Bosch KGE 36AW42

Super mrazení
Mrazicí kapacita
14 kg/24 hod

• Nízká spotřeba el.energie, tichý provoz

Diky svým rozměrům je možno ji dopravit i v menších a nižších výtahových kabinách. Vysoké 201cm u nás jen po schodech (8-10 patro)

• , zakoupeno v MALL.CZ

3 ks
Super mrazení
Mrazicí kapacita
14 kg/24 hod

Kombinovaná lednice s mrazákem dole KGE 36AW42 značky Bosch patří do energetické třídy A+++. Lednice KGE 36AW42 je vybavena speciální přihrádkou ChillerBox, která uchová čerstvé maso a ryby dvakrát déle čerstvé. Celkový objem lednice KGE 36AW42 je 304 l.

Technické parametry včetně příslušenství 2 x Chladící akululátor, 1 x Přihrádka na vejce, 1 x miska na led počet odkládacích ploch v chladničce 4 počet přihrádek na vejce 1 počet misek na ledové kostky 1 počet odkládacích přihrádek ve dveřích 3 číslo zboží KGE36AW42 přihrádky na lahve ano značka Bosch šířka při otevřených dveřích (90°C) 64,00 cm objem celkem - mrazicí prostor (l) 95 l mrazicí výkon NEW (2010/30/EC) 14 kg/24h objem netto (l) 304 l produktová kategorie mrazicí prostor dole objem - přihrádka čerstvého chlazení vitaFresh (l) 0 l aprobační certifikáty VDE klimatická třída SN-T název produktu / prodejní označení KGE36AW42 barva / materiál spotřebiče Bílá barva / materiál dveří bílá barva spotřebiče bílá počet kompresorů 1 příkon (W) 160 W konstrukce volně stojící ovládací prvky spínač supechlazení, spínač supermrazení, ukazat. teploty chlad.prostoru, ukazat. teploty mraz. prostoru, Upozornění: v případě, že dveře jsou otevřené, Upozornění pro mrazírenské, Upozornění pro zmrazení důsledku nefunkčnosti, úspor.nastav./nastav.:dovolená, zeleného světla, chlazení řízení elektrický počet nezávislých chladicích okruhů 2 délka přívodního kabelu (m) 240,00 cm jištění (A) 10 A hloubka (mm) 650 mm hloubka niky (mm) 0 mm hloubka při otevřených dvířkách 1 200 mm hloubka zabaleného spotřebiče (mm) 780 mm závěs dveří vpravo, volitelný závěs dveří volitelný ano uzamykatelné dveře Ne dekorační rám / deska dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství počet mrazících přihrádek (ks) 3

Třída energetické účinnosti NEW (2010/30/EC) A+++ označení produktové řady Kombinace s mrazákem dole, elektromagnetický ventil, elektronika tlačítko superchlazení ano tlačítko supermrazení ano počet mrazících zásobníků s klapkou (ks) 0 frekvence (Hz) 50 Hz

Dokumenty

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi tichá.
    • , zakoupeno v Obchody24.cz

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Velmi tichý provoz, vše funguje jak uvádí návod
      • Nehodí se pro velkou rodinu z důvodu menšího prostoru
    • , zakoupeno v Electro World

• Lednice je špičková, velmi tichá, designově na vysoké úrovni.
      • Při nákupu jsem měl zmapovány lednice s mrazákem všech výrobců, ale protože mám doma myčku Bosch a jsem s kvalitou vysoce spokojen, rozhodl jsem se po celkové úvaze ke koupi tohoto výrobku.
      • Za přijatelnou cenu jsem získal výborný, kvalitní výrobek.
      • Snad pojezdová kolečka mohly být větší.

Lednici mám sice krátce, ale je naprosto tichá, vnitřní prostor promyšleně a variabilně uspořádaný.
      Maso a uzeniny ve spodním boxu Chiller drží deklarovanou nízkou teplotu, dlouho vydrží a jsou čerstvé.
      To samé platí i o zelenině v boxu pro tento typ zboží. Výhodou je plynulá regulace vlhkosti dle množství zeleniny.
      Lednice splnila mé očekávání, pro kterou jsem ji kupoval.
      V mrazničce je výhou prostřední velký prostorný box na uložení velkého kusu - např. husa, krůta ap.
      Na dispay je znázorněna v digitálním formátu teplota v lednici a v mrazáku.
      Uvítal bych i znázornění aktuální teploty. Předpokládám však, že tato teplota, která se zobrazuje, bude i teplotou současnou, protože během chvíle se lednice nechladí na předepsaný teplotní stupeň.

Závěrem : doporučuji koupi uvedeného typu lednice, budete spokojeni.

• standartní lednice
      • Lednici vlastním cca dva a půl roku, vyskytla se závada na elektronice lednice. Cena opravy s dagnostikou cca 5000 Kč. Dle vyjádření opraváře se jedná o velice rozšířenou závadu.
      • Výroba v Turecku...

V případě enormního zájmu o tento produkt je asi vhodnější si připlatit prodlouženou záruku nebo se podívat po lednici ve které je méně elektroniky, už ze zásady, čím je zařízení nejdnodušší tím méně se toho může pokazit...

• kvalitní materiály
      • TICHÁ
      • vychytané vysouvání šuplíku , nemusím otevírat víc jak 90° a krásně vše vyndám
      • svítí jako ďas

kompresor nevydává hluboké dunivé tony jako minulá lednice CANDY , ale lehké klapání.. žádné pískání ani praskání.

Spotřeba je bonus

stěhování do výtahu akorát - 200cm by se nevešla
      má kolečka, i jedna osoba po vybalení lehce přesune
      mám KGE 36EW41 snad jen rozdíl v poličce na lahve 41 vs 42 jsem nezjistil, možná šířka.

• , zakoupeno v Electro World

• Nízká spotřeba
      • Nízká hlučnost
      • Zatím nic

Lednice mi vyhovuje.
      Po týdnu používání maximální spokojenost. V jedné recenzi jsem četl, že špatně chladí - za mě zatím vše OK a teploty odpovídají.
      Zbytek ukáže čas :)

• , zakoupeno v KASA.cz

• nízká spotřeba
      • elegantní
      • zdá se mi uvnitř malá
      • do mražáku toho taky moc nedám
      • byla jsem zvyklá a více světla v lednici

Vybrali jsme kvůli nízké spotřebě a hlavně že je tichá. Design elegantní, uvnitř taky pěkná. Je hodně těžká, stěhování byla fuška.

• Celková kvalita

Celková spokojenost