Electrolux ENN 2854COW

Skladování v chladu s nízkou spotřebou energie u spotřebiče se špičkovým výkonem Díky nejmodernější energeticky úsporné technologii je tento spotřebič Electrolux zařazen do...
21 880 Kč

Retro

• , zakoupeno v elektrocz.com

• pěkná, tichá, zatím spokojenost
    • je malý prostor mezi policemi, nevejde se velký hrnec s poklicí

Pěkná, dobře řešené šuplíky, dobré osvětlení, tichá, jednoduché ovládání, zatím jsme spokojeni.

• , zakoupeno v K24.cz

• Po mesici uzivani jsem zatim spokojena. Lednice je velmi ticha, pro 2 velmi prostorna a pokud zrovna neskladujete jidlo pro rotu vojaku, verim, ze i mensi rodine poslouzi. Jsem zvedava na no frost, s nimz nemam zkusenost. Zatim se na zadni strane tvori mensi kapicky, ale jinak se mi nezda nic v neporadku. V mrazaku zadna namraza, hura!
    • V lednici je celkem zima :D

Vybrala jsem dle recenzi a pomeru cena vykon.

• , zakoupeno v K24.cz

Provedení
kombinované
Ikea Metod
Retro

Díky nejmodernější energeticky úsporné technologii je tento spotřebič Electrolux zařazen do třídy energetické účinnosti A++. Třída A++ je obecně o 25 % úspornější než třída A+. Zvolte jeden z nejúspornějších spotřebičů Electrolux – a ušetřete na provozních nákladech.

Inteligentní systém FreeStore®: svoboda pro ukládání čerstvých potravin kdekoli.
Ukládejte jídlo v jakékoli oblasti chladničky. Zůstane velmi čerstvé a svěží ať ho uložíte kamkoli protože inteligentní systém FreeStore® dopraví chladný vzduch všude kde je to třeba.

Kvalitní a moderní LED osvětlení
S touto kombinovanou chladničkou se můžete přidat k LED revoluci. Tato prémiová technologie vrhá své jasné světlo do všech koutů spotřebiče. Úroveň světla stoupá po otevření dveří. A co víc LED technologie využívá 10x méně energie než standardní technologie a jeho životnost bude stejně dlouhá jako životnost spotřebiče.

Až budete zeleninu potřebovat měla by být čerstvá a svěží
Pokud ukládáte své čerstvé potraviny v této zásuvce s regulací vlhkosti přesvědčíte se že struktura potravin zůstává svěží a čerstvá.

Přehled dalších vlastností
Určeno k plné vestavbě se spřaženými dveřmi
Čistá kapacita mrazáku : 63 (l)
Čistá kapacita chladničky : 200 (l)
Velmi tichá: jen 39 dB
Automatické rozmrazování mrazící přihrádky
Automatické odmrazování
Ventilátor pro cirkulaci vzduchu zajišťuje rovnoměrnou teplotu
Funkce rychlého chlazení zajišťuje rychlé dosažení požadované teploty
Funkce rychlého zmrazení Funkce rychlého zmrazení rychle zmrazí větší množství právě vložených potravi a zachová vůni i vitamíny.
Funkce Dovolená pro minimalizaci spotřeby během Vaší delší nepřítomnosti zabraňuje vytváření plísní a pachů
Výstražný vizuální a zvukový signál otevřených dveří
Elektronická kontrola teploty s LCD displejem
Možnost odděleného ovládání prostoru mrazničky i chladničky díky technologii dvou termostatů
Osvětlení chladničky: 1 FanHigh Interní LED
Poličky chladničky: 2 Full Width + 1Flexi shelf sklo s obrubou vpředu a vzadu.
Poličky mrazáku: Široké Skleněné 2
Zásuvky mrazáku: 3 plná šířka průhledný plast
Šuplíky chladničky: 2 Poloviční šíře průhledný plast
Umístění dveřních zámků: Vpravo zaměnitelné doleva
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 1772 x 540 x 547

Šířka balení (mm) 590
Hloubka balení (mm) 600
Čistá hmotnost (kg) 57.5

Dokumenty

• Oddělené ovládání lednice a mražáku
    • Dobře řešené osvětlení
    • Křehké plasty mražáku, všechny už máme po pár letech popraskané
    • Motor lednice dělá po pár letech divné zvuky. Odhaduji že bude do roka kaput. Bohužel, po záruce a příliš brzy.

