Beko CSA 29026

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Tichý provoz
    • Rozměry
    • Zatím nic, používáme krátce

Lednici jsem pořídil kvůli hlavně rozměrům a předchozích dobrých zkušenostech s jinými produkty této značky.

• , zakoupeno v ELESHOP

Energetická třída A+

Roční spotřeba elektrické energie 257 kWh/rok

Typ chlazení Statické

Klimatická třída SN-ST

Mrazicí kapacita 5 kg/24 hod.

Akumulační doba 18 hod.

• Zatím nic, používáme krátce

• , zakoupeno v ELESHOP

dosttecny objem,ticha,pekny dizajn

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• zatím jí mám krátce a jsem spokojená

zatím jí mám krátce a jsem spokojená.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• J e velice tichá ,zatím dobře chladí a mrazí.
    • už jednu máme déle
    • mohla by být širší

už jednu máme a vyhovuje
    produkt nám vyhovuje velikostí
    tento produkt bych doporučila ostatním
    vydrží dlouho a opravář se dá sehnat

• , zakoupeno v EVA.cz

• Vse super

Jsem spokojena a nemenila bych