Candy CCTOS 542 XH

• Maximální využití prostoru 60x60cm pod linkou
    • Mrazák mrazí
    • Hezké provedení
    • Kvalita odpovídá ceně.
    • Kratší přívodní kabel. Nutno s tím počítat se zásuvkou. Prodlužky se moc nenosí.

Jsme rádi, že jsme si 1.500,- připlatili za lepší kousek. Půjde do zahradního domku do letní kuchyňky.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Chladničku mám třetí den. Zatím perfektní, velmi tichá a zapíná se v dlouhých intervalech, takže bude asi mít nízkou spotřebu (což ale není na úkor teploty v chladnicce-ta je perfektní a konstantní)
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

Designový vzhled, super tichá.

Způsob umístění
Provedení
jednodvéřové
Ikea Metod
Retro

Volně stojící lednice CCTOS 542 XH značky Candy patří do energetické třídy A+. Celkový objem lednice CCTOS 542 XH činí 109 l, z toho chladící část je 95 l  a mrazící část 14 l. Police jsou u modelu CCTOS 542 XH vyrobeny z průhledného temperovaného skla.

Technické parametry • Energetická třída : A+• Spotřeba el. energie: 0,471 kWh/24 hod.• Spotřeba el. energie: 172 kWh/rok• barva nerez• komfortní externí madlo• velká zásuvka na zeleninu a ovoce• dveře chladničky: 3 přihrádky• kategorie mrazáku ****• 2 nastavitelné nožičky• počet kompresorů: 1• délka přívodního kabelu: 145 cm• Celkový objem [čistý] (l) 109• Čistý objem chladničky (l) : 95• Čistý objem mrazáku (l) : 14 (Ice Box)• Mrazicí kapacita (kg/24hod) : 2• Bezproudový režim (hod) : 13• Odmrazovací systém chladničky : Automatické• Odmrazovací systém mrazáku : Manuální• Chladnička: 1 nastavitelná skleněná police• klimatická třída ST (16°-38°C)• hlučnost dB(A) 39• ekologické chladicí médium R600a• výměnný závěs dveří• Rozměry v x š x h (cm) : 85 x 55 x 58 • Hmotnost čistá: 27 kg

Dokumenty

• Hezké provedení
    • Kvalita odpovídá ceně.

• , zakoupeno v Expert.cz

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Designový vzhled, super tichá.

• , zakoupeno v elektropecka

• kompaktní
    • prakticky nelze obrátit otvírání dvířek - při instalaci pantů do předvrtaných závitů je mezi těsněním a tělem chladničky cca 5mm

• Lednici mám krátce,zatím max.spokojenost
    • Neznám

Lednice se mi zpracováním moc líbí,funguje jak má. Doporučuji!

• levný produkt
    • výrobce šetřil na kvalitě materiálu
    • Levný produkt na chatu, chalupu
    • nizká
    • šedá

jako dočasné řešení vyhovuje

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tichá, vyhovuje mi po všech stránkách. Snadná instalace. Přehledná. Dobré osvětlení.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Ticha,prostorná,pekny vzhled
    • Nerezove jen přední dvířka,z boku plast (mne nevadí,lednici mam mezi dalším kuchynskym nábytkem)