Hoover HDCF 184 WD/1

43 dB
Mrazák
Provedení
kombinované

Kombinovaná chladnička HOOVER HDCF 184WD/1 se nachází v úsporné energetické třídě A++, elegantní bílé barvě. Objem chladničky/mrazáku 218 l/74 l. Pracuje s invertorovým kompresorem, který zajišťuje velmi tichý a úsporný chod. Vnitřek chladničky je vybaven Sky Fan ventilátorem a je osvětlen pomocí úporných Sky LED světel . Díky nim máte dokonalý přehled o všem, co máte v lednici uschované. Výhodou je oddělené ovládání pro chladničku i mrazák. Mrazák je umístěný v dolní části chladničky . Velkou předností je také automatické odmrazování chladničky i mrazáku, které šetří váš čas i energii. Na dveřích chladničky je umístěný interaktivní displej, který vám poskytuje veškeré informace ohledně funkcí kombinované chladničky HOOVER HDCF 184AD/1. Pokud zapomenete otevřené dveře, upozorní vás na to chladnička akustickým signálem. Chladnička je vybavena 4 nastavitelnými policemi a nechybí ani chromovaný držák lahví, 3 poličky ve dveřích, Chiller a zásuvka na ovoce s teleskopickými pojezdy nebo průhledná přihrádka na vejce . Mrazák disponuje 3 průhlednými šuplíky a bílým zásobníkem na led. Samozřejmostí je funkce Super Cool, Super Freeze a Eco. Struktura-Kombinovaná Hrubá výška (mm)1850 Celková šířka (mm) 600 Energetická třída účinnosti A++

Doporučuji jsem spokojená

• Ušetří čas nad nepříjemným odmrazováním ručně
    • Doporučuji
    • Nic jsem nezjistila
  • , zakoupeno v Spořílek.CZ

Funguje jak má, nastavení a ovládání velice snadné. spokojenost.