Siemens KG 36VVW32

T, SN
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v KASA.cz

• je zavádějící hodnotit úplně nový spotřebič, u kterého se předpokládá, že splňuje technické parametry, se kterými je nabízen a podle kterých já vždy ještě spolu s recenzemi na výrobek vybírám.
    • Vybrala jsem výrobek hlavně podle výrobce, Siemens je pro mě záruka poctivé německé práce. Ale byla jsem opravdu velmi zklamaná, když jsem na informačním štítku uvnitř chladničky zjistila, že byla vyrobena v Turecku. Asi bych vybírala jinak, ale stalo se. Ale co, třeba Turci překvapí.

Chladnička funguje tak, jak má, 39 db asi opravdu splňuje, jen si tiše ševelí. Je prostorná, bez zbytečných lišt a madel, líbí se mi řešení otvírání dveří. U dveří jsme ještě před uvedením do provozu měnili stranu otvírání. Přesto, že výrobce doporučuje svěřit práci servisu, výměna byla tak jednoduchá a přiložený návod velmi názorný, že po 15 min. bylo hotovo. Dobře vyřešený má chladnička i odtok odtáté vody. V mrazícím boxu jsem našla i perfektní manuál. Je zbytečné popisovat, co všechno ještě, pokud si pročtete technické parametry, všechny odpovídají.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• prostor, osvetleni, cena, snad kvalita
    • tiz se otvira mrazak, ale lepsi nez kdyby se sam otviral :)

Způsob umístění
Klimatická třída
T, SN
Provedení
kombinované

Volně stojící kombinovaná lednice s mrazákem umístěným dole KG36VVW32 značky Siemens patří do energetické třídy A++. Lednice KG36VVW32 je vybavena přihrádkou CrisperBox, která uchová ovoce a zeleninu déle čerstvou. Lednice KG36VVW32 je v bílé barvě. Celkový objem lednice KG36VVW32 činí 309 l.

Technické parametry

Barva bílá

Úprava proti otiskům prstů ne

Energetická třída A++

Celkový čistý objem 309 l

Čistý objem lednice 215 l

Čistý objem mrazáku 94 l

Hlučnost 39 dB

Mrazicí výkon 7 kg/24 hod.

Akumulační doba 23 hod.

Výrobník ledu ne

Zásobník na vodu ne

Zaměnitelné otvírání ano

2zákazníci nedoporučují produkt

• Lednice fungovala 3 roky...
    • ...když znenadání vytekla chladící kapalina.

Očekával bych německou kvalitu (vyrobeno v Turecku), bohužel kvůli neopravitelné poruše lednici od Siemens již nikdy.

• Velmi hlasitý chod.
    • Nedovírající se dvířka

Tuto ledničku bych nejraději vyhodil z okna. Používám ji už 4 roky. Reklamaci, že lednička v noci, kdy je všude ticho, občas kvičí jako prase mi neuznali. Řekli mi, že je to vlastnost spořivých ledniček. Ve dne to kvůli okolnímu hluku nevadí, ale v noci různé kombinace zvukům, od jako by kručení v břiše různé přepouštění kapalin vyloženě otravuje. Někdy mám pocit, že jsou u nás v kuchyni zloději. Nejhorší vlastností ledničky však jsou nedovírající se dvířka. V 90% případů kdy dvířka lehce potlačíte se zavřou, ale stává se že odskočí, zůstanou otevřena a vy si toho nevšimnete. Pochybuji, že siemens montuje do jiných typů ledniček jiné těsnění, bude to podle mě všechno na stejno. Takže siemens už nikdy více.

• , zakoupeno v KASA.cz

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• prostor, osvetleni, cena, snad kvalita
    • tiz se otvira mrazak, ale lepsi nez kdyby se sam otviral :)