Electrolux ERF 2504 AOW

Mrazicí kapacita
2 kg/24 hod
Super mrazení

• , zakoupeno v Tamatelektro

• Se značkou Elektrolux jsem velmi spokojená.
  • , zakoupeno v elektrospecialista

Lednici mám 2 týdny. Zatím jsem spokojená. Dříve jsem měla malou lednici a potřebovala jsem větší bez mrazničky.
    Tato je, co se týká velikostí pro mou rodinu ideální.

• , zakoupeno v Electro World

Zatím nemohu na 100% hodnotit. Máme produkt krátce, ale na potřebu, na kterou jsme chladničku kupovali, nám zatím vyhovuje.

Způsob umístění
bez mrazáku
Mrazicí kapacita
2 kg/24 hod
Super mrazení

Monoklimatická chladnička ERF2504AOW v bílém provedení je ideálním řešením pro Vaši kuchyni.Díky celkovému objemu 240 litrů Vám lednička ERF2504AOW pomůže uchovat všechna Vaše oblíbená jídla déle čerstvá.Chladnička ERF2504AOW patří do úsporné energetické skupiny A+.

Technické parametry:

Čistá kapacita mrazícího prostoru (l) 0 litrů

Akumulační doba (h) 0 hodin

Zmrazovací kapacita (kg / 24 hod.) 0 kg / 24 hodin

Klimatická třída SN-N-ST-T

Hlučnost (dB(A)) 38 dB(A)

Výška (mm) 1 250 mm

EAN kód produktu 7332543310692

Kód produktu (PNC) 933 009 719

Dokumenty

• , zakoupeno v Tamatelektro

• Se značkou Elektrolux jsem velmi spokojená.
  • , zakoupeno v elektrospecialista

Tato je, co se týká velikostí pro mou rodinu ideální.

• , zakoupeno v Chladservis

S produktem jsem spokojená, splnil mé očekávání

• , zakoupeno v Electro World

Krátka doba na hodnocení výrobku.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• výhodu

elektro DVORSKÝ (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    DVORSKY.CZ

• , zakoupeno v MALL.CZ

• tichá, vyhovuje.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Velmi nízká spotřeba, hodně tichý chod.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

nevím

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Nemohu hodnotit, lednice zapojena tři dny.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz