Beko RCNE 365 E40W

Super mrazení
Mrazicí kapacita
6 kg/24 hod

• , zakoupeno v Eurohity.cz

Líbí se mi zóny na potraviny, opravdu vydrží déle čerstvé.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Příliš krátká doba na hodnocení. Zatím plná spokojenost.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• velice hlučná
    • levné zpracování plechů
    • zvlněný povrch boků
    • dva ventilátory jsou moc

lednici jsem objednal z internetového shopu i přesto že neměla zatím žádné hodnocení, vyhovovala mi velikostí a hlavně vybavením. Po rozbalení před domem, přišlo obrovské zklamání, celý levý bok je značně zvlněný a na pohled nevypadá v pořádku, řešeno se servisem beko, odpověd: to se prý stává, při plnění pěnou, plechy nejsou tak kvalitní a silné, a proto dochází k takové doformaci. Není to tedy závada a nic se měnit nebude :-( , po otevření ledni jsem zjistil že se při převozu uvolnila skleněná police a pomlátila plastové přihrádky, bude řešeno výměnou.Kdo by ovšem chtěl mít doma lednici za 16K která nevypadá že je v pořádku že? Závěrem: lednici bych nejraději vrátil, nicméně jsem ji rozbalil a nechal odnést do patra (musela vynést stěhovací firma), po zapojení do sítě se po pár minutá ozval neskutečný hluk až jsme koukali z okna co to je. Ano to je naše nová lednice Beko! příště do obchodu a pořádně si to rozmyslet

Způsob umístění
dole
Super mrazení
Mrazicí kapacita
6 kg/24 hod

Inovativní lednice RCNE 365 E40W s novým systémem chlazení NEO FROST.Lednice RCNE 365 E40W má celkový objem 289 litrů, které se dělí na chladící prostor o objemu 194 litrů a mrazák ve spodní části s 95 litry.Lednice RCNE 365 E40W má nulovou zónu, LED osvětlení i dotykový displej.

Technické parametry: nový systém chlazení NEO FROST chladnička/ mraznička 194/ 95 25 l nulová zóna elektronické ovládání s dotekovým displejem

LED vnitřní osvětlení skleněné police možnost otočení dveří kapacita mrazení 6 kg/24 hod. akumulační doba 43 hod.

ProSmart invertorový kompresor s 10 letou zárukou uhlíkový filtr

VxŠxH 185x60x67

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

• Velice hlučná
    • Šuplíky v mrazáku po vysunutí mají tendenci vypadnout ven a nedrží v rovině

Lednici jsem měl 4 roky a po celou dobu byla velice hlučná (věčné hlasitě lupání a bublání) a po 4 letech ušlo chladivo a následně shořel celý kompresor.
    Se značkou Beko mám velice špatné zkušenosti(s více spotřebiči)-uz nikdy více Beko. Opravdu nekvalitní a levné zpracování za tu cenu.
    Od ledničky za 16 tisíc korun jsem očekával víc než že mě bude obtěžovat svým hlukem a nakonec po čtyřech letech odejde a je to neopravitelné.

• , zakoupeno v Eurohity.cz

Líbí se mi zóny na potraviny, opravdu vydrží déle čerstvé.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Příliš krátká doba na hodnocení. Zatím plná spokojenost.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• přehledný displej