Beko RCSA 270 K20W

Provedení
kombinované
Retro

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

Lednice je pro mne dostačující, hezky mrazí je velká a já jsem nad míru spokojená. Doporučuji pro každého kdo se mne zeptá.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

Lednici jsme si vybrali takovou,aby vyhovovala,a tahle se nám líbila,jak parametry,tak vzhledem i praktičností.

• cena, malá velikost a váha

Provedení
kombinované
Retro

BEKO RCSA270K20W

Volně stojící kombinovaná chladnička BEKO RCSA270K20W v bílém provedení ve velmi úsporné energetické třídě A+ se spotřebou 257 kWh/rok. Předností chladničky RCSA270K20W je antibakteriální štít, ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení kterým je chladnička RCSA270K20W vybavena, svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny.       Technické parametry: 1/ Základní parametry

Objem chladničky 175 l

Objem mrazničky 87 l

Hlučnost 40 dB

Barva Bílá 2/ Spotřeba

Energetická třída A+

Roční spotřeba elektrické energie 257 kWh/rok 3/ Výkonnost

Typ chlazení Statické

Klimatická třída SN-ST

Mrazicí kapacita 4 kg/24 hod.

Akumulační doba 16 hod. 4/ Výbava

• cena, malá velikost a váha
      • zatím nevím

levná menší chladnička, celkem tichá

• , zakoupeno v Expert.cz

• Bylo napsáno, možnost zakoupení rozbaleného zboží, po sejmutí kartonu jsem zjistil, že lednice je poškozená a to celkem dost, jako by na ní něco spadlo... Snad bude fungovat, zatím ji nemohu vyzkoušet z důvodů rekonstrukce...

• Splnila má očekávání
    • , zakoupeno v e-BEKO.cz

Lednice plně vyhovuje pro čtyřčlennou rodinu. Lednici mám krátkou dobu,zatím jsem spokojen.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

slušný produkt v dobré cenové relaci

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Lednička je velmi hlučná!!! Neustále v ní cvaká zapínání motoru tak hlasitě,že to přehluší i televizi.Kdo má stejně jako já kuchyň spojenou s obývákem,rozhodně NEKUPUJTE..Po hodině to cvakání leze na nervy a že byste si třeba zdřímli u televize...Tak leda se špunty v uších...Opravdu nechápu,proč je takový problém vyrobit ledničku,která Vám bude sloužit a ne obtěžovat!!!Poprvé jsem šla do levného šmejdu a fakt nikdy více.Nechápu jak tu někdo může napsat,že je tichá...My jí slyšíme i do vedlejší místnosti a to máme hodněěě silné zdi.

• , zakoupeno v Electro World

• Chladí výborně
      • Tichá
      • Po prvním nachlazení se dole na dveřích lednice uvolnilo těsnění a už nedrželo.musel jsem si opravit sám protože jsem nemohl čekat než elektroworld rozhoupe.Měl jsem to prý nafotit a poslat to by trvalo hodně dlouho nemluvě že slibované 2 dny doručení lednice se protáhlo na týden...
    • , zakoupeno v e-BEKO.cz

dobrá cena, tichý provoz, dobře chladí a i pěkný desing.