Beko CSA 29023 X

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• značka Beko
    • zatím máme krátce
  • , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Produkt BEKO jsme vybrali proto, že máme několikaleté zkušenosti s automatickou pračkou této značky. Navíc dcera má vybavenost kuchyně stejné značky a velmi si chválí. Jsem toho názoru, že cena rozhodně odpovídá kvalitě (u nás zkušenost s pračkou, u dceři s dalšími spotřebiči - americkou chladničkou, mikrovlnkou... atd.)
    Nový model mikrovlnné trouby s grilem, který jsme bezprostředně po koupi chladničky realizovali je zajímavý, s hezkým designem, až na ten více než obsáhlý návod.
    Zatím po krátké době používání mohu konstatovat, že výběr byl dobrý, vzhled se mi líbí, hodí se do interiéru moderní i klasické kuchyně, prostě fajn - super- snad nás i "přežije".(zatím jsme nezkoušení odmrazování)

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

3 ks
Super mrazení
Mrazicí kapacita
5 kg/24 hod

BEKO CSA 29023 X  Volně stojící kombinovaná lednice CSA 29023 X s mrazáke  ve spodní části spotřebiče. Lednice CSA 29023 X je v praktickém a atraktivním nerezovém designu a spadá do energeticky velmi úsporné třídy A+, s roční spotebou 257 kWh/rok. Celkový objem lednice CSA 29023 X je 262 l, rozdělené na 175 l chladící části a 87 l mracící části.

Technikcé parametry: 1/Základní parametry

Energetická třída A+

Roční spotřeba elektrické energie 257 kWh/rok 3/ Výkonnost

Typ chlazení Statické

Klimatická třída SN-ST

Mrazicí kapacita 5 kg/24 hod.

Akumulační doba 18 hod. 4/ Výbava

Hloubka 60 cm

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

• Hezký vzhled, prostorná
    • Mám ji necelé 2 roky a praskla mi policka nic to nevydrží. Drží to jenom na umělé hmotě a má to udržet i držák na láhev. Při reklsmaci mě odpalkovali prej špatná manipulace. Takže jestli si ji pořídíte tak max na lehké věci nebo na okrasu. ...smejd z Polska. ..

Určitě nedoporučuji!

• Lednice je velice prostorná, má vzhledem ke své velikosti spoustu místa
    • Poměrně tichá

Pro tuto lednici jsem se rozhodla na základě recenzí a ceny, jsem spokojená. Doporučuji.

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

doporučuji, jen škoda že není A++

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• pěkná a praktická
    • zatím nic

krátká zkušenost, ale spokojenost velká, zejména nadšení z designu, odmražování ještě nevyzkoušeno
    doporučuji - kvalita za dobrou cenu

• Vzhledově pěkná,výborně mrazí,ideální do malé kuchyně a pro menší rodinu, bez madel.
    • Menší kvalita vnitřního plastu,zejmén koše mrazáku.

Pokud vydrží 10 let, výborná cena.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Lednici máme krátkou dobu. Zatím naprostá spokojenost. Doporučuji.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vzhled, cena, vnitřní uspořádání, rozměry
    • Poněkud vyšší energetická náročnost

Chladnička nám vyhovuje