Haier HRF 630AB7

Provedení
americké
Retro

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

Krásná prostorná lednice ,velmi tichá zatím používáme krátce .Jediný nedostatek je otevírání baru, které jde trošku ztěžka

Barva
černé
Hlučnost
42 dB
Provedení
americké
Retro

HAIER HRF 630AB7 SBS

Americká chladnička o obřím objemu 555 litrů je vyrobena v úsporné energetické třídě A++. Disponuje vyspělými technologiemi jako jsou Total No Frost, Multi-Air Flow nebo Biofresh (nulovou) zónou. V prostoru chladničky najdete dostatečný prostor pro všechny druhy potravin, nechybí ani samostatné zásuvky na zeleninu s udržením optimální úrovně vlhkosti. Své využití najde ve větších rodinách, kdy dostatek jídla prostě nesmí chybět.

Klíčové vlastnosti americké lednice HAIER HRF 630AB7 SBS

• Elegantní chladnička typu Side-by-Side
  • Velký objem 555 litrů
  • Luxusní černé provedení
  • Energetická třída A++
  • Funkce SMART (automatické přizpůsobení podle okolní teploty)
  • Dětská pojistka
  • LED displej na dveřích chladničky
  • Vnitřní osvětlení LED
  • Výrobník ledu
  • Vždy čerstvé potraviny zajistí lednice HRF HRF 630AB7 SBS

Předností lednice HRF 630AB7 SBS je kvalitní kompresor, který má nízkou spotřebu energie, nižší hlučnost a vysokou spolehlivost. Ochrana dveřního těsnění zase skvěle zabrání růstu plísní a deformaci těsnění. Pokud budete potřebovat rychle zmrazit vložené čerstvé potraviny, tak můžete použít funkci Super chlazení nebo Super mrazení. Uchovávejte potraviny vždy čerstvé s touto moderní a praktickou americkou chladničkou HAIER.

Moderní vymoženosti s lednicí HRF 630AB7 SBS

Pomocí beznámrazové technologie Total No Frost nebudete již muset chladničku odmrazovat. Díky rovnoměrné cirkulaci vzduchu v ledničce vydrží potraviny mnohem déle čerstvé. Zbytek prostoru je pak rovnoměrně ochlazován několika proudy chladného vzduchu pomocí výkonného ventilátoru. K čerstvosti také poslouží přihrádky na zeleninu a ovoce. Prostor lednice je rozdělen na 4 police a v prostoru mrazničky se nachází 3 přihrádky. Zajisté potěší i přítomnost ukazatele teploty a výdejniku na led, jenž přijde vhod zejména v letních měsících. Musíme uznat, že černé provedení je u americké lednice poněkud nevšední, ale opravdu se povedlo.

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• Dobré vnitřní uspořádání
    • Černé matné provedení
    • Eloxovaný hliník na madlech
    • Tichý chod
    • Jednoduchý dotykový display
    • Jednoduché připojení
    • Velmi dobrá izolace
    • Na černém povrchu jdou lehce vidět otisky

Kvůli designu jsme chtěli černé provedení, naštěstí je v matném provedení, což z fotek nebylo až tak jasné, takže otisky nejsou tolik vidět, trochu strach jsme měli po přečtení předchozí recenze z uchycení madel, ale naprosto bez problému, navíc jsou v provedení, kdy na nich nejsou vidět otisky.
    Lednice se otvírá velmi příjemně, není potřeba vyvíjet velkou sílu na otevření i otvírání baru je příjemné, vše doplněno LED osvětlením a podsvětlením v případě použití ledovače nebo studené vody.
    V případě ledovače je možnost si vybrat, jestli ho chcete používat nebo místo něj nainstalovat další poličku v mrazáku.
    Chod lednice je příjemně tichý, asi i dobrá izolace, protože zapíná minimálně.

• jedna z mála čermých chladniček
    • tichý chod
    • intuitivní ovládání na displeji
    • beznámrazová
    • snadný přístup přes minibar
    • lehce zůstávají otisky prstů, ale zvykla jsem si chytat poze za madla

Je to naše již druhá americká chladnička Haier. Ta první americká slouží dodnes u tchýně. Jelikož jsme se s manželem konečně odstěhovali, tak jsme menší chladničku než americkou nechtěli.

• Praktické vnitřní uspořádání
    • hezký design
    • tichá
    • minibar nelze zavřít
    • madlo drží pouze jeden šroubek( odpadne při mírném tahu)
    • matný povrch, která se špatně udržuje
    • haier servis (kovoslužba)

Lednici jsme objednali, protože nám vyhovovala rozměrově. ALE po rozbalení a zapojení jsme otevřeli minibar, který už nešel zavřít, volali jsme na infolinky, koukali do manuálu, ale nic.
    Také hned po instalaci odpadlo madlo, za které se lednice otevírá.
    Po složité reklamaci k nám přijel technik a říkal, že je na ní výrobní vada v zámku minibaru a také křivé madlo.
    Takže jsme čekali 30dní s přilepeným minibarem páskou(protože nešel zavřít, tak neustále signalizoval otevřené dveře).
    Po 30 dnech stále nic, proto jsme odstoupili od smlouvy.
    Shrnutí: lednice hezky vypadá, ale nepoužitelná, navíc dlouhé čekání na servis, který stejně nic neopravil.