Hotpoint E4 D AA W C

Provedení
kombinované

• Velikost.
    • Systém mražáku.
    • Jde vidět žebrování zadní strany. U mé staré lednice bylo hezky schované lemem, Toto jen pokud stojí z jedné strany nekryté.

Doporučuji.

• velký úložný prostor, propracovanost, nezabírá mnoho místa

doporučuji každému,kdo si potrpí na kvalitu !

• , zakoupeno v TEshop

Provedení
kombinované

Hotpoint E4D AA W C

Výhody chladničky Hotpoint E4D AA W C:

• Celkový objem 402 l – 292litrová lednice nabízí 2 poličky, 2 zásuvky na zeleninu a nulovou zónu. 110litrový mrazák má 2 zásuvky s automatickými pojezdy a šikovně řešenými úložnými prostory.
  • Antibakteriální povrch  a funkce Hygiene Control – díky vnitřní úpravě s ionty stříbra eliminuje výskyt plísní a bakterií a hlídá kvalitu a čerstvost potravin.
  • Chlazení High Definition – pro déle chutné a čerstvé potraviny.
  • Režim Super cool a Super freeze – funkce rychlého zchlazení či zmrazení potravin.
  • Technologie No Frost AirTech – speciální systém cirkulace vzduchu udrží konstantní teplotu a zabrání tvorbě ledu.
  • Energetická třída A+ a nejvyšší standard energetické účinnosti Ecotech – se spotřebou pouhých 1,08 kWh denně.

Quadrio

Quadrio je první 4 dvéřová chladnička vysoce inovativního a originálního designu. Zaoblené tvary, podlouhlá hliníková madla, lehce asymetrický vzhled, nic nebylo ponecháno náhodě při tvorbě chladničky jedinečné svého druhu na trhu. Je tvořena dvěmi nezávisle se otevírajícími dveřmi do chladícího prostoru, zatímco zóna mrazáku je rozdělena na dvě samostatné zásuvky, které díky kvalitním pojezdům snadno vyjíždějí a obsahují rozličné úložné prostory a praktický výrobník ledu.

High Definition

Chlazení High Definition je využíváno nejen pro delší konzervaci potravin, ale i pro vytvoření ideální atmosféry zachovávající čerstvost a kvalitu jídla. Technologie Active Oxygen uchovává potraviny s čerstvostí prvního dne až po 9 následujících dní, zabraňuje tvorbě bakterií až o 90% a tvorbě pachu až o 70%. Díky AirTech Evolution pro volně stojící modely a Air Technology pro vestavné chladničky je zaručena nejvyšší úroveň výkonu spotřebičů. Technologie Hygiene Advance vytváří nejbezpečnější prostředí pro vaše jídlo. High Definition : vynikající péče o vaše potraviny.

Antibakteriální ochrana

Speciální ochrana vnitřních stěn ledničky, která za pomocí iontů stříbra redukuje výskyt bakterií a plísní.

Ecotech

Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Chladničky Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.

Čtvery dvěře = poloviční spotřeba

Do chladícího oddílu se vstupuje dvěma dveřmi s nezávislým otevíráním. Zatímco mrazící zóna je rozdělená do dvou samostatných zásuvek, díky nimž můžete ukládat všechny své potraviny snadněji a komfortněji. Díky čtyřdvéřovému provedení je možné ušetřit až 50 % energie ve srovnání s běžnou kombinovanou dvoudvéřovou chladničkou se dvěma dveřmi stejné šířky (úspora je zajištěna snížením tepelných ztrát otevřením pouze jednoho křídla dvěří chladničky, či pouze jedné zásuvky mrazáku).

Inovované vnitřní uspořádání

Nová zásuvka s teplotou 0°C pro uchovávání masa a ryb. Nové chladničky Quadrio jsou vybaneny unikátní zásuvkou s udržovanou teplotou blízkou nule, která je ideální pro uchovávání chlazeného masa a čerstvých ryb. Uvnitř Quadria najdete dále držák na plechovky a oddíl na lahve, rozšířený úložný prostor ve dveřích a otočný výrobník ledu.

Delší trvanlivost pro ovoce a zeleninu

Zásuvky na zeleninu jsou o 20 % prostornější, se systémem regulace míry vlhkosti a s možností uložení týdenní zásoby do oddělených zón. Vyhnete se tím načichnutí jinými pachy, zajistíte větší hygienu a prodloužíte čerstvost.

