Liebherr CP 4023

dynamický
Provedení
kombinované

• , zakoupeno v Expert.cz

Zatím jsem s lednicí velmi spokojená. Nabízí se zde hodně poliček a tím i úložného prostoru.

• , zakoupeno v EURONICS

• Výborné rozvržení vnitřního prostoru chladničky, standardní u mrazničky (také vario space).
    • Dva velké dělené šuplíky na ovoce a zeleninu. Pro nás velké +.
    • Výborně řešené skleněné police. Není třeba polici úplně vyndávat. Když jí chcete posunout, prořezy ve skle umožňují posun pouze při jejím částečném vysunutí.
    • Výborně řešené police ve dveřích, lze jednoduše upravit jak jejich rozmístění, tak u každé různé rozdělení uvnitř.
    • Snad největší objem chladničky i mrazničky u takto vysoké kombinované chladničky s chlazením SN-T.
    • Velmi tichá. Po spuštění do provozu, vložení potravin a zapnutí super frost (slabě slyšet kompresor) v chladící části 5 stupňů za jednu hodinu a už po třech hodinách bylo v mrazáku dosaženo -18 stupňů, takže jsme vypnuli super frost sami, t.j. rychle chladí i mrazí.
    • S tvorbou námrazy nemáme zatím zkušenost, máme jí jen několik dní.
    • Velmi dobře se otvírá i zavírá.
    • Snad jen mohla být lépe tvarově řešena madla. Madlo pro mrazák je dost nízko, je třeba se trochu sehnout.

Kombinovanou chladničku jsem vybírali hlavně podle recenzí a počkali si na výhodnou koupi. Doporučujeme, spokojenost.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• praktická,tichá

Jsem ráda, že jsem si ji vybrala.

Způsob umístění
Chladicí systém lednice
dynamický
Provedení
kombinované

Kombinovaná chladnička LIEBHERR CP 4023. Kombinovaná chladnička Liebherr CP4023 v bílém provedení. Variabilní vnitřní prostor s vybavením GlassLine přesvědčí svou elegancí a kvalitou a lze ho kdykoliv přizpůsobit individuálním požadavkům. Obzvlášť silné skleněné, satinované odkládací plochy a dveřní poličky s masivními hliníkovými lištami jsou výškově nastavitelné. Ve vnitřním prostoru najdou své umístění i velké láhve a široké nádoby. S funkcí SmartFrost je námraza vnitřního prostoru chladničky Liebherr CP 4023 a mražených potravin značně snížena. Tím je odmrazování nutné mnohem méně často. Vnitřní stěny jsou hladké a lze je tak snadno čistit.

Více informací o kombinované chladničce LIEBHERR CP 4023 naleznete ve specifikacích produktu.

4zákazníci nedoporučují produkt

• velký objem
    • relativně tichá
    • ve své době dobrá spotřeba
    • ucpává se odpad v lednici- teče voda
    • praskají madla v mrazáku
    • regulace a displej uvnitř lednice
    • světlo v lednici je žárovka !!! topí
    • po 8 letech se rozpadlo těsnění mrazáku

na to jaká je to značka a jak byla relativně vysoká cena (cca 16-17 tisíc- v akci 14.500) není moc velká spokojenost s kvalitou a a si je zbytečné kupovat značku, když vydrží stejně jako běžné ledničky

• Lednička s úmyslně omezenou trvanlivostí. Viz: https://www.stream.cz/adost/10016204-kurvitka-proc-se-spotrebic-pokazi-kratce-po-skonceni-zarucni-lhuty

• Dobrá lednice, dobré uspořádání, nízká spotřeba
    • Tichý provoz jí vydržel asi pouze 3 měsíce, pak začala bublat, praskat, vrzat.
    • Edit: Po 7 letech odešla jako neopravitelná, únik v chladicí části. U ledničky této kategorie si představuji větší životnost.

Tichý provoz jí vydržel asi pouze 3 měsíce, pak začala bublat, praskat, vrzat.

Dobrý den, mám mrazák i chladák. Vše je zatím OK. Ale to co je pro mě důležité je to, že v ČR chladák stojí 51tis. a v Němci mně ho dovezli za 35tis. i se speciální upravou!

• , zakoupeno v Expert.cz

• , zakoupeno v EURONICS

• Dva velké dělené šuplíky na ovoce a zeleninu. Pro nás velké +.
    • S tvorbou námrazy nemáme zatím zkušenost, máme jí jen několik dní.
    • Velmi dobře se otvírá i zavírá.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• praktická,tichá

Jsem ráda, že jsem si ji vybrala.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Na širší hodnocení výrobku je ještě brzo.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Prostorna a dobre vnitrne resena lednicka. Ticha. Jsme spokojeni.

Tento vyrobek doporucuji.

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Na základě doporučení prodejce a ve srovnání s jinými produkty poměr cena/výkon resp. záruka