Bosch KGV 39 VW30 S

Provedení
kombinované

OK

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Značku Bosh jsme si vybrali hlavně kvůli spolehlivosti a recenzím. Zatím jsme spokojeni. Dobré osvětlení, dost místa v ledničce. Pouze šuplík na zeleninu by mohl být rozdělený na 2 části.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

SN-T
Provedení
kombinované

Kombinovaná chladnička Bosch KGV39VW30S s mrazákem dole

Kombinovaná lednička BOSCH KGV 39 VW 30 S s funkcí superzmrazení, která slouží k udržení teploty nastavené v mrazicím prostoru i v případě, že se do mrazicího prostoru vkládají nové čerstvé potraviny.

Kombinovaná lednička BOSCH KGV 39VW 30S  s mrazákem dole je v energetické třídě A++. Tím šetří nejen životní prostředí, ale i vaše peníze. Chladnička disponuje funkcí automatického odtávání.

Kombinovaná lednička BOSCH KGV 39 VW 30 S používá funkci dynamického chlazení díky vnitřnímu ventilátoru. V příslušenství naleznete zásobník na vejce a tři misky na led.

Kombinovaná chladnička BOSCH KGV 33 VW 30S je podrobněji popsána ve specifikacích nebo se o ní můžete informovat telefonicky. Lednici vám doručíme, vyneseme do patra a váš starý spotřebič odvezeme. Spotřebič si také po telefonické domluvě můžete vyzvednout na naší pobočce.

• Kdo potřebuje ledničku,která chladí a mrazí,tak můžu doporučit. Máme ji dva roky a zatím jsme spokojeni. Má základní funkce, které stačí pro běžný provoz. Čím víc funkcí,tím větší pravděpodobnost poruchy. U spotřebiče, který,je neustále v provozu je důležitá i spotřeba energie.

Značka,kvalita,objem,úspora energie,cena..

Zatím je vše v pořádku.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Vše funguje jak má.

• , zakoupeno v KASA.cz

• velmi hezká, obrovská, velmi tichá, kvalitně zpracovaná

vřele doporučuji

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Prostorná lednice i mrazák plně dostačující pro čtyřčlenou rodinu.

Od této značky se nedá očekávat nic jiného než kvalita.Výborné provedení co se týče vzhledu i použitých materiálů.Velmi tichá , prostorná lednice.Jednoduché nastavení teplot v lednici - zkoušel jsem měřit teplotu externím teploměrem při různém nastavení teploty a velmi mě překvapila malá odchylka.Velká přednost je ventilátor , díky němu je malý rozdíl teploty ve spodní části lednice a vrchní částí.Přihrádka na zeleninu a ovoce s vlastí regulací vlhkosti je také výborný nápad.Jsem velni spokojen a když vezmu v potaz cenu lednice a kvalitu tak v této kategorii není konkurence.Všem mohu jen doporučit.

• tichá
    • výborně chladí
    • led osvětlení
    • nízká spotřeba
    • ventilátor
    • do dveří nevejdou vysoké láhve
    • plastové dorazy na skleněných policích praskají

Výborně chladí brzo po zapnutí,ventilátor skoro není slyšet,
    elektronické ovládání ukazuje přímo teplotu, poličky na dveřích mohly být kousek dál od sebe,nevejdou vysoké láhve,slabinou jsou plastové dorazy na skleněných poličkách,při dopravě se lámou.Nízká spotřeba.
    Celkově dobrá chladnička za dobrou cenu.

• , zakoupeno v ELECTRO

• velký chladící i mrazící prostor
    • perfektní zpracování a kvalitní materiály
    • dobré zkušenosti se značkou BOSCH
    • třída A++
    • LED osvětlení - je vidět výborně opravdu všude
    • o něco hlučnější, než předchozí model

již 8 let používám menší model od výrobce BOSCH k naprosté spokojenosti a doufám, že mi tento vydrží minimálně také tak dlouho. změna byla provedena z důvodu potřeby většího převážně mrazícího prostoru. výrobek má výborné dílenské zpracování a je vidět, že nebylo šetřeno na materiálu. LED osvětlení má velice příjemnou barvu a umístění, takže je vidět opravdu po celé lednici, škoda, že není také v mrazáku. jedinné, co bych vytkl je o něco větší hlučnost. předchozí menší nebyla v podstatě vůbec slyšet, s tímto modelem bych ve stejné místnosti spát nechtěl. takže pokud nemáte garsonku, hurá do ní.