Whirlpool WTV 4597 NFC IX

2.45 m
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v elektro-ELPOS.cz

• prostorná, přehledná. Na ledničku Whirlpool jsem zvyklá a vyhovuje mi. Opravdu potraviny déle vydrží.
    • že by nic .-))

Doproučuji i náročnějším uživatelům. Snadné ovládání lednice, přehledně uspořádané police, vyhovuje mi i že mrazák má tři police, miluný model měl jen dvě. V lednici je zvlášť kovová police na láhve, víno, pivo. Přehledný box pro salámy a zvlášť box pro ovoce a zeleninu. Opravdu vydrží déle čerstvá,než v modelu 10 let starém. Je potřeba počítat s větším místem, po otevření dveří potřebuje dalších několik cm navíc. Není vhodná pro vestavby, spíš samostatně stojící. Navíc je velmi elegantní. Příjde mi nešikovné otevírání lednice, musíte vykroutit ruku, ale možná je to je o zvyku, madlo bylo pro mě lepší. Perfektní, že se odmražuje sama, vlhkost z lednice řeší větrák. Hlučná je tak akorát. Spotřeba energie na prostor a kvalitu chlazení a mražení je odpovídající. Lednici bych doporučila, každý má svoje mouchy, celkově jsem spokojená. :-)

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Prostor, výbava, poměr cena a výkon
    • Trochu hlučnější ventilátor

Doporučuji, výborná lednice, spousta místa, perfektní vybavení, pouze trochu hlučnější při sepnutí ventilátoru, jinak velmi tichá.

Způsob umístění
Délka kabelu
2.45 m
Provedení
kombinované

Volně stojící chladnička s mrazničkou nahoře řady Absolute v nerezovém provedení je vybavena unikátním systémem 6. smysl FreshControl, který udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce pro dlouhodobé uchování potravin. Jak funguje chladnička se 6.smyslem FreshControl? Podívejte se na video.

Energetická třída A+ nabízí až 25% úsporu energie a tím šetří nejen životní prostředí, ale také vaše finance.

Výhodou je jednoduchá údržba, díky beznámrazovému systému No Frost již nikdy nemusíte rozmrazovat mrazničku. Nucená cirkulace vzduchu zabezpečuje optimální rozdělení chladu v celém prostoru, snižuje se vnitřní vlhkost a nevzniká námraza. Veliký přínos systému No Frost je také v rychlosti dosažení optimální teploty v prostorách chladničky po otevření dveří.

Osvětlení StarLight zajistí, že už nikdy nebude muset zdlouhavě hledat potraviny v chladničce a zároveň ušetříte peníze za energii.

EAN kod

Pocet policek

Pocet nastavitelnych policek

Policka na lahve

Pojistka lahvi

Pocet zasuvek na ovoce a zeleninu

Kontrola vlhkosti

Chladici smes
R600a

Jmenovity vykon
190 W

Rozmery s obalem v x s x h
1955 x 750 x 770 mm

• vnitřní prostor
    • funkčnost
    • mrazák nahoře
    • ovládání
    • cena, ale co je v ČR levné, že? Díky pane Kalousku.

Tato chladící almara naprosto perfektně splňuje požadavky pětičlenné rodiny na funkčnost, prostor, komfort ovládání atd. Kromě běžných ledničkových potravin se do ní pohodlně vleze i několik kilo zeleniny, plato vajec, hrnce s polívkou a přílohou, pekáč s masem, dort a ještě zbývá místo. Navíc nepotřebujete mít po ruce žebřík, abyste dosáhli na horní police dvoumetrových lednic s mražákem dole. Vše je pohodlně v dosahu tak, že se mohou samy bez rizika obsloužit i děti. Ovoce a zelenina ve spodním boxu a sýry s uzeninami v šufleti s nulovou zónou vydrží několikanásobně déle čerstvé než v naší předchozí lednici (Indesit). Mražáku také není co vytknout, objem 109 litrů nám pro běžný provoz bohatě stačí. Spotřeba el. energie přepočítána k užitnému objemu není vysoká. Přes počáteční rozpaky k šířce 70cm koupě rozhodně nelitujeme a nezbývá než tuto lednici vřele doporučit.