Electrolux EN 2400AOX

• líbí se mi nerez
    • dobrá akční cena
    • kvalitní značka
    • Má trochu moc hluboké šuplíky v mrazáku

Krásná lednička za přijatelnou cenu. Dobře se otvírá díky madlům, šuplíky v mrazáku jsou vyšupovací : ) Na to jak je malá, je celkem prostorná. Mohu na ní ještě něco dát. Kvalita za dobrou cenu. Je kvalitně zpracovaná.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

3 kg/24 hod
Super mrazení

Základní informace

Vlastnosti

Barva Šedá a nerezové dveře s ochranou proti otiskům

Počet kompresorů 1

Šířka balení (mm) 626

Hloubka balení (mm) 643

Čistá hmotnost (kg) 49.3

EAN kód produktu 7332543308194

Váš spotřebič SpacePlus® vám nabízí mnohem víc

SpacePlus® nabízí maximální vnitřní kapacitu při standardních kuchyňských rozměrech k pohodlnému uložení celého nákupu.

Flexibilita při ukládání čerstvých potravin.

Nejsou zde žádná pravidla jak skladovat čerstvé potraviny. Organizujte vše tou nejlepší cestou díky těmto dvěma šuplíkům na zeleninu s poloviční šířkou.

Dokonale ladí s vaší současnou kuchyní

Barva nerezové oceli tohoto spotřebiče bude díky její zářivé povrchové úpravě dokonale ladit se zbytkem designu vaší kuchyně.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Má trochu moc hluboké šuplíky v mrazáku

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Lednice ve své kategorii splnila očekávání a zatím jsem spokojen. Doporučuji-

• , zakoupeno v Vestavné spotřebiče

• Designově pěkná lednička za pěknou cenu

Vše v pořádku

• tichá, design, vnitřní uložení

plně vyhovující lednice s praktickými rozměry, můžu jen doporučit

• , zakoupeno v Alza.cz

• tato lednice je plně dostačující

dobrá cena i velikost lednice,pro pár nebo menší rodinu stačí

• , zakoupeno v elektrocz.com

• vypadá dobře a je tichá
    • nevím

vybírali jsme hlavně kvůli rozměru a tato vycházela nejlépe, dobře vypadá a není vůbec hlučná