No Frost AirTech

Nová technologie No Frost AirTech zajišťuje dokonalou cirkulaci vdzuchu chladného vzduchu a udržuje konstatní teplotu v celém prostoru chladničky. Kombinace těchto výhod zaručuje optimální podmínky pro uchovávání všech potravin, nemusíte si dělat starosti s tím, kam v lednici jídlo uložíte, protože teplota je všude stejná, technologie navíc zabraňuje tvorbě námrazy na stěnách chladničky i mrazáku, takže není nutné je odmrazovat. Otevření dveří chladničky vede ke zvýšení vnitřní teploty. Systém No Frost rychle vrátí teplotu na původně nastavěnou a přináší až 40% úsporu energie v energetické třídě A++. Vaše potraviny zůstanou déle čerstvé, bez ztráty nutričních hodnot, barvy a chutě.

Hygiene Control

Stejnou péči, která je věnována výběru potravin při nákupu, věnuje Hotpoint jejich uchovávání v perfektním stavu a co nejhygieničtějším způsobem. Pro lepší ochranu vašich potravin mají nové lednice Hotpoint vnitřní stěny obložené speciální permanentní fólií, která zabraňuje vzniku plísní a bakterií. Odteď s funkcí Hygiene Control bude tím nejlepším místem pro uchování a ochranu vašeho nákupu pouze domácí lednice.

Provozní vlastnosti:

• Akumulační doba: 18 hod
  • Hlučnost: 40 dB(A)

Konstrukce:

• Zásuvka s nulovou zónou
  • Poličky v chladničce: 2 (bezpečnostní sklo)
  • Držák na víno: 1
  • Zásuvky na zeleninu: 2 (s regulací vlhkosti)
  • Zásuvky mrazáku externí: 2
  • Přihrádky/zásuvky v mrazáku: 2
  • Výrobník ledu: 2 (otočný)
  • Kolečka: 2

• Hloubka (cm): 80.00
  • EAN: 8007842779585

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

bohužel nám po třech letech odešla, nedoporučuji...

• Velikost.
    • Systém mražáku.

Doporučuji.

• velký úložný prostor, propracovanost, nezabírá mnoho místa

doporučuji každému,kdo si potrpí na kvalitu !

• , zakoupeno v TEshop

• VARUJI PŘED KOUPÍ TOHOTO VÝROBKU
    • Mimořádné poruchová
    • Neuvěřitelně hlučná
    • Odmražování moc nefunguje
    • Spotřeba není taková jak se uvádí ale rozhodně větší
    • Ledovač vždy spolehlivě namrzne.

VARUJI PŘED KOUPÍ TOHOTO VÝROBKU
    Níže popsané závady se vyskytují velmi často.

První měsíc jsme byli nadšeni. Pak dvakrát servis na extrémě hlučný ventilátor. Hlučí stále.

Automatické odmražování moc dobře nefunguje.

Kabel vyhřívání dvířek se zaručeně vždy po dvou letech poláme a výměna stojí cca 3000kč.

Často se vyskytuje také nafouklý některý bok lednice. Toto se nám zatím nestalo ale internet je toho plný.

Lednička chladí skoro neustále a podotýkám že ji nemám u ničeho co vyzařuje teplo a v kuchyni máme po celý rok 20-23°C.

Nyní nám začala lednice i s mazákem topit a topí už druhý den. Tedy po pravdě topí jen vyhřívání těsnění všech dvířek.
    Těsnění mrazáku je tak horké že na něm neudržíte ruku.
    Ale topí natolik dostatečně aby vám spolehlivě rozmrazilo všechny potraviny

Každopádně doporučuji prodloužení záruky které výrobce nabízí. Sice to něco stojí ale konkrétně u této lednice určitě ušetříte

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• výkonná
    • hluk

dobrá za ty peníze

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• NIC

Máme ji krátce zatím žádné proti

• design
    • rozmrazování
    • objem
    • HLUČNOST
    • HLUČNOST

Na lednici jsme se těšili a šli jsme do ní po zralé úvaze protože cena není zrovna nejmenší, ale jsme naprosto zklamáni její hlučností. Je v otevřené místnosti spojené s obývacím pokojem a jídelnou a poslech stojí za to. Při teplotě na +6 spíná po 45ti minutách a chladí 60minut - při teplotě +8 spíná po 10ti minutách - chladí 10 minut.
    Při teplotě +4 ani nepřestala hlučit.
    Jsme nesmírně zklamáni. I servisem. Byli jsme odkázání na ariston servis, pán s lámanou češtinou mi poradil jediné a to zvýšit stupně a ani mi nebyl schopen říct zhruba částku, kterou bychom platili za ujeté km jejich technika, aby se nám na ni podíval.
    Veliké zklamání!!

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• prostor a funkce

jsem zatím spokojen

• , zakoupeno v Alza.cz

líbí se mi a jsem s ní spokojená