Candy CCBS 5154X

vše OK

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• nerezová lednice s mrazákem
    • CHina-byly jsem přesvědčena,že se jedná o italskou výrobu

chtěla jsem nerez,menší a užší výška je přesně ,jak potřebuji je trochu tmavší ale nevadí vybrala jsem Candy,mám tuto značku také pračku,naprostá spokojenost

• , zakoupeno v EURONICS

ST
Provedení
kombinované

CANDY CCBS 5154 X

Kombinovaná lednice CCBS 5154 X značky Candy v nerezovém nenápadném a elegantní provedení. Energetická třída lednice CCBS 5154 X s mrazícím prostorem o objemu 55 l, ve spodní části je A++.

Technické parametry:

Proud (A) tbc

Typ zásuvky Schuko

DISPLAY

Kontrolní rozhraní Standardní

Pozice kontrolního rozhraní Interní ovládací panel

Nastavitelná teplota Chladnička

Počet nastavitelných polic v chladničce 2

Světlo Standardní

Počet přihrádek na čerstvé potraviny 1

Počet šuplíků v mrazáku 3

Místo pro vnitřní ventilátor lednice Ne

VÝKON A SPOTŘEBA

Energetická třída účinnosti A++