Beko RSNE 445E22

monoklimatické
Ikea Metod

Klíčové vlastnosti

Ochrání jídlo před neřády

Těsnění lednic Beko chrání nejen před vnikem tepla do lednice, ale také před vnikem bakterií. Obsahuje ionty stříbra, se kterými se bakterie nekamarádí, a tak jsou vaše potraviny uvnitř bez ohrožení a déle čerstvé.

Ať vidíte, kde jsou dobroty

S LED osvětlením máte nejen přehled, co v každé poličce je, ale na rozdíl od klasické žárovky také přispívá ke snížení spotřeby elektřiny, protože nehřeje.

Specifikace produktu

• Hlučnost:  41 dB
  • Typ chlazení:  No Frost

Funkce:

Automatické odmrazování chladničky

Antibakteriálně upravené těsnění a madlo

Protizápachový filtr

• , zakoupeno v Bíláelektra

• velký prostor

• mám ji zhruba 14 dní ale zatím vše v pohodě
  • , zakoupeno v MALL.CZ

produkt po stránce funkčnosti je v pořádku, pouze po vybalení lednice jsme zjistili poškození ve spodní části boku dveří. dle mého názoru k tomu nedošlo při přepravě.
    Pokud bude zájem ze strany prodejce doložím fotografie.

• , zakoupeno v MALL.CZ

---

• - velka lednice s displejem
    • - dobry servis, technik prijede do par dnu
    • - hlucna, oproti jinym lednicim
    • - nekvalitne a neprakticky provedene madlo

Lednice od zacatku vydavala neprijemne vibrace, ktere se rozlehaly do dalsich mistnosti v byte, technik po mereni rekl, ze je hlucnost v poradku.

Madlo je velmi spatne reseno, je potreba jej odklapet do strany silou a rozbilo se po roce pouzivani - zacalo v nem "cvakat"- preskakovalo, technik musel vymenit za nove.

Po roce a trictvrte z lednice zacala vytekat voda, technik rozdelal zadni panel a "chrom" na telese byl oloupany??? a napadal do odtokoveho kanalku, takze vytekala voda ven - v tu chvili uz napsal nerentabilni oprava a obchod mi vratil penize, s touto velka nespokojenost po celou dobu.

Vyrobci svym "snizovanim nakladu" uz dostavaji vyrobky na hranici zivotnosti 2 let...

Rozhodne nedoporucuji.

Nyni mam Gorenje R 6192 DW a zatim spokojenost, je o dost tissi, madlo skvele resene, staci jen mala sila. A subjektivne je v ni i vice prostoru nez ve stare Beko.

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

• praktické uspořádání lednice
    • tichý chod
    • velký objem
    • oceňuji prostorné šuplíky na kolejničkách
    • skleněné police bez plastových krajů na stranách, které jsme měli u předešlé lednice a rády se lámaly
  • , zakoupeno v VEDE.cz

Lednice má velký vnitřní prostor, je potichá. Hranatý vzhled bez zaoblení se nám hodí do nové kuchyně. Zatím nemám co vytknout, snad vydrží.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Vyhovuje mi pro větší obsah chlazení

• no frost