13 litrů.

Technické parametry:

Energetická třída A+

Výška 85 cm

Šířka 50 cm

Hloubka 56 cm

Nenámrazový systém ne

Objem 101 l

Spotřeba el. energie 0.47 Kilowatth.

Barva bílá

Úprava proti otiskům prstů ne

Objem lednice 88 l

Dětský zámek ne

+ velice lehká ledeni
    + zatím vše ok

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Ledničku mám pouze týden, proti zatím nic a věřím, že ani nic nebude.

• - nízká cena
    • - spodní šuplík na zeleninu je poměrně malý

Za danou cenu považuji lednici za vyhovující.

• Zatím funguje dobře

Jsem spokojena,mohu doporučit

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• u mensi lednice ma vetsi moznosti ulozeni do policek

dobre