Bosch KGN 39XL41

Super mrazení
Mrazicí kapacita
17 kg/24 hod

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Produkt nám byl doporučen!!!

Byl doporučen.
    Velká spokojenost.
    Velice dobře.
    Ano doporučila.
    Lednička má praktické uspořádání uvnitř.
    Nemám žádný důvod!

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Integrované madla (což jsme spolu s nerez provedením hledali)Nízká hlučnost (je třeba lednici dobře vyvážit a pohrát si s nastavením předních nožiček)
    • Kvalitní zpracování
    • Krásný design
    • Dobré vnitřní uspořádání (nám vyhovuje lépe než má např. Samsung - Bosh má více poliček)
    • Venkovní teploměr
    • Alarm při otevřených dvířkách (déle než 1 min) ; vhodné v rodině s dětmi ; osobně vyzkoušeno :-)
    • Není úprava proti otiskům prstů - to je podle mne jedný zápor této lednice

Vynikající výrobek. Splnil očekávání. Snad bude dlouho sloužit :-)

• , zakoupeno v EURONICS

• dobré uspořádání uvnitř
    • dva samostaně nastavitelné tepelné okruhy jak pro mrazák, tak pro ledničku
    • no frost
    • snadná záměna dveří na opačné otevírání
    • při otevření dvířek do pravého úhlu a vysunutí šuplíku na zeleninu šuplík naráží a poškozuje gumové těsnění na dveřích lednice

chtěli jsme vysokou lednici no frost s regulovatelnými teplotami samostatně pro mrazák a lednici v nerezu. zatím žádné zklamání, odpovídá našim požadavkům. doporučuji pro rodinu s dětmi.

Způsob umístění
Mrazicí kapacita
17 kg/24 hod

Kombinovaná chladnička.

NoFrost: mražení bez námrazy

Technologie NoFrost využívá k mražení cirkulující vzduch, ze kterého je sbírána a odváděna vzdušná vlhkost. Mrazničky se v pravidelných intervalech automaticky odmrazují, čímž šetří váš čas i náklady na energii.

Supermražení: rychlé a šetrné zmražení potravin

Mrazničky vybavené funkcí Supermražení rychle sníží teplotu na –18°C a níže, čímž zamrazí nové potraviny rychle a zároveň i šetrně.

Freshness systém

Freshness systém jsou úložné boxy s kontrolovaným klimatem, které prodlužují trvanlivost potravin.

Úložný box CrisperBox s řízenou vlhkostí vzduchu slouží k uskladnění ovoce a zeleniny.

ChillerBox má nižší teplotu, než zbytek chladničky. ChillerBox slouží pro uskladnění ryb a masa, které v ChillerBoxu vydrží až 2x déle než v běžné chladící části ledničky.

MultiAirFlow systém

MultiAirflow systém využívá dynamické chlazení. Integrovaný větrák pozvolně a rovnoměrně cirkuluje studený vzduch na všech úrovních chladící i mrazící části. Kolísání teplot je tak minimalizováno a doba chlazení zkrácena. Dynamické chlazení systému MultiAriFlow zlepšuje kvalitu uskladnění potravin.

Úložný prostor VarioZone

Přihrádky a úložné boxy lze různě kombinovat, čímž vzniká flexibilní prostor, který se přizpůsobí vaším potřebám.

• Tichá !!!
    • Prostorná
    • Design (boční venkovní stěny nepůsobí lacině a proto neruší)
    • Ergonomie
    • NoFrost
    • Oddělená zóna na maso a zeleninu
    • LED osvětlení
    • Trochu menší šuplíky v mrazáku, ale nám úplně stačí :)
    • Možná cena, ale podařilo se nám vychytat akci za 17.500Kč

Lednice splnila vše co jsme od ní očekávali.
    Veliká, prostorná, elegantní a hlavně tichá. Pokud někdo napíše, že je hlučná tak asi neslyšel konkurenční značky. Je opravdu tichá, žádné bublání a jiné podivné zvuky. Větrák sepne jen po zavření dvířek. Dvířka jdou hůře otevírat jen kvůli odsávání přebytečného teplého vzduchu z prostoru lednice což trvá asi 15sec. pak už se otevírají standartně, ale to jsme věděli.
    Už jen aby dlouho vydržela jako předchozí lednice zn. Whirpool.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Produkt nám byl doporučen!!!

Byl doporučen.
    Velká spokojenost.
    Velice dobře.
    Ano doporučila.
    Lednička má praktické uspořádání uvnitř.
    Nemám žádný důvod!

• Kvalitní zpracování
    • Krásný design
    • Venkovní teploměr
    • Není úprava proti otiskům prstů - to je podle mne jedný zápor této lednice

Vynikající výrobek. Splnil očekávání. Snad bude dlouho sloužit :-)

• , zakoupeno v EURONICS

• dva samostaně nastavitelné tepelné okruhy jak pro mrazák, tak pro ledničku
    • no frost
    • snadná záměna dveří na opačné otevírání

• Tichá, prostorná.

NoFrost - žádné odmrazování lednice ani mrazáku,výborné
    řešení vnitřních prostor, tichá, displej s možností nastavení teplot lednice i mraznice, varovný signál při otevření dveří.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Zatím 100%, ale je to krátká doba na některá hodnocení.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• prostorná, tichá, a moc hezká
    • zatim nic

perfektní lednice za dobrou cenu

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• ve srovnání s modely od LG,nebo Samsungu je vnitřní uspořádání optimálnější, zejména zásuvka na ovoce a zeleninu a to byl i hlavní důvod proč jsem ji koupil, třída A+++ a opravdu extra tichost! Lednice je krásně přehledná.
    • crisper box, i ten na maso, nemá ani 0 stupňů, ani třeba 3, ale min 5, tomu moc nerozumím, šuplíky nejezdí po kolejničkách, je 65 cm hluboká z vnějšku a jen 47 cm, široká uvnitř

Za 19500 jsem dostal 201 cm vysokou lednici, kde je ten rozdíl v jedné polici navíc znát, používáme i stojan na lahve, prože prostě máme dost místa. Očekávám poloviční spotřebu, oproti původní lednici Elektrolux Inspire, se kterou jsem byl moc spokojený. Čekal jsem ale, že místa bude v tak velké lednici ještě víc, oproti mé původní 185 cm vysoké a o 5 cm mělčí lednice, ten rozdíl není tak markantní.

• , zakoupeno v elektrocz.com

zatím jsem spokojená, mám ji cca 14 dní, takže nemohu víc říci.

• , zakoupeno v elektrocz.com

• prostorná, dobře rozvržené police a šuplíky.
    • hlučný větrák

máme všechny spotřebiče v kuchyni téže značky