Bosch KGN39VLDA

Samostatně stojící chladnička s mrazničkou uchová vaše potraviny o mnoho déle čerstvé. To vše díky systému MultiAirflow, který zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a funkci FreshSense, která zajistí optimální klima ve vaší chladničce. Šikovná je i funkce NoFrost, díky které už nikdy nebudete muset lednici odmrazovat. Speciální boxy VitaFresh zaručí, že ovoce a zelenina vydrží svěží a čerstvá mnohem déle. Lednice je přehledná a rovnoměrně osvětlena LED světly. Díky designu PerfectFit se hodí do každé kuchyně a nebude nikde překážet. Velikou výhodou je i mimořádná energetická úspornost, která šetří životní prostředí i vaši peněženku.

Žádná námraza a dokonalé chlazení

Díky funkci NoFrost už nebudete muset chladničku nikdy odmrazovat. NoFrost vám tak ušetří čas a námahu. Systém MultiAirflow produkuje pozvolné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu, který zasahuje do všech úrovní chladničky i mrazničky. Minimální kolísání teploty a déle trvající chuť a aroma potravin.

Způsob umístění
MultiAirflow
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v Alza.cz

Kultivovany zvuk kompresoru - snesitelny (nizky) hluk. Dobre led osvetleni. Dostatek prostoru, i kdyz mi oproti stare lednici prijde hlubsi nez sirsi, coz je trosku nevyhoda pri manipulaci s potravinami. Nastaveni teplot nesedi. Meril jsem teplotu na horni a spodni polici a vzdy byla o 1-2 stupne vyssi nez nestavena (napr nastaveno 2° realne jsou v lednici 4). Bocni steny hrejou, ale to asi neni nic proti nicemu. Nerez vzhled je seda barva s prouzky imitujici smer kartacovani nerezu. Vyhoda - drzi na ni magnety, nevypada to spatne, ale nebude korozi vzdorna. Vypichl jsem spis negativa, ale jsou to marginalie. S lednici jsem za tu cenu spokojeny a doporucuji.

• , zakoupeno v Alza.cz

Zvolila jsem značku, protože řadu dobrých zkušeností s nimi už mám. Hledala jsem kvalitu, která něco vydrží. Zatím jsem velmi spokojená. Lednička je velmi tichá. Otevírání je pohodlné, mně to zrovna vyhovuje. Je prostorná a úsporná.

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

MultiAirflow
Provedení
kombinované

Až třikrát delší čerstvost potravin

Přihrádky VitaFresh zaručí ideální skladování vašich potravin, ať už ideální teplotu pro maso a ryby, nebo optimální vlhkost pro ovoce a zeleninu. To znamená až třikrát delší čerstvost potravin. Zdravý životní styl nemusí být složitý!

Až třikrát delší čerstvost potravin

Umístění kdekoliv, 100% využití místa v kuchyni

Chladničku s technologii Perfect Fit můžete umístit úplně kamkoli. K boční zdi nebo přímo k nábytku – již nejste limitování nedostatkem místa. Chcete využít prostor ve své kuchyňské lince a nestojíte o vestavnou chladničku? Pak je volně stojící chladnička Bosch s Perfect Fit pro vás to pravé.

Umístění kdekoliv, 100% využití místa v kuchyni

Perfektní klima pro skladování potravin

Senzory FreshSense neustále monitorují okolní teplotu a řídí teplotu v chladničce a mrazničce. Výsledkem je konstantní teplota uvnitř chladničky nezávisle na okolní teplotě. Potraviny tak mají ideální konzistenci díky optimální teplotě skladování.

Perfektní klima pro skladování potravin

Rovnoměrné a úsporné osvětlení chladničky

LED světla přináší do chladniček zcela nový koncept osvětlení a zaručují rovnoměrné neoslnivé osvětlení celého interiéru. Spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče. To se vyplatí!

Rovnoměrné a úsporné osvětlení chladničky

Rychlé dosažení ideální teploty

Aktivací funkce SuperChlazení / SuperMrazení dojde k velmi rychlému vychlazení nebo zmrazení potravin, které byly právě zakoupeny. Zároveň tato funkce zabrání ohřívání potravin, které již v chladničce a v mrazničce jsou. To znamená delší trvanlivost.

Rychlé dosažení ideální teploty

Chladnička s mrazničkou Bosch Serie | 4 KGN39VLDA nerez Typ: volně stojící; Konstrukce chladničky: kombinovaná; Provedení chladničky: s mrazícím prostorem; Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole; Umístění vestavby: není vestavná,; Klimatická třída: T, SN,; Nulová zóna (0-3°C): ano; Hvězdičkové označení mrazícího prostoru: ****; Beznámrazová = nofrost: ano; Energetická třída: A+++; Automatické odmrazování: chladničky a mrazničky (nofrost); Oddělená regulace: ano; Superchlazení: ano; Supermrazení: ano; Dávkovač vody: ne; Výrobník ledu: ne; Varovný signál: ano; Displej: ne; SMART: ne; Prázdninový režim: ne; Připojení na vodu: ne; Změna otevírání dveří: ano; Rozšířená záruka: -,; Antibakteriální úprava: ne; Držák na lahve: ano; Typ osvětlení: LED,; Ochrana proti otiskům prstů: ne; Barva chladničky: Inox,; Retro chladničky: ne; Značka kvality dTest: ne; Distribuce: oficiální ČR;

Dokumenty

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com