Electrolux ERF4162AOX

jednodvéřové

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Velký objem.
    • Pěkný vzhled.
    • Nízká spotřeba energie.
    • Tichý chod.
    • Tvoří soubor s mrazákem stejné značky.

Velký objem,pěkný vzhled, nízká spotřeba energie a tichý chod.
    Lednice je bezproblémová.
    Doporučuji tento produkt ostatním

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Má autoodmražování, infodisplej, pípátko otevřených dveří.
    • A další užitečné funkce.

Snad jediná, krom Liebher, splňuje mé nároky. A cena je Úplně jinde oproti Liebher.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• krásná, prostorná, úsporná
    • zatím nevím

- potřebovali jsme velkou lednici bez mrazáku
    - zatím jsme velmi spokojeni
    - lednice je krásná, prostorná, má skvělé šuplíky na kolejničkách, kam se naskládá spousta zeleniny atd. a podle tech. dokumentace ušetří hodně el. energie
    - máme ji krátce, takže nemohu objektivně posoudit jak bude lednice fungovat i v budoucnu
    - před koupí jsme prošli hodně nabídek a obešli spoustu obchodů a myslím,že to byla nejlepší volba v této ceně
    - pokud chcete velmi hezkou, praktickou a cenově dostupnou lednici, tak doporučuji tuto
    - kvalita zpracování je velmi dobrá

SN
Provedení
jednodvéřové

ELECTROLUX ERF4162AOX

Monoklimatická chladnička ERF4162AOX od značky Electrolux, s obejemem až 381 litrů.Chladnička ERF4162AOX je v nerezovém provedení, které se bude skvěle hodit do všech kuchyní.Maximální hlučnost chladničky ERF4162AOX je pouhých 40 dB a spadá do klimatické třídy ST/SN/N/T.Energetická třída chladničky je A++, patří tedy mezi úsporné,, které šetří i životní prostředí.

Technické parametry:

Hrubý objem chladničky (l) 392

Zavěšení dvířek Vpravo, zaměnitelné doleva

Indikace vysoké teploty Není

Zmrazovací kapacita (kg/24h) 0

Barva Stříbrná a dveře nerez ocel s ochranou proti otiskům

Energie Energy supply

Dokumenty

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Velký objem.
    • Pěkný vzhled.
    • Nízká spotřeba energie.
    • Tichý chod.
    • Tvoří soubor s mrazákem stejné značky.

Velký objem,pěkný vzhled, nízká spotřeba energie a tichý chod.
    Lednice je bezproblémová.
    Doporučuji tento produkt ostatním

• Od počátku se zdálo,že je nějak moc hlučný ventilátor, opravdu byl vadný, po výměně v záruce je OK, je to krásná a velmi kvalitně provedená lednice.
    • Jsem moc spokojená.

Doporučuji, kvalitní, úsporná, prostorná, po výměně ventilátoru je i tichá.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Má autoodmražování, infodisplej, pípátko otevřených dveří.
    • A další užitečné funkce.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• krásná, prostorná, úsporná