Electrolux (značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost. Můžeme Vás však ubezpečit, že použité materiály jsou prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Také se nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů. Plast mrazících zásuvek může vlivem nízkých teplot křehnout. Doporučujeme se tak zaměřit na to, aby zásuvka nebyla přeplněná. V případě vyššího zatížení doporučujeme vysouvat pomalým a stálým tahem. Doporučujeme pro správné fungování pravidelně provádět odmrazení spotřebiče a ověřit, zda je lednice správně instalovaná a má dostatečný ventilační prostor. V případě přetrvávajících nestandardních zvuků nebo podobných problémů doporučujeme sjednat si výjezd servisního technika pro kontrolu spotřebiče https://www.electrolux.cz/support/contact-us/ S pozdravem Tým Electrolux

• - jako jediná se nám vešla do stávající skříně po starší vynikající Miele chladničce - tedy bohužel jsme v no-frost verzi neměli na výběr
    • - no frost v mrazničce funguje dobře
    • - jak už zde bylo několikrát řečeno, veškeré plasty v chladničce i mrazničce - zejména ty v šuplících, u nichž by se asi dalo předpokládat, že budou běžným způsobem zatěžované - jsou nesmírně křehké a v řádu týdnů až měsíců popraskaly (jako první to byly pojezdy Fresh zásuvky a naprosto totožně mi praskla i ta nová z reklamačního řízení)
    • - ve srovnání s předchozí chladničkou stejných rozměrů je uvnitř výrazně méně místa - obzvlášť pak v mrazáku
    • - CHLADNIČKU(!) musím pravidelně ODMRAZOVAT (tzn. odtrhovat z pod spodních zásuvek KUSY ledu), protože jinak mi potraviny umístěné v zadní části chladničky a v zásuvkách na ovoce a zeleninu zmrznou
    • - hlučnější

Chladnička byla zakoupena v roce 2018. Prodej tak problematického zboží s tak nekvalitními komponenty pod celosvětově zavedenou značkou považuji za vysoce neetický a naprosto mě to odrazuje od případného nákupu jejich dalších produktů. Jak by to shrnul Poeův havran: Never more!

Electrolux (značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovala. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost. Můžeme Vás však ubezpečit, že použité materiály jsou prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Plast může vlivem nízkých teplot křehnout. Doporučujeme se tak zaměřit na to, aby zásuvka nebyla přeplněná. V případě vyššího zatížení doporučujeme vysouvat pomalým a stálým tahem. Aby nedocházelo k zamrzání potravin v zadní části lednice, tak se nesmí vložené potraviny přímo dotýkat zadní stěny. Potíže také mohou nastat v případě, že je ucpaný zadní odtokový kanálek, který doporučujeme zkontroloval. S pozdravem Tým Electrolux

• Před sedmi lety jsme věřil lednicím značky ELECTROLUX - chyba
    • Tuto ledničku jsme si koupili před sedmi lety. Nyní bez jakékoliv vnější příčiny přestala chladit. Přivolaný servisní technik konstatoval, že uniklo chladivo a lednici nelze opravit.
    • Jsem z takového výrobku značně zklamaný a rozhodně jej nedoporučuji ke koupi.
    • Dušan

Lednici ELECTROLUX už nikdy !!!!!

Electrolux (značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a došlo k závadě. Pokud došlo k úniku chladiva do izolace, tak se bohužel jedná o neopravitelnou závadu. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou závadu a životnost našich spotřebičů. S pozdravem Tým Electrolux

• Lednici mám teprve 3 roky a již po druhé mi prasknul plastový šuplík a vždy na stejném místě . Nový šuplík stojí 900,- takže je jisté že výrobce vyrábí zmetky schválně . Tuto lednici rozhodně nedoporučuji a už si od této firmy nikdy nic nekoupím .

Je to šmejd

Electrolux (značka)

děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič.
    Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali.
    Je nám velmi líto, že máte s naším výrobkem takovouto zkušenost.
    Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů.
    Plast může vlivem nízkých teplot křehnout. Doporučujeme se také zaměřit na to, aby zásuvka nebyla přeplněná. V případě vyššího zatížení doporučujeme vysouvat pomalý stálým tahem.
    S pozdravem Tým Electrolux

• Výdrž čerstvosti potravin
    • Nenamrzá
    • A ++
    • Dostatečný objem i pro rodinu
    • Na žádné jsme nenarazili

Výběr lednice byl pro nás ze všech spotřebičů nejnáročnější. U vestavěných typů nám přišlo, že je výběr celkem nijaký, ale kvůli jednotnému designu kuchyňské linky jsme tento typ chtěli. A tak začalo kolečko hledání referencí a zkušeností a nakonec jsme zůstali v tomto věrní Electroluxu. Světe div se, nakonec jsme ani nemuseli nijak moc slevovat z našich nároků.
    Pár postřehů za nás:
    *** Nakupujeme vždy jednou za čas větší nákup a co je super, i ten se do lednice vleze (rodina 2 dospělí, 2 děti - brzy třetí).

*** Mrazák jsem chtěla dole, protože do něj člověk nechodí tak často, takže jsem spokojená a i ten nám stačí.

*** Vzhledem k tomu, že máme pasivní dům, tak jsme chtěli všechny spotřebiče minimálně A ++.

*** Oproti starému mrazáku jsem nadšená z toho, že nezamrzá!

Celkově velká spokojenost.

• Energetická třída A++
    • No frost
    • nastavení teploty
    • Relativně slušná cena
    • Menší vnitřní prostor mrazničky

Chladničku jsem vybíral docela dlouho, potřeboval jsem vestavěnou. Nakonec jsem zvolil značku Electrolux, neboť jsme ji měli doma (byť mnohem starší typ) a měli jsme s ní dobrou zkušenost, kdy funguje 18 let a stále jede. Nakonec jsem si vybral recenzovaný model, neboť jsem chtěl no frost.
    Bohužel má osobní zkušenost s recenzovaným modelem je však odlišná, a sice velmi negativní, neboť mi chladnička po třech letech užívání vypověděla službu.
    Konkrétně chladnička najednou začala při zavřených dveřích signalizovat vysokou teplotu v mrazící části. Teploměrem jsem ověřil, že vskutku mrazák nemrazí, jak by měl (místo 20°C stěží dokáže 11°C, a to jede pořád na maximální výkon). Zavolal jsem si opraváře, který konstatoval, že do těsnění chladničky vyteklo chladivo, takže chladička již dostatečně nemrazí a brzy zcela odejde, přičemž doplnění chladiva by ničeho nevyřešilo a závada je neodstranitelná.
    Asi jsem si měl koupit prodlouženou záruku, neboť dneska očekávat, že výrobek vydrží aspoň 5 let, ne-li 10 až 15 let, jak tomu bylo dříve, je asi už iluzorní.
    Byť jsem byl zprvopočátku z chladničkou vcelku spokojený, tak s ohledem na poruchu ji nikomu již doporučit nemohu.

• dobre resene vnitrni usporadani, oproti jinym vestavenym lednicim snad nejlepsi
    • mrazak NO Frost - opravdu funguje :-)
    • vyssi hlucnost - cca 1x denne lednice zacne pomerne hlasite hucet, cca 5-10 minut, pak je zas cely den skoro uplne ticho, ze o ni nevime

pokud vam nevadi vyssi hlucnost, tak je to opravdu dobre resena lednice

Totální šmejd,který vydržel přesně 3 roky a 9měsíců.NEKUPOVAT!

• úspora energie
    • životnost výrobku neodpovídá pořizovacím nákladům

Výrobek zakoupen v červnu 2014.Fungoval přesně 3roky a 9měsíců. Potom ušlo chladící médium v oblasti výparníku chladničky,který je prakticky nepřístupný. Tedy jsem vyhodil 17500kč za věc,která je absolutní šunt! Tento výrobek již nikdy!

• , zakoupeno v elektrocz.com

• pěkná, tichá, zatím spokojenost