Beko RDSA180K30WN

Mraznička bez boje s ledem U našich ledniček se nemusíte s paličkou probojovávat kusy ledu ke své oblíbené zmrzlině. S technologií MinFrost® se totiž v mrazničce tvoří mnohem...
5 290 Kč

• velikost tak akorát
    • samostatný mrazák
    • velmi obtížná změna otevírání dvířek kvůli jedné záslepce
    • hlučnost při spínání kompresoru

S produktem jsem ve výsledku spokojen. Lednice je malá, ale pro mě akorát. Co mě nemile překvapilo, je náročnost přehození otevírání dveří. Jedna ze záslepek nešla vůbec vytáhnout. Musel jsem ji lehce poničit. Na funkci to nemá vlil, ale je to velmi nepříjemné. Přitom ta druhá šla bez problému. Toto by chtělo lépe vyřešit.
    Kompresor je, při spínání, poměrně hlučný. Dá se na to zvyknout.
    Při dodání jsou v lednici 3 police, ale, vzhledem k velikosti lednice, je třetí nepoužitelná. I se dvěma je to ok a třetí je jako záložní, kdyby se jedna rozbila.
    Další zkušenosti ukáže až čas.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Zatím maximální spokojenost... tichý chod, příznivá cena

SN-ST
Provedení
kombinované
Retro

Mraznička bez boje s ledem

U našich ledniček se nemusíte s paličkou probojovávat kusy ledu ke své oblíbené zmrzlině. S technologií MinFrost® se totiž v mrazničce tvoří mnohem méně námrazy než v jiných statických ledničkách, což má za výsledek nižší spotřebu a hlavně konec častého odmrazování.

Dobře vidět a šetřit

LED osvětlení lednic Beko nejen dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky, přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.

Možnost otočení otevírání dveří

Každá kuchyně je jiná, a proto mají naše ledničky možnost otočení otevírání dveří. Během chvíle se tak lednice přizpůsobí vašemu prostoru.

Lednice

• Osvětlení: Standard
  • Protizápachový filtr: ne
  • Roční spotřeba (kWh/rok): 231
  • Signalizace dveří: ne
  • SmoothFit panty bez náběhu: ne
  • Výrobník ledu: ne

Tento model má

MinFrost®

LED osvětlení

Otočení otevírání dveří

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

3zákazníci nedoporučují produkt

• velikost tak akorát
    • samostatný mrazák
    • velmi obtížná změna otevírání dvířek kvůli jedné záslepce
    • hlučnost při spínání kompresoru

Kompresor je, při spínání, poměrně hlučný. Dá se na to zvyknout.
    Další zkušenosti ukáže až čas.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Zatím maximální spokojenost... tichý chod, příznivá cena

• vyhovuje mi velikostí
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v planeo.cz

malá pěkná chladnička

• , zakoupeno v Electro World

• Za ty peníze pěkná lednice.
    • Jen ty dva šrouby na horní desce jsou zvláštní a pokud na lednici něco chcete dát, tak překážejí. Hůř se vyndávají boční plastové poličky, jsou z tvrdého plastu a bojím se, že dlouho nevydrží

• Zatím v poradku
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Velmi malý vnitřní prostor; neodpovídá zobrazenému produktu. Tři poličky těžko v tomto prostoru využitelné.
    • Velký problém s dopravcem - nereagoval na tel. volání, dovezl zboží jinam.
  • , zakoupeno v Alza.cz

Zatím hodnotím jen vnitřní prostor chladničky - neodpovídá obrázku na web stránkách. Je malý, mezi třemi poličkami je velmi malý prostor, podle mého názoru nevyužitelný.

• , zakoupeno v Electro World

Potřebovala jsem malou ledničku pro můj malý byt.
    V tomto sortimentu velký výběr nebyl, ale tento typ jsem našla k mé spokojenosti. Pro jednu osobu dostačující.

• , zakoupeno v Alza.cz

Krátce v provozu a zatím vše OK.