Beko RCSA 270 M21W

Produkt roku 2019 - Finalista

Uvnitř naleznete 4 police a 1 zásuvku, na dvířkách potom 4 poličky. V mrazícím prostoru jsou 3 zásuvky s kapacitou 87 litrů. Dále nabízí LED osvětlení uvnitř chladničky, antibakteriální povrchovou úpravu a držák na lahve. Společně s energetickou třídou A+ plní vše důležité, co od kombinované chladničky v této cenové relaci lze očekávat.

Vybavení chladničky

Kombinovaná chladnička v energetické třídě A+ nabízí čtyři nastavitelné police a jednu zásuvku v chladničce a tři mrazící zásuvky o velikosti 87 litrů. Na dveřích chladničky se nachází 4 police.

Způsob umístění
Mrazicí kapacita
4 kg/24 hod
Super mrazení

• cena, rozměry

V této cenové relaci je skvělá, tichá. Spokojenost.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Beko pro nás dobrá značka, výborně chladí i mrazí na nejnižší stupeň chlazení.

• , zakoupeno v MNOHO

Ocenění

Produkt roku 2019 - Finalista
Produkt roku 2018 - Finalista

Zamezuje bakteriím

Nežádoucí bakterie se jen tak do chladničky nedostanou. Antibakteriální štít, který se nachází na madlu a těsnění, minimalizuje možnost vniknutí bakterií dovnitř lednice i mrazáku. Antibakteriální úprava si hravě poradí s každodenními bakteriemi.
Zamezuje bakteriím

Budiž světlo

LED osvětlení osvítí každou přihrádku. Světlo je příjemné a oproti běžným žárovkám nehřeje, takže snižuje spotřebu elektrické energie.
Budiž světlo

Držák na vychlazení nápojů

Uvnitř chladničky je k dispozici držák na dvě lahve. Své nápoje si takto pohodlně vychladíte a budete je mít vždy po ruce.
Držák na vychlazení nápojů

Kombinovaná lednice s mrazákem bílé barvy vhodná do každé domácnosti.
Výška lednice je 171 centimetrů, přičemž objem chladící části je 175 litrů a objem mrazničky je 87 litrů.
Chladnička bílé barvy má antibakteriálně upravené těsnění a v případě poruchy můžete potraviny uvnitř lednice skladovat až 16 hodin.
Hlučnost produktu je 40 dB.

Klíčové vlastnosti

Kombinovaná lednice s mrazákem v bílém provedení
Antibakteriální štít - minimalizace vniknutí bakterií do lednice a mrazáku
LED osvětlení na každou přihrádku
Energetická třída A+
Doba skladování při poruše 16 hodin
Pokud chcete, abychom odvezli váš starý spotřebič, při volbě dopravy zaškrtněte možnost "Odvoz starého spotřebiče".

Parametry a specifikace

• spotřeba energie (6)
  • design (3)
  • hlučnost (3)

• cena, rozměry

V této cenové relaci je skvělá, tichá. Spokojenost.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Beko pro nás dobrá značka, výborně chladí i mrazí na nejnižší stupeň chlazení.

• , zakoupeno v MNOHO

• zatim ho mám 14 dní

• ekonomicky výhodná a splňuje mé požadavky
    • rychlé vybavení reklamace
    • Až třetí řádně funguje. U první špatně uchycení dvířek a proto u obou těsnění byla škvíra - neopravitelná a vrácena, u druhé těsnění OK, mrazák fungoval ale horní část nechladila a teda termostat nefungoval a lednice nevypínala - nedostatek chladícího média od výroby nebo někde unikalo a tak vrácena,

Možná že budu spokojen po těch trablech ale zůstává nezodpovězená otázka co dělá výstupní kontrola.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• dostatečná pro dvoučlennou domácnost
    • dle štítku ne příliš náročná na spotřebu energie
    • pro vícečlenné domácnosti je opravdu malá
    • zásuvka na led mi připadá trochu nepraktická, ale asi jde o zvyk

Moje hodnocení nemá moc velkou váhu, lednici používám cca 14 dní. Kupovala jsem ji narychlo, protože ta původní vypověděla službu.

Příliš krátce na hodnocení

• , zakoupeno v MALL.CZ

Lednici jsme ještě nezapojili, protože u mrazáku nešly dovřít dveře. Jsme již 2.týden v reklamaci. V autorizovaném servisu, když jsem se po velmi dlouhé době dovolala, byl pátek odpoledne, mi paní řekla, že se mi mechanik ozve v úterý nebo taky ve středu. Přes moje prosby, aby mi sdělili, kdy asi může na opravu přijít, nekompromisně paní odmítla, že se jim nesmí volat, ona nic neví, jakoby byla automat. Takže jen čekat. Jestli bude lednice fungovat, nevím.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Velmi prostorná
    • Vzhledově velmi přitažlivá
    • Za tuhle cenu dobrá koupě
    • Záslepky pro možné otevírání dveří z druhé strany jsou docela dost vystouplé.
    • Můj kus mi přijde docela hlučný

moje lednice když pracuje, tak připadám si jako u moře. :D

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jsem spokojená
  • , zakoupeno v DNO elektro

• Lednice je tichá
    • Nízká spotřeba
    • Lednice dorazila bez jedné stavitelné nohy
    • Nefunguje spínač světla
    • Pro výměnu strany otevýrání dvířek je třeba závitník M5