Gorenje RK 61920 X

Volně stojící kombinovaná lednice, která má elegantní provedení v šedé metalíze a dobře tak doplní kteroukoliv kuchyň. Má speciální zásuvku, která poskytuje optimální péči ovoci a zelenině, u které je možné nastavit vlhkost podle potřeby. Díky technologii FrostLess pak snížíte potřebu manuálního odmrazování až o polovinu. V mrazničce je extra velká zásuvka XXL Space Box, do které se vejdou i opravdu velké kusy potravin.

Pohodlné uložení lahví

Ve dveřích chladničky je police na lahve, která je uzpůsobena tak, aby udržela lahve až do objemu 2,5 litrů. Bezpečnostní systém je pak pevně drží, aby nedocházelo k jejich pádu při manipulaci s dveřmi.

Způsob umístění
Provedení
kombinované
Ikea Metod

• , zakoupeno v miele.elektrometal.cz

• O produkt jako takový nejde - jde o přístup obchodníka - to je hodně velký ŠPATNÝ

Zdržela jsem se recenze pro tento obchod. Po nahlédnutí na názory ostatních recenzentům, mě tato situace zvedla ze židle. Řekla bych, že tento obchod prostě zkouší.

Na začátku roku 2019 jsem koupila lednici. Přišla v NEPORUŠENÉM obalu, tudíž mě ani nenapadlo lednici fotit. Po rozbalení- byla promáčknutá dvířka mrazáku a ze strany rýha cca 2cm. Okamžitě jsem volala do servisu, řekli, ať nafotím obal, i přes upozornění ode mně, že obal je mnou roztrhám . Byla navržena sleva, která absolutně neodpovídala ceně spodních dvířek a o rýze ani nemluvím. Veškeré dohadování, s jistou paní na reklamacích, jsem absolutně nechápala. Já chtěla lednici, která bude nová a nepoškozená (kdo by si také kupoval poškozenou lednici, případně po příchodu ji sám poničil, aby měl akorát problémy, že?).
    Pak ať jim teda pošlu lednici zpět i s obalem (který byl MNOU POTRHÁN, když jsem lednici rozbalovala), že to prověří. Vyjádření bylo takové, že opravdu našli vadu na obale, tudíž za to může dopravce, který mi lednici přivezl. Jak jsem uvedla na začátku, obal byl neporušen, tudíž jsem ani nic nefotila a vesele rozbalovala. Přišlo mi ze strany obchodu absurdní, že znehodnocuje mé tvrzení, každopádně doporučuji fotit i neponičený obal !!!!
    Nedalo mi to, kontaktovala jsem ČOI. Tam mi sdělili všechna má práva a veškeré paragrafy, které se mne a obchodníka dotýkali. Po telefonickém rozhovoru, kdy už jsem ze situace byla slušně otrávená, jsem kolegyni na reklamacích upozornila, že toto budu řešit dál s ČOI, že už je tam mají poznamenané se najednou situace otočila a najednou šlo vrátit peníze, a to i včetně dopravy zpět, která nebyla levná.
    ----------Tento obchod nedoporučuji.------
    Je mi jasné, že teď dostanu reakci ze strany obchodu, jak například nechápou moji recenzi, či že to není pravda. Upřímně, jejich reakce je mi jedno, píši pouze budoucím kupujícím.

• zatin vse v pohode

Provedení
kombinované
Ikea Metod

Optimální péče o ovoce a zeleninu

Velká zásuvka CrispZone s HumidityControl poskytuje ideální prostředí pro uložení ovoce a zeleniny. Uvnitř zásuvky je možné přizpůsobit vlhkost podle potřeby, díky tomu zůstává zelenina i ovoce déle čerstvé, svěží a plné vitamínů.
Optimální péče o ovoce a zeleninu

Méně zamrzání

Technologie FrostLess se stará o to, aby se omezila tvorba ledu. Díky tomu ušetříte až polovinu práce s manuálním rozmrazováním. Krom toho ušetříte také energii a úklid v mrazničce bude maximálně snadný.
Méně zamrzání

Extra velká zásuvka v mrazáku

V mrazáku najdete extra velkou zásuvku XXL Space Box. Ta se postará i o opravdu velké kusy potravin.
Extra velká zásuvka v mrazáku

Úsporná kombinovaná chladnička Gorenje RK 61920 X je vybavena zásuvkou Crisp Zone pro delší uchování čerstvého ovoce a zeleniny a stropním LED osvětlením. Snadno nastavitelné police ve dveřích chladničky usnadňují uložení potravin. Mrazničku s Frost Less technologií není třeba tak často odmrazovat a díky Space Box zásuvce je v ní opravdu dostatek místa. Instalaci do prostoru v kuchyňské lince o šířce 60cm bez omezení otevírání dveří umožňuje dveřní systém Slot-in.

Typ: volně stojící
Konstrukce chladničky: kombinovaná
Provedení chladničky: s mrazícím prostorem
Dveře: plné dveře
Typ chlazení: 1 - kompresorová
Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole
Objem celkem užitný (l): 319
Hlučnost (dB): 40

Provedení výrobku: Inoxlook

Řada: Řada Primary
Kategorie modelu chladícího spotřebiče pro domácnost: Chladnička / mraznička
Barva: Inox look (nerezová barva)
Materiál dveří: Kovové dveře

Funkce / Ovládání
FrostLess: Méně ledu v mrazničce
Automatické odmrazování chladničky
1 kompresor
Možnost instalace do prostoru v kuchyňské lince o šířce 60cm bez omezení otevírání dveří
Chladící kapalina: R600A

Spotřeba el. energie kWh/rok: 231 kWh
Netto objem chladničky: 225 l
Netto objem mrazničky: 94 l
Brutto objem: 321 l

Klimatická třída N (od +16°C do +32°C)
Klimatická třída SN (od +10°C do +32°C)
Klimatická třída ST (od +18°C do +38°C)
Klimatická třída T (od +18°C do +43°C)
Úroveň hluku: 40 dB(A)

na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v Expert.cz

lednici mám zatím krátce, nelze hodnotit.

• vzhled
    • trochu víc hlučná

vzhledem k cene a užitkovým vlastnostem doporučuji

• , zakoupeno v OKAY.cz

Zatím "jede".Až pojede cca 6 měsíců bez závad,tak možeme řéct,že se výrobek povedl a vydrží eště nejaké roky bez závad.

• splnila očakávanie

• krásná na pohled
    • prostorná

Musím čas od času odmražovat, ale to je vykoupeno nízkou cenou.

• Skvělý vzhled, Velká a prostorná,

• hezká
    • velká
    • + za možnost zvolení kam dát přihrádky na dveřích

Cenově super, jsem spokojena. Vše funguje na jedničku, nemám žádný problém