Candy CCOLS 5142 WH

zatím nehodnotím mám ji krátkou dobu
    produkt jsem si vybrala hlavně kvůli rozměrům
    používání mi zatím postačuje

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dostatečně velká. Tichá.
    • Nejde otevřít jednou rukou, těsnění drží moc pevně, myslím, že povolí časem.

Lednici jsem vybírala podle výšky, máme omezený prostor, vzhledem k tomu, že máme mrazák zvlášť, chtěla jsem monoklimatickou. Lednice s mrazákem - kombinovaná je pro nás při stejné výšce malá.

Barva
Klimatická třída
ST
Provedení
monoklimatické

Monoklimatická lednička CCOLS 5142 WH z energeticky úporné třídy A+ od značky Candy.Lednička CCOLS 5142 WH má rozměry 143x55x58 cm a je v bílém provedení.Celkový objem ledničky CCOLS 5142 WH je 227 litrů.

Technické parametry:

Energetická třída A+

Výška 143 cm

Šířka 55 cm

Hloubka 58 cm

Nenámrazový systém ano

Objem 227 l

Spotřeba el. energie 0.365 Kilowatth.

Barva bílá

Úprava proti otiskům prstů ne

Objem lednice 227 l

zatím nehodnotím mám ji krátkou dobu
    produkt jsem si vybrala hlavně kvůli rozměrům
    používání mi zatím postačuje

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dostatečně velká. Tichá.
    • Nejde otevřít jednou rukou, těsnění drží moc pevně, myslím, že povolí časem.