Gorenje NRKI 5181 LW

• Kvalitní zpracování
    • Množství praktických přihrádek
    • Vyšší hlučnost kvůli funkci no frost
    • Dražší oproti samostatně stojícím

Jedná se o jednu z největších vestavných ledniček s mrazákem, měla by tedy kapacitně stačit i na větší zásoby. Vestavba je bohužel o něco dražší než samostatně stojící spotřebič. Požadoval jsem funkci no frost - rozmrazování naší předchozí starší ledničky/mrazáku byla noční můra. S no frost není na stěnách mrazáku ani kousek ledu. Bohužel zřejmě díky automatickému rozmrazování je lednička celkově hlučnější, ale to by se snad mělo po zabudování do skříně zlepšit. Vybírali jsme z více značek, ale mnohé na nás zpracováním působily takovým laciným dojmem - překvapivě například Electrolux. Oproti tomu Gorenje vypadá solidně zpracovaná, má velmi variabilní prostor s množstvím přihrádek, fresh box, snack box, dvě samostatné zásuvky na zeleninu, tři zásuvky v mrazáku. Místo poliček ze skla bych preferoval praktičtější mřížky (dávat sklo na sklo mně přijde riskantní), ale to je asi daň dnešní doby za moderní ledničku.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• upozornění při nedovření dveří
    • display
    • kvalitní provedení
    • velké šuplíky na ovoce a zeleninu
    • lednice je trochu hlučnější než jsem čekala (je hlučnější než naše 8 let stará lednice)

s produktem jsem spokojená, splnil mé očekávání. Hlavní výhodou je NO frost systém, který je i v mrazáku a to znamená, že není potřeba ho nikdy ručně odmrazovat. Automatické odmrazování chladničky je dnes samozřejmostí u všech i levnějších modelů. Lednice je trochu menší než klasické, ale je to tím, že je vestavná.

Způsob umístění
3 ks
Mrazicí kapacita
7.5 kg/24 hod
Super mrazení

Gorenje NRKI 5181 LW je úsporná kombinovaná vestavná chladnička s přehledným elektronickým LED dispalyem a ovládáním Senso Tech. Systém elektroventilu umožňuje samostatné vypnutí chladničky, což oceníte například při dovolené. Funkce No Frost brání tvorbě ledu v mrazničce. Díky funkci rychlého zmrazení a rychlého chlazení můžete najednou přidat i velké množství potravin. Zásuvka Fresh zone udrží potraviny déle čerstvé a variabilní skleněná police vám napomůže optimálně využít prostor chladničky.

Klíčové vlastnosti:

• No frost
  • Elektronické ovládání s LED displayem
  • Fresh zone zásuvka
  • Ventilátor pro rovnoměrné proudění vzduchu
  • Variabilní skleněná police
  • Rychlé chlazení
  • Rychlé zmrazení s automatickým vypnutím
  • Zvukový alarm při otevřených dveřích

2zákazníci nedoporučují produkt

• Mrazak bez namrazy
    • V lednici na zadni strane se tvori kapky ledu
    • Je opravdu dost mala, kazdy se zarazi, jak malo je vevnitr mist
    • Supliky mrazaku jsou take male
    • Pokud je uvnitř teplo, ktere se musi ochladit tak docela dost dlouho lednice i mrazak pískají

Jiz bych si ji nevybrala kvuli nedostatku mista.

• , zakoupeno v Expert.cz

• velké šuplíky na ovoce a zeleninu

• lednice je luxuní

kdo koupí neprohloupí

• Funguje :)
    • Gorenje razí nepravdivou kampaň - není No frost! Má pouze No frost mrazák!!! Lednice je samoodmrazovací!
    • Uvnitř velmi malá a neprakticky poskládané přihrádky, včetně nesmyslné půlené horní police
    • Nyní řeším reklamaci dveřních poliček - kdy úchytů je tam oproti obrázkům polovina a ani po 2 týdnech z Gorenje nemám žádné vyjádření.

Lednice je levná a má vlastnosti jako je nulová zóna a nakonec tedy jen půl "no frost" systému, který jsem požadoval, jinak je opravdu nepraktická a místy hlučná. Navíc dorazila z vnitřní strany horního dílu poškrábaný plast - jakoby "z lisu" zřejmě už někde na pásu - zatím jsem nereklamoval, čekali jsme na ni měsíc, takže už jsme potřebovali lednici jako sůl. do nového kuchyně.