Hotpoint E4DG AAA X MTZ

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Elegantní
    • Prostorná
    • Dle mých představ
    • Občas v ní lupe ( důvod neznám)

Lednice splnila mé očekávání, vybírala jsem také podle recenzí .Super je první šuplík, který lze využít jako mrazák nebo jako lednice - já využívám na zeleninu a ovoce.
    Dolní šuplík má méně prostoru, jako moje předchozí lednice, ale dostačuje. Jediné na co si musím zvykat je otvírání a zavírání lednice. Dvířka se musí při zavírání zatlačit, aby se zavřely, což u jednodvéřové se nemusí, zavřou se setrvačností. Známe to, plné ruce, žduchneme a je zavřeno. Tak u této lednice to není, musíte zabrat. Vrchní prostor lednice je opravdu veliký, což je super. V recenzích jsem četla, že je hlučná, ale mě to ani nepřijde. Řekla bych, že normálně, už ji ani nevnímám. Nemusíte se toho bát. Chybí úložný prostor na vajíčka ( stojánky), ale ty jsem využila z minulé lednice.
    Celkový závěr : spokojenost, je krásná, funguje na jedničku, koupila bych znovu.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

dole
Super mrazení
Mrazicí kapacita
5 kg/24 hod

Kombinovaná lednice E4DG AAA X MTZ z energetické úsporné třídy A++, od značky Hot Point.Volně stojící chladnička E4DG AAA X MTZ má celkový objem 385 litrů, mrazící část, tvořená dvěmi šuplíky má 87 litrů.Nerezové provedení, beznámrazový systém, hlučnost 40 dB či displej, i to jsou parametry skvělé chladničky E4DG AAA X MTZ.

Technické parametry:

Bezpečné rozmrazování

Super freeze – rychlé mrazení

I Care

Akustický signál otevřených dveří

Ukazatelé teploty chladničky a mrazáku

• Poličky v chladničce: 2 (bezpečnostní sklo)
  • Zásuvka s nulovou zónou: 1
  • Držák na víno: 1
  • Zásuvky na zeleninu: 2 (s regulací vlhkosti)
  • Zásuvky mrazáku externí: 2
  • Přihrádky/zásuvky v mrazáku: 2
  • Výrobník ledu: 2 (otočný)
  • Kolečka: 2
  • Nožičky: 2
  • Rozměry (VxŠxH):195,5 x 70 x 76 cm

• Prezentace chladničky

Zobrazit video recenzi

• Oblíbená 4dveřová kombinovaná "french door" chladnička v originálním provedení s velkým objemem 385 litrů. Zaoblený tvar a podlouhlá hliníková madla vytváří neotřelý design. Chladicí část disponuje 2 dvířky, mrazák je rozdělený na 2 samostatné zásuvky. Stačí otevřít pouze jednu část, čímž snížíte tepelné ztráty a ušetříte až 50 % energie ve srovnání s běžnými chladničkami. Součástí je i digitální displej, držák na víno, výrobník ledu a zásuvka na zeleninu s regulací vlhkosti.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Elegantní
    • Prostorná
    • Dle mých představ
    • Občas v ní lupe ( důvod neznám)

• Vzhled
    • Prostor
    • Funkčnost
    • VARUJI PŘED KOUPÍ TOHOTO VÝROBKU
    • Mimořádné poruchová
    • Neuvěřitelně hlučná
    • Odmražování moc nefunguje
    • Spotřeba není taková jak se uvádí ale rozhodně větší
    • Ledovač vždy spolehlivě namrzne.

VARUJI PŘED KOUPÍ TOHOTO VÝROBKU
    Níže popsané závady se vyskytují velmi často.

První měsíc jsme byli nadšeni. Pak dvakrát servis na extrémě hlučný ventilátor. Hlučí stále.

Automatické odmražování moc dobře nefunguje.

Kabel vyhřívání dvířek se zaručeně vždy po dvou letech poláme a výměna stojí cca 3000kč.

Často se vyskytuje také nafouklý některý bok lednice. Toto se nám zatím nestalo ale internet je toho plný.

Lednička chladí skoro neustále a podotýkám že ji nemám u ničeho co vyzařuje teplo a v kuchyni máme po celý rok 20-23°C.

Nyní nám začala lednice i s mazákem topit a topí už druhý den. Tedy po pravdě topí jen vyhřívání těsnění všech dvířek.
    Těsnění mrazáku je tak horké že na něm neudržíte ruku.
    Ale topí natolik dostatečně aby vám spolehlivě rozmrazilo všechny potraviny

Každopádně doporučuji prodloužení záruky které výrobce nabízí. Sice to něco stojí ale konkrétně u této lednice určitě ušetříte

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• velikost vnitřního prostoru,jediná americká lednice šíře 70cm na trhu