Indesit LR8 S2 S B

SN/N/ST/T
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v Elmania.cz

I pro pětičlennou rodinu dostačující. Dvoulitrová pet-láhev se na dveře nevejde, ale protože je vůbec nepoužíváme, nevadí nám to. Naopak absence vodorovného držáku na lahve (víno ap.) nám vadí. Měli jsme z dřívější lednice, pasovala do čtyř různých lednic, do této ne :-(. Lednici jsme vybrali, protože nás většina moderních technologií zklamala (4 lednice za 15 let je moc). Co se mohlo rozbít, to se rozbilo. Proto jsme vybrali tuto "levnou variantu". Chladí i mrazí dostatečně - a o to jde!

• , zakoupeno v OKAY.cz

Klimatická třída
SN/N/ST/T
Provedení
kombinované

Chladnička kombinovaná s mrazákem dole

Energetická třída A++

Technologie Less Frost

LED osvětlení

Poličky v chladničce 4

Zásuvky na zeleninu 1

Zásuvky v mrazáku 3 (transparentní)

Přihrádka na ledové kostky 1

Možnost otočení otvírání dveří