Beko CSA 29025

SN-ST
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Pro jednu osobu dostačující.Po týdnu jsem spokojený.

• , zakoupeno v Electro World

Maximální spokojenost

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Pro dva je plně dostačující.
    • -

Klimatická třída
SN-ST
Provedení
kombinované

Kombinovaná chladnička CSA 29025 značky Beko v bílé barvě s madlem, s vnitřním LED osvětlením a hlučností pouze 40 dB.Chladnička  CSA 29025 patří do energetické třídy A+, s roční spotřebou energie 257 kWh, takže je úsporná a šetří i životní prostředí.Celkový objem chladničky  CSA 29025 je 247 litrů, marazák ve spodní části má 72 litrů a chladící část má objem 175 litrů.U této chladničky je možnost otočení otevírání dveří, dle vaší potřeby.

Chladnička CSA 29025 je moderní vylepšená verze staré chladničky CSA 29022.

Technické parametry:

Hloubka 60 cm

Čistý objem lednice 175 l

Čistý objem mrazáku 72 l

Hlučnost 40 dB

Mrazicí výkon 5 kg/24 hod.

Akumulační doba 18 hod.

Zaměnitelné otvírání ano

Vnitřní osvětlení chladničky LED

• praktičnost
    • tichý chod
    • nedali mi návod v češtině, tak jsem ho stáhnul z webu

Je ještě brzy na úplné hodnocení, jde mi o životnost, zatím vypadá dobře. Za 1200.- jsem přikoupil prodl.záruku na 5 let.Na některé výrobky dávají 5letou záruku po registraci zdarma viz www.beko.com
    Je polská, vyrobená v Rumunsku, ale s pračkou Bosch v Polsku vyrobenou mám zatím dobré zkušenosti.
    Uvítal bych možnost vypnout horní či spodní část na krátk.použití o víkendech

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Pro jednu osobu dostačující.Po týdnu jsem spokojený.

• , zakoupeno v Electro World

Maximální spokojenost

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Pro dva je plně dostačující.
    • -

Poměr cena x výkon.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• -pro naši domácnost lednice plně vyhovuje
    • -vhodné rozměry i barva
    • -dostačující chladící prostor
    • -určitě i cena výrobku
    • -je to asi detail,ale výrobek byl výborně zabalen pro potřeby dopravy a "stěhování" po chodbách,ve výtahu i v bytě..

-výrobek jsem vybral na základě výběru z dostatečného množství obdobných lednic
    -parametry,které je možno načíst, porovnat v klidu s jinými výrobky jsou,pro naši potřebu naprosto dostačující
    -vnější jednoduchý vzhled a velmi příjemná,už na pohled lákavá vnitřní výbava,má jistý vliv na volbu
    -cena je,podle mne,příhodná a odpovídající (doufám,že budeme spokojeni i se spolehlivostí)
    -jelikož netrpím zbytečnými předsudky,jsem přesvědčen,že mechanismus lednice se v zásadě nemůže výrazně lišit od výrobků více renomovaných značek
    -nenašel jsem na výrobku známky nekvalitního zpracování,spíše naopak

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

• dobře chladí, cena