Beko CNE 520 EE0ZGW

Energetická třída A+++

Roční spotřeba elektrické energie 211 kWh/rok

Typ chlazení Neo Frost

Klimatická třída SN-T

Mrazicí kapacita 6 kg/24 hod.

Akumulační doba 20 hod.

Šířka 70 cm

Hloubka 70 cm

Hmotnost 82,5 kg

Aktivní modré světlo

Světlo s modrou barvou zajišťuje pokračování procesu fotosyntézy v čerstvém ovoci a zelenině. Díky tomuto systému nejen udržíte delší dobu svěžest ovoce a zeleniny, ale i zvýšíte jejich nutriční hodnoty.

Antibakterialní madla dveří

Díky speciální antibakteriální ochraně zůstávají dveře chladničky zcela bez bakterií.

Antibakteriální těsnění

Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od než

Aktivní ionizátor

Ionizátor neutralizuje bakterie a viry zodpovědné za nepříjemný zápach uvnitř chladničky. Díky tomu cirkuluje v chladničce čistý vzduch což umožňuje potraviny skladovat delší dobu.

Neo Frost

Dokonalá varianta No Frost chlazení výrobník ledu Twist and Serve

S výrobníkem ledu Twist and Serve jsou kostky ledu stále k dispozici. Jen jedno otočení knoflíku a kostky se dostanou do kontejneru. Snadné plnění vodního zásobníku eliminuje možnost úniku.

Dokumenty

• , zakoupeno v SILVERHOME

• presne podle ocekavani
    • zatim zadna

• Rozměry. Stačí pro pětičlennou rodinu.
    • Dost hlučná v porovnání s lednicí co jsme měli předtím. Kdybychom ji nedarovali známému, už by byla zpátky na svém místě.
    • Lednice křičí, že nejsou zavřená dvířka chladničky i když jsou zavřená. Většinou je potřeba domáčnout vpravo dole.
    • Lednice nekřičí, že jsou otevřená dvířka mrazáku. I když dvířka zavřete jemně, nedovřou se. Odrazí se a zůstanou otevřená. Já jsem se je naučil zavírat, ale malým dětem to nevysvětlíte. Přišel jsem domů, mrazák otevřený, všechno rozmrzlé, lednici jel kompresor na plné otáčky a na displeji blikala nějaká hláška. Díte si šlo pro borůvky a bylo zvyklé, že u starého mrazáku stačilo jen dvířka přistrčit.
    • Šuplíky drhnou
    • Modré světlo u spodního šuplíku, které působí velice lacině.

Mall nás připravil o možnost lednici vrátit kvůli hloupé chybě manželky - omylem ji ze svého účtu objednala jako právnická osoba místo fyzické. Sice ji Mall doručil na adresu fyzické, dokonce nám ji sami v rámci nadstandardně zaplacené služby vynesli do bytu a platili jsme ji v bytě hotově, ale po našem upozornění, že se jedná o omyl a že ji nekupuje právnická osoba a že na této adrese žádná taková není, nám ukázali, že jsme jedničky. Kdyby jsme měli možnost ji vrátit, už by jsme ji neměli.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• dvířka v mrazicí části padají