Bosch KGN 39XW41

• Nastavení teploty zvlášť mražáku a zvlášť chladničky
    • Dostatečně objemná
    • Nízká spotřeba
    • Pípá při nedovřených dveří
    • Výrobce se chlubí nízkou hlučností, ale není to zcela pravda, jde slyšet při běhu kompresoru jakoby cvrček.
    • Neukazuje skutečnou teplotu v mražáku ani v chladničce, pouze nastavenou.

Za tři měsíce provozu ještě nedokážu posoudit NoFrost.
    Jen můžu s klidným srdcem napsat, že je hlučnější než naše předchozí lednička. Jsem s hlučností dost zklamaný jelikož máme propojenou kuchyň s obývákem. Servisák z Bosch přijel, něco tam poopravoval, změřil decibely, které byly v normě, ale cvrček tam cvrká vysokým tónem neustále.

• Osvětlení.
    • Box na zeleninu a maso.
    • Digitální ukazatel na dveřích má decentní podsvětlení.
    • Snadné vyndání šuplíků.
    • Tichá.
    • Zytečně velký box na maso.
    • Minimální možnost variability vnitřních polic a polic ve dveřích.
    • Držáky na vajíčka po 6ks mělké a nepoužitelné. Vyhodila jsem je.
    • Zapuštěné úchyty mohly být na spodní a vrchní části dveří. Vzhledem k tomu, že se dveře musí otevírat s trochu větší silou, tak se mělce zapuštěné úchyty špatně drží.

Hladala jsem lednici, která by svým objemem včetně mrazáku odpovídala staré lednici. U dnešních úsporných lednic je objem velký problém.Vzhledem k tomu máme lednici o 20 cm vyšší. Vrchní police je tedy na věci "do zásoby". V rozhodování ke koupi této lednice mě vedla značka Bosch a následné recence. Celkově jsme s lednicí spokojeni. Jen si musíme zvykat na hodně jiné uspořádání věcí v lednici vzhledem k malé variabilitě polic. Při obhlídce jiných lednic v dané áčkové spotřebě a objemu je však vše skoro u všech vnitřní uspořádání podobné. Tak jen doufám, že nám Bosch vydrží stejně dlouho jako ta původní lednice Brandt.

• , zakoupeno v KASA.cz

• - super velký box na zeleninu
    • - box na maso
    • - hezké osvětlení
    • - zatím nic

Zatím všechno super, uvidíme časem.

Způsob umístění
kombinované

Energetická třída A+++:
* Nejefektivnější chlazení.

Technologie NoFrost:
* Již nikdy žádné odmrazování díky dokonalé ochraně proti tvorbě námrazy - šetří čas a peníze.

MultiAirflow systém:
* Konstantní proudění chladného vzduchu na všech úrovních pro delší čerstvost potravin.

Přihrádka ChillerBox:
* Teplota uvnitř je nižší než-li ve zbytku chladničky - uchová maso a ryby až 2x déle čerstvé.

Přihrádka CrisperBox:
* Ovoce a zelenina zůstane déle čerstvá díky regulaci vlhkosti.

Provedení a spotřeba
* třída spotřeby energie: A+++
* spotřeba energie: 179 kWh/rok
* užitný objem celkem: 355 l
* doba skladování při poruše: 17 hod.
* mrazicí kapacita: 17 kg za 24 hod.
* klimatická třída: SN-T
* hlučnost: 37 dB(A) re 1 pW

Design
* Dveře bílá, boční strany bílá barva
* integrované, vertikální madlo
* LED osvětlení v chladící částí

Komfort a bezpečnost
* NoFrost - již nikdy žádné odmrazování!
* elekronická regulace teploty, integrované ve dveřích
* supermrazení se zamrazovací automatikou
* akustický signál otevřených/nedovřených dveří
* optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky

Chladicí prostor
* objem chladicího prostoru: 269 l
* MultiAirflow systém
* 5 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 2 x výškově nastavitelná
* speciální držák na láhve
* speciální držák na plechovky - lesklý chromovaný povrch
* 4 přihrádky ve dveřích
* Freshness System
* ChillerBox - uchová ryby a maso až 2x déle čerstvé!
* CrisperBox - zásobník na zeleninu s regulací vlhkosti - uchová ovoce a zeleninu opravdu čerstvé!

Mrazicí prostor
* objem mrazícího prostoru ****: 86 l
* VarioZone - vyjímatelné odkládací plochy v mrazícím prostoru pro větší variabilitu skladování potravin
* 3 transparentní mrazicí přihrádky
* kalendář zmrazených potravin

Všeobecné informace
* závěs dveří vpravo, volitelný
* výškově nastavitelné nožičky vpředu, kolečka vzadu
* příkon: 160 W

• Nastavení teploty zvlášť mražáku a zvlášť chladničky
    • Dostatečně objemná
    • Nízká spotřeba
    • Pípá při nedovřených dveří
    • Neukazuje skutečnou teplotu v mražáku ani v chladničce, pouze nastavenou.

Za tři měsíce provozu ještě nedokážu posoudit NoFrost.

• Osvětlení.
    • Box na zeleninu a maso.
    • Digitální ukazatel na dveřích má decentní podsvětlení.
    • Snadné vyndání šuplíků.
    • Tichá.
    • Zytečně velký box na maso.
    • Minimální možnost variability vnitřních polic a polic ve dveřích.
    • Držáky na vajíčka po 6ks mělké a nepoužitelné. Vyhodila jsem je.

• , zakoupeno v KASA.cz

• - super velký box na zeleninu
    • - box na maso
    • - hezké osvětlení
    • - zatím nic

Zatím všechno super, uvidíme časem.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Lednička pěkně osvětlená, tichoučká, zatím nemám zkušenosti s odmrazováním , krátká doba od nákupu. Spokojenost

• , zakoupeno v EURONICS

• Tichá,
    • Přestože výrobce neudává, má tato lednice nulovou zónu teplota v ní klesla na -1 stupeň
    • trochu menší mrazák
    • digitální teploměr neukazuje skutečnou teplotu uvnitř,ale nastavenou.

Úsporná, tichá, dobrý poměr cena/výbava

• Design
    • Prijemne Led osvetleni
    • Mega TICHA
    • Prostorna
    • Mame ji kratce, zatim nic

Bleskové dodáni od Kamenneho obchodu, v patek rano jsme objednali, v pondeli v 11 byla doma :)

• A+++
    • Tichá
    • Bez námrazy

S lednicí jsem maximálně spokojená. Opravdu tichá a prostorná jak v mrazaku tak v lednici.
    Cenově a tím jaké má funkce paráda. Jsem ráda, že jsem si ji objednala..

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• nízká hlučnost, spotřeba a Nofrost systém
    • Zbytečně veliký box na ovoce a zeleninu

Zdá se ideální, pouze bych změnil vnitřní uspořádání polic.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Prostorná chladnička i mrazák, dveře bez držadel, ale se snadným otevíráním.

Úsporná spotřeba energie, spotřebič se nám líbil.
    Zatím máme chladničku týden, na popisování zkušeností je to krátká doba, ale co se týče hlučnosti, jsme velice spokojeni.

• , zakoupeno v elektrocz.com

• tichá,výborna kvalita vs cena

doporučuji tento výrobek ,jsme plně spokojeni :-)