Amica VC 1622 M

12 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma93 % • 55 285 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódZdarma97 % • 47 676 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 512 292 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 39 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 87 393 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 095 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 643 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 352 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód199 Kč95 % • 248 016 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 28 710 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta289 Kč95 % • 10 762 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 1 115 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma97 % • 3 185 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 12 976 recenzíDalší informace

na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Lednici jsem vybrala pro její retro desing. Měla jsem jí 14 dní a byla pro nás malá. To ale byla moje chyba výběru. Vratila jsem jí a koupila jsem stejnou značku jen větší. Fungovala ale dobře a byla krásná.
    • Ten menší vnitřní prostor je třeba promyslet.

Způsob umístění
1.55 m
Provedení
kombinované
Retro

Kombinovaná chladnička Amica VC 1622 M s mrazákem dole v unikátním béžovém provedení, kombinuje neodolatelný retro design s užitečnými funkcemi. Lednice je vybavena automatickým odmrazováním, LED osvětlením a bezpečnostním tvrzeným sklem polic.

HLAVNÍ VÝHODY

❶ AUTOMATICKÉ ROZMRAZOVÁNÍ U CHLADNIČKY

* Pohodlí a úspora energie díky systému automatického odmrazování chladničky. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky.

❷ SAFETY GLASS

* Uložení velkého hrnce s polévkou již nebude žádný problém. Chladničky Amica jsou nejen objemné, ale také velmi odolné. Poličky v chladničce jsou vyrobeny z tvrzeného skla.

❸ LED OSVĚTLENÍ

* LED osvětlení používané v našich chladničkách je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení.

SPECIFIKACE

* Mechanické ovládání termostatu

* Automatické odmrazování chladící části

* LED osvětlení

* Safety glass

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Ten menší vnitřní prostor je třeba promyslet.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• malo poliček

pěkný design, tichá