Electrolux ERT 1502FOW2

1.6 m
Provedení
jednodvéřové

• , zakoupeno v aWORLD

• Malá úsporná lednička třídy A++, známá značka, vhodná na chatu při sezónním provozu

Ledničku bych doporučila pro ověřenou značku (myčka od této značky nám drží 12 let bez poruchy), nízkou spotřebu a velikost kamkoliv kam potřebujete, my ji máme na chatě, kde bude vždy na pár dní pobytu ideální.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Doporučili by jsme tento produkt pro starší osoby
    a na chalupy pro 1 až 3 osoby. Ještě jsme ledničku neodmrazovali, neboť jí máme od 9.4.2015. a ještě se ne na mrazila. Ale zatím jsme s ní spokojeni a doporučili by jsme tento výrobek ostatním!

• , zakoupeno v bery.cz

• tichá

Kvalitní provedení, tichost, dobře využitý prostor.

Způsob umístění
Délka kabelu
1.6 m
Provedení
jednodvéřové

Chladnička s mrazící přihrátkou ERT1502FOW2 je ideální řešení pro menší kuchyně.Díky svému celkovému objemu 118 litrů se vejde do většiny kuchyní.I přes svou velikost má lednička ERT1502FOW2 plusy ledničky velké, pokud neočekávaně vypadne elektrický proud Vaše lednička bude marazit ještě po dobu až 11 hodin.Další výhoda chladničky ERT1502FOW2 je funkce automatického odmrazování.

Technické parametry:

Oddíl označen hvězdičkami ****

Akumulační doba (h) 11 hodin

Zmrazovací kapacita (kg / 24 hod.) 2 kg / 24 hodin

Klimatická třída SN-N-ST-T

Hlučnost (dB(A)) 38 dB(A)

Výška (mm) 850 mm

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Doporučili by jsme tento produkt pro starší osoby

• , zakoupeno v bery.cz

• tichá

Kvalitní provedení, tichost, dobře využitý prostor.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• výborná značka, nízká spotřeba, hezky dising